Rom miui mint poco x3 pro rom

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
Belliydi böyle olacağı aynı grupta bir kaç kişiye daha rastladım böyle , telefonları kapanıyordu açılıyordu dokunmatik falan gidiyor diyordu . VN konusu içersinde mint kullanmayın demiştim ama nafile sanırım denk gelmemişsiniz . Geçmiş olsun telefonun fotoğrafı varsa atın ve konuyu bildirin konu kilitlensin . Sorun olduğu bariz belliydi .
ALLAAAH ALAAAAH ne hikmetse ben m3tinkn dışında herkeste sorun var bak sen şu işe aynı şekil vn romda da ben hariç kimse ssorun yaşamıyor ve en HATASIZ rommuş alın silin konuyu sıkıntı değil cantara ama şunu söyliyim bilader bana çok salladın bu konuda bence şansını zorlama madem çok iyisin yöneticilik versinler sana yönet tüm herkese yardımcı ol bakalım iyi forumlar herkese
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

5 eylülden beri hala kullanıyorum d&g kernel de yükledim en başta hala da sorunsuz yok sertifikayı yok o sorunmuş buymuş yok Anlama kıtlığı varsa insanlarda bilemem babanızın düşmanıymışınız gibi sallayıp durdunuz roma bende aynısını vn rom için söylüyorum BUG dolu romu Kalkıp bu forumda kusursuz yok öylemi böyleli diye paylaştığınız yetmiyormuş gibi gelip burda yok konu kitlensin yok o olsun bu olsun şöyle böyle çoluk çocuk iş yapmayın

cantara Skorpi konumun silinmesini talep ediyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-09-30-17-09-30-351_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-09-30-17-09-30-351_com.android.settings.jpg
    213,2 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
kayaoffizziel hocam romu indirip inceledim. İncelemesi için bir kaç arkadaştan daha rica ettim ve romda her hangi bir sorun bulunamadı. Pk çok arkadaşımız da sorunsuz şekilde romu kullanıyorlar ve memnunlar. Bu nedenle eğer sizin için de sorun yoksa şu an içerisinde bulunduğumuz rom konusunun kalması çok daha uygun olacak.

Konu içerisinde bugün forumumuza üye olarak "arkadaşına ait" telefonun bu rom nedeniyle arızalandığını! belirten Hasanpasa1903 isimli hesap üzerinde yapılan denetimlerde WixStable ve yiaaaceren hesaplarının da aynı kişi tarafından kullanıldığı tespit edilmiştir.

Forum kuralarımız
  • 2.7. Çoklu Üyelikler : Bir kişinin birden fazla üyeliğe sahip olduğu tespit edildiğinde tüm hesapları sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

İlgili kuralımız gereği belirlenen bu hesaplar forumumuzdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
kayaoffizziel hocam romu indirip inceledim. İncelemesi için bir kaç arkadaştan daha rica ettim ve romda her hangi bir sorun bulunamadı. Pk çok arkadaşımız da sorunsuz şekilde romu kullanıyorlar ve memnunlar. Bu nedenle eğer sizin için de sorun yoksa şu an içerisinde bulunduğumuz rom konusunun kalması çok daha uygun olacak.

Konu içerisinde bugün forumumuza üye olarak "arkadaşına ait" telefonun bu rom nedeniyle arızalandığını! belirten Hasanpasa1903 isimli hesap üzerinde yapılan denetimlerde WixStable ve yiaaaceren hesaplarının da aynı kişi tarafından kullanıldığı tespit edilmiştir.

Forum kuralarımız
  • 2.7. Çoklu Üyelikler : Bir kişinin birden fazla üyeliğe sahip olduğu tespit edildiğinde tüm hesapları sitemizden süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

İlgili kuralımız gereği belirlenen bu hesaplar forumumuzdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.
Hocam hakkınız ödenmez ben zaten tahmin etmiştim yani o kadar çok üstüme geldiler ki m3tinkn de şahit bu hesaba bende baktım bugün açılmış 😂😂 ellerinize sağlık hocam konu kalabilir tekrardan çok teşekkür ederim sonsuz saygılar🌹

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam hakkınız ödenmez ben zaten tahmin etmiştim yani o kadar çok üstüme geldiler ki m3tinkn de şahit bu hesaba bende baktım bugün açılmış 😂😂 ellerinize sağlık hocam konu kalabilir tekrardan çok teşekkür ederim sonsuz saygılar🌹
Geçmiş mesajlarını inceliyorum da... Sadece size değil farklı arkadaşlarımızın açtıkları konularda da benzer şekilde davranışmış. Daha önce tespit edemediğimiz için kusura bakmayın lütfen.

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6

Forum kuralarımız

Ben bu foruma katıldığım günden beri tek amacım kimsenin benim gibi sorun
Geçmiş mesajlarını inceliyorum da... Sadece size değil farklı arkadaşlarımızın açtıkları konularda da benzer şekilde davranışmış. Daha önce tespit edemediğimiz için kusura bakmayın lütfen.
Estağfurullah hocam ne kusuru iyi ki artık sesimi duydunuz çünkü artık forumdan uzaklaşacaktım, ben kanıt sunuyorum sorunsuz diye ama onlar ısrar edip insanları yanlış yönlendiriyolardı ben bu foruma katıldığımdan beri tek amacım insanlara yardımcı olmak, rom konusunda onlara en iyisini sunup onların mağdur olmamasını sağlamaktır ama sürekli uğraşıldı benimle neyse hocam daha fazla uzatıp sizin değerli vaktinizi çalmayayım elinize sağlık çok teşekkür ediyorum tekrardan konuya el attığınız için🌹

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
Ben bu foruma katıldığım günden beri tek amacım kimsenin benim gibi sorun

Estağfurullah hocam ne kusuru iyi ki artık sesimi duydunuz çünkü artık forumdan uzaklaşacaktım, ben kanıt sunuyorum sorunsuz diye ama onlar ısrar edip insanları yanlış yönlendiriyolardı ben bu foruma katıldığımdan beri tek amacım insanlara yardımcı olmak, rom konusunda onlara en iyisini sunup onların mağdur olmamasını sağlamaktır ama sürekli uğraşıldı benimle neyse hocam daha fazla uzatıp sizin değerli vaktinizi çalmayayım elinize sağlık çok teşekkür ediyorum tekrardan konuya el attığınız için🌹
hocam birisi fake hesap bizim paylaşımlari kotulemiş öylemi dogrumu anladim :)

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
hocam birisi fake hesap bizim paylaşımlari kotulemiş öylemi dogrumu anladim :)
öyle hocam benim konumu sildirtecekti birileri çekemediler en iyisini bulup paylaştım diye. kötülediler baktılar olmadı en son fake hesap açmışlar😂😂😂

m3tinkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
poco x3 pro
Konular
3
MİUİ MİNT candır kimse çamur atmasın ben kullanıp memnun olmadığım bir şeyi burada paylaşmam ozellikle pil ve ses konusuna mutlaka dikkat ederim isterimki herkes memnun kalsın bize dua etsin küfür etmesin tek amacım iyiyi değil en iyiyi paylaşmak saygılar

öyle hocam benim konumu sildirtecekti birileri çekemediler en iyisini bulup paylaştım diye. kötülediler baktılar olmadı en son fake hesap açmışlar😂😂😂
kaya hocam mint candır ya mint kullanacaksın yada elite

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
MİUİ MİNT candır kimse çamur atmasın ben kullanıp memnun olmadığım bir şeyi burada paylaşmam ozellikle pil ve ses konusuna mutlaka dikkat ederim isterimki herkes memnun kalsın bize dua etsin küfür etmesin tek amacım iyiyi değil en iyiyi paylaşmak saygılar

kaya hocam mint candır ya mint kullanacaksın yada elite
saygılar🌹. Aynen hocam mint candır

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
arkadaşlar bir güncelleme yapayım. Bu rom için kernel arayanlara bunu tavsiye ediyorum gayet başarılı ayriyeten aosp romlarda da bunu kullanıyodum hızlı şarj özelliği bunla beraber aşırı iyi çalışıyor. Kerneli m3tinkn hocamda öneriyor onun ismini vermezsem olmaz :)

bu kernel twrpden flashlanıyor eğer bootlopa girerse cihazınız korkmayın twrp den tekrar yükleme işlemi yapın ve thermal kısmına gelince termali yüklemeyin o zaman bootlop olayı düzeliyor bende bu romda girmedi fakat bu kerneli başka romlarda denerken başınıza gelirse dediğim gibi termali yüklemeyin

Üst Alt