Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
wipe data yaptım romu flashladım sonra garanti olsun diye format data yaptım bakalım 3 nokta gidp geliyor açılış ekranında bootloopa düşmedik umarım
düşmediniz hocam o 3 nokta gidip gelmesi iyiye işaret şimdi telefonun güç tuşuna basılı tutun yeniden başlatın açılacaktır hayırlı olsun :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

düşmediniz hocam o 3 nokta gidip gelmesi iyiye işaret şimdi telefonun güç tuşuna basılı tutun yeniden başlatın açılacaktır hayırlı olsun :)
olurda açılmazsa wipe data yapın tekrar

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
hocam romu flashlarken sıraya ekle deyip kurun google sync fixi hiç uğraştırmayın kendinizi isterseniz şöylede yapa bilirisniz rom+ magisk + sync fix

hocam sizde orange foxa girerken storage is not encrypted yazıyormu turuncu harflerle
Evet yazıyor her rom yüklerken bu hatayı alıyorum o yüzden minimal ADB ile eu rom yükledim daha da rom yüklemeyeceğim

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Evet yazıyor her rom yüklerken bu hatayı alıyorum o yüzden minimal ADB ile eu rom yükledim daha da rom yüklemeyeceğim
hocam bu mint romuyla alakalı diğer romlarda olmadı kullandığınız recoveryler genelde bu işlemi yapar cihazın bootloop olmasını engellemek amaçlı

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
yani hocam dosyalar şifresiz halde oluyor zaten romların çoğunda root kullandığımız için zararı güvenlik açığıdır

yani hocam dosyalar şifresiz halde oluyor zaten romların çoğunda root kullandığımız için zararı güvenlik açığıdır
birde şöyle bir şey var artık kimliklere kadar herşeyin içerisinde bir çip var bağlantının olduğu heryere sızmak maalesef mümkün en güçlü sistem bile olsa sadece kırılma süresi uzuyor

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam xperience roma geçtim biraz deneyeceğim aosp caf tabanlı rom olduğu için oldukça hızlı çalışıyor

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
Rauf Cəlilzadə hocam dün gece monet magisk ve google sync kurarak başarılı bi şekilde kurdum romu ama şu viper ve dolbyyi bu roma nasıl kuruyoruz brick etmeden

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
hocam romu flashlarken sıraya ekle deyip kurun google sync fixi hiç uğraştırmayın kendinizi isterseniz şöylede yapa bilirisniz rom+ magisk + sync fix

hocam sizde orange foxa girerken storage is not encrypted yazıyormu turuncu harfler

hocam sizde orange foxa girerken storage is not encrypted yazıyormu turuncu harflerle
Üstadım orangefox ile kurulum yaparken ekle seçeneğini kullanın demişsiniz tsm olarak yolu tarif edermisiniz nasıl yapılmalı bir hata yapmayalım

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Üstadım orangefox ile kurulum yaparken ekle seçeneğini kullanın demişsiniz tsm olarak yolu tarif edermisiniz nasıl yapılmalı bir hata yapmayalım

şu şekilde hocam miui mint romunu flashlarken
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bu ekran çıkıyor buradan sıraya ekle seçeneğini seçin sonra google sync fix dosyasını seçin
bu ikisini yaptıktan sonra sıranız şu şekilde olacak

önce rom kurulumunu sonrada google sync fixi kuracak kolay gelsin :)

hocam şu şekilde

sıraya ekle diyeceksiniz ister magisk ister monet modülü istersede google sync fix dosyasını sıraya ekle seçeneğiyle seçeceksiniz sırayı görüntüle dediğinizde rom 1 diğer eklentiler 2, 3 vs olması gerek

Son düzenleme:
Üst Alt