Uygulama MIUI Temaları v3.0.0

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Hocam temalar çok güzel ama kurulum yapamıyorum neyi yanlış yapıyorum
[doublepost=1520162597,1520159827][/doublepost]
Xiaomi engel koymuş kullanamamak çok kötü çok güzel temalar vardı kısa sürede bu çözüm bulursunuz inşallah

hocam kurulum yapamıyorum derken eğer miui designer üyeliğiniz yoksa ve 3. parti tema hatası alıyorsanız şu konuya bir göz atın.

eğer daha önce kurabiliyor şimdi kuramıyorsanız muhtemelen kullandığımız romdan kaynaklanıyordur.

Ali Öztürk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Hoc
hocam kurulum yapamıyorum derken eğer miui designer üyeliğiniz yoksa ve 3. parti tema hatası alıyorsanız şu konuya bir göz atın.

eğer daha önce kurabiliyor şimdi kuramıyorsanız muhtemelen kullandığımız romdan kaynaklanıyordur.
Hocam çok teşekkür ederim iiki varsınız iiki sorunlara çözümleriniz var verdiğiniz adresten adımları uygulayıp sorunları çözdüm . Darısı başka sorunların başına

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Gerçekten güzel program. Oldukça kullanışlı. Bazen bazı temaları önizleme görüntüleri yüklenmiyor.
Ve bir kaç önerim var.
1-Yazı tipleri sayfası eklenme şansı var mıdır?
2-İndirdirirken farklı isim vererek kaydetme özelliği gelebilir mi? Çünkü birden fazla tema indiriyorum, hangisi hangi tema karışıyor isimler Çince olunca.
3-Temaların sayfasının bağlantısını paylaşsak ve linki gönderdiğimiz kişide de bu program varsa direkt bu program ile açsa.
Bu söylediğim özellikler gelmese bile oldukça güzel program, ellerine sağlık.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Gerçekten güzel program. Oldukça kullanışlı. Bazen bazı temaları önizleme görüntüleri yüklenmiyor.
Ve bir kaç önerim var.
1-Yazı tipleri sayfası eklenme şansı var mıdır?
2-İndirdirirken farklı isim vererek kaydetme özelliği gelebilir mi? Çünkü birden fazla tema indiriyorum, hangisi hangi tema karışıyor isimler Çince olunca.
3-Temaların sayfasının bağlantısını paylaşsak ve linki gönderdiğimiz kişide de bu program varsa direkt bu program ile açsa.
Bu söylediğim özellikler gelmese bile oldukça güzel program, ellerine sağlık.

Öncelikle böylesine ayrıntılı bir geribildirim için teşekkürler.

Bazı temaların önizlemesi yüklenmiyor evet farkındayım, sorunu anlamaya çalışıp en kısa zamanda çözecem.

1- yazi tiplerini ekliyecektim ama çin sitesi önizlemesinde hep çince karakter kullanmış, çince karakterlerden yazı tipini anlamak mümkün olmadığı için vazgeçtim.

2 - Farklı bir isim vermek yerine ismin başına yada sonuna tarih ve zaman ekleyebiliriz, böylece ayırt etmesi daha kolaylaşır gibime geliyor..

3 - Aslında en basiti bu ama bazı çekincelerim olduğu için bunu da düşünmeme rağmen eklemedim. Bu şeçenek şimdilik bekleyebilir..
[doublepost=1520506673,1520279136][/doublepost]v2.0
- Çoklu sayfa atlama eklendi.
- İndirilen temaların ismlerine tarih ve saat bilgisi eklendi.
- Arayüz iyileştirildi. (Yeni görünüm)
- Bir çok hata düzeltildi.

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87

Bazı temaların önizlemesi yüklenmiyor evet farkındayım, sorunu anlamaya çalışıp en kısa zamanda çözecem.

1- yazi tiplerini ekliyecektim ama çin sitesi önizlemesinde hep çince karakter kullanmış, çince karakterlerden yazı tipini anlamak mümkün olmadığı için vazgeçtim.

2 - Farklı bir isim vermek yerine ismin başına yada sonuna tarih ve zaman ekleyebiliriz, böylece ayırt etmesi daha kolaylaşır gibime geliyor..

3 - Aslında en basiti bu ama bazı çekincelerim olduğu için bunu da düşünmeme rağmen eklemedim. Bu şeçenek şimdilik bekleyebilir..

Uygulama sürekli güncelleniyor ya nasıl mutlu oluyorum (:

Ellerinize sağlık hocam, gülüşünüz eksik olmasın.

Düzenleme: Tam Ekran Hareketleri aktifken böyle bir şey oluyor hocam. Bilginiz olsun.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Uygulama sürekli güncelleniyor ya nasıl mutlu oluyorum (:

Ellerinize sağlık hocam, gülüşünüz eksik olmasın.

Düzenleme: Tam Ekran Hareketleri aktifken böyle bir şey oluyor hocam. Bilginiz olsun.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Teşekkür ederim :)

hocam resimden sorunu tam anlayamadım, üst alandaki boşluğu kastediyorsanız orada normalde banner reklam çıktığı için o alan oluşuyor.

üstte banner reklam çıkmıyor mu?
[doublepost=1520511551,1520511216][/doublepost]Tabi sizde reklam engelleyici varsa çıkmayabilir ama uygulama o kısmı reklama ayırıyor normalde reklam engellense bile..

normal ekran görüntüsü şu şekilde

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

TaunMilitary

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2

Teşekkür ederim hocam. Geri bildirimleri dikkate alacağınızı bildiğim ve uygulama telefonumda önemli bir boşluğu doldurduğu için uzun uzun yazdım. Ve son güncelleme ile de daha da pekişti bu düşüncelerim, ellerinize sağlık.

Ethnic

yunus
Yönetici
Co-Admin
Geliştirici Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
128
Teşekkür ederim hocam. Geri bildirimleri dikkate alacağınızı bildiğim ve uygulama telefonumda önemli bir boşluğu doldurduğu için uzun uzun yazdım. Ve son güncelleme ile de daha da pekişti bu düşüncelerim, ellerinize sağlık.

Teşekkür ederim. :)
[doublepost=1522447398,1520529508][/doublepost]v2.0.3
- Bazı temaların önizlemelerinin yüklenmemesi sorunu giderildi.
- Tam ekran reklam gösterim sayısı düşürüldü..

NOT: Her ne kadar bu uygulama sadece bir tema indirme aracı olsada, henüz bu temaların nasıl uygulanabileceğinden habersiz olan bazı kullanıcıların verdiği haksız değerlendirmeler yüzünden uygulama her geçen gün arama listelerinde geriliyor. O yüzden bu uygulamadan gerçekten faydalanıp ama daha önce değerlendirme vermemiş arkadaşlardan destek olmak amaçlı uygulamaya 5 yıldız (*****) vermelerini rica ediyorum. Teşekkürler
.

freeman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 8
Konular
0
Tamam reklam olmalı emeğe saygı, aşağıda yukarıda sabit olabilir hadi ara sıra tam ekranda gözüksün ama kardeşim reklamlar nefes aldırmıyor ki ha bire zıp zıp tam ekran reklam açılıyor uygulamayı kullanmak ızdırap yeminle. Reklam konusunda başka bir düzenleme getirilmesi gerekiyor.
Birde Türkçe dil desteği göremedim oda garip geldi.

Üst Alt