Rom miui mint poco x3 pro rom

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6

fakir13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
5
Arkadaşlar selam müthiş bir rom ile karşınızdayım rom geniş açıda 1080p 60fps 4k da ise 60 fps destekliyor pili oldukça ideal hızlı şarjı da var eski sürümleri gibi google yedekleme sorunu yok performansı da iyi herhangi bir kasma donma sorunu yaşamadım her neyse ssleri paylaşıyorum tavsiye ederim elite romdan sonra poco için en iyi kullandığım rom oldu miui mint bu arada abartısız bu forumda ne kadar poco x3 pro için paylaşılan rom var ise hepsini denedim adam akıllı bi elite rom bide bu oldu miui mint kamera açısından efsane çünkü leica tabanlı camera ve foto kalitesi çok geliştirilmiş buyrun link :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

leica modu da var 2 tane daha tam keşfedemedim aralarında ki fakat biri daha canlı renkli çekiyor diyeri de daha doğal ve gerçeğe yakın çekiyor kameraya ilk girerken açıklaması ile size seçtirtiyor zaten

Hayırlı sabahlar arkadaşlar mega dan indiremedim pro istiyor. Başka bir yerden indirme imkanı var mı acaba?

fakir13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
5
İyi akşamlar bu romda elimi ana ekrana basılı tutunca widget yazısı geliyor basınca temaların widgetlerine yönlendiriyor. Sistem widgetleri nerede bilen var mı acaba?

fakir13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlker
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
5
İyi akşamlar bu romda elimi ana ekrana basılı tutunca widget yazısı geliyor basınca temaların widgetlerine yönlendiriyor. Sistem widgetleri nerede bilen var mı acaba?
Çözüldü başlatıcı ayarlarından kapatılıyor.

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
Hayırlı sabahlar arkadaşlar mega dan indiremedim pro istiyor. Başka bir yerden indirme imkanı var mı acaba?
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu yöntem daima aklınızda kalsın hocam çoğu romların linkleri mega dan oluyo bu yöntemle indirebilirdiniz ben hep bunu kullanıyorum

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
Arkadaşım sabah saatlerinde bu romu kullanırken brick yedi uyardılar kullanmayın arkadaşlar telefonu hiç bir şekilde açılmıyor
ne alaka birader telefonu kullanırken nasıl durduk yere brick olsun bu 1 2.si arkadaşın yanlış yükleme yapmış olabilir wipe yapmamış olabilir bunun bir ton nedeni var anlatabldim mi ben bu romu ve alt sürümlerini sürekli yükledim 1 kere de brick olmadı araştırmadan yapılırsa olur

furkan5

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Namık Kemal
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
13
Yükleme adımlarını yazar mısınız zahmet olmazsa, hata olmasın?

kayaoffizziel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaya
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Hemşire
Konular
6
aynen en tehlikeli yazılımdır can bey kaldırsın hemen:)))))

Yükleme adımlarını yazar mısınız zahmet olmazsa, hata olmasın?
şimdi şöyle ben en sağlam yöntem sd card kullanıyorum sd cardlı rom yükleme adımları format data yes yaptıktan sonra wipe kısmında sdcard ve usb otg haric hepsini seçip wipe yapmak ama telefonun kendi hafızasından yapmak için büyük ihtimal sıfırladıktan sonra telefonu pc ye bağlayıp internal stotage atman lazım yani sd cardsız aslında tam nasıl yapılır bilmem yani telefon verisi gitmemesi için daha doğrusu rom zip i format data yapmadan ve data,internal storage ı silmemen lazım. herneyse siz bu sd cardsız twrp den rom yükleme olayını bir araştırın derim yanlış bilgi vermek istemem

Son düzenleme:

WixStable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
2
Kullanıyordu kardeşim magisk falan hiç bir şey yoktu sabah banka uygulamasında işlem yaparken ekran karıncalandı sonra gitti gözümle gördüm telefoncuya gösterdik bu yazılımı kullanmayın dedi . 1 yıl 2 aydır kullandığı telefon durduk yere rom yüzünden brick oldu :) . Moderatörler konuya el atarsa sevinirin tehlikeli yazılım bu
Belliydi böyle olacağı aynı grupta bir kaç kişiye daha rastladım böyle , telefonları kapanıyordu açılıyordu dokunmatik falan gidiyor diyordu . VN konusu içersinde mint kullanmayın demiştim ama nafile sanırım denk gelmemişsiniz . Geçmiş olsun telefonun fotoğrafı varsa atın ve konuyu bildirin konu kilitlensin . Sorun olduğu bariz belliydi .

Üst Alt