Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Tüm romları denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki Redmi note 9 pro joyeuse için en iyi, en stabil rom olduğunu düşünüyorum.

JOYEUSE
Android : 12

Miui°Mint ~ REDMI NOTE 9 PRO

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

• FLash Rom
• if data encrypt (format data)
• if data decrypt (wipe data)
• Reboot system

• eea global base
• all mi app
• suport tema pelakor
• unroot
• decrypt
• r/w
• prebuilt ytb revanced
• Leica miuicam
• aod
• etc

Romda google senkronizasyonu çalışmıyor ve bunu fixlemek için rom dosyasını kurduktan sonra ekte vermiş olduğum .zip dosyasını TWRP veya Orangefox ile kurunuz.

Not: Mega %80'ini kendisi indirecek ve %80 indirmeden sonra kota aşımı koyacak ve premiuim üyelik isteyecektir. Premium üyelik istediği zaman bu işlemi uygulayın. Bu işlemi istediğiniz vpn ile yapabilirsiniz.

Android 12 ile gelen dynamic thema, bilinen adı ile "monet" özelliği MİUİ 13 ile buluştu.
MİUİ arayüzü ile çok stabil çalışmamasından dolayı bu özelliği kaldırmak için açtığım konuya bakabilirsiniz.

Konu 'MONET Özelliğini kaldırma' Rehber - MONET Özelliğini kaldırma

Konuyu kendi paylaşımı gibi sahiplenen Rauf Cəlilzadə hocama çok teşekkürler.
Rom ile ilgili gerek performans gerek romu hataya sürükleyecek magisk modülleri olmak üzere cihazı gereğinden fazla zorlayıp oyun performansı, günlük kullanım sınırlarını zorlamış olup romun stabilitesini konu altında her detayı ile paylaşan, rom ile ilgili sorusu olanlara yardımcı olan Rauf Cəlilzadə hocama tekrardan çok teşekkürler :)

Ekli dosyalar

• fix sync google.zip
    3,1 MB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: f0x

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
selamlar hocam bir şey soracağım android 10 miui 12 olarak hangi romu önerirsiniz bende sizin gibi bir çok romu denedim miui eu romlar benim için daha iyi oluyor ama android 10 olmasını istiyorum depolama kısıtlamalarından dolayı , aosp romlara bir türlü ısınamadım şuan cihazda burdaki bir konuda yer alan rom yüklü miui bangsat final romu

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
selamlar hocam bir şey soracağım android 10 miui 12 olarak hangi romu önerirsiniz bende sizin gibi bir çok romu denedim miui eu romlar benim için daha iyi oluyor ama android 10 olmasını istiyorum depolama kısıtlamalarından dolayı , aosp romlara bir türlü ısınamadım şuan cihazda burdaki bir konuda yer alan rom yüklü miui bangsat final romu
Android 10 için hiçbir fikrim yok. Google miui mint telegram yaz ve telegram adreslerine gir, ardından sol üstte 3 noktaya tıkla ve bul kısmına Android 10 yaz ve aratmaya başla. Miui mint romdan memnun kaldım Android 10 versiyonları da güzeldir galiba. Link paylaşmak yasak olduğu için telegram linki paylaşmıyorum.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Android 10 için hiçbir fikrim yok. Google miui mint telegram yaz ve telegram adreslerine gir, ardından sol üstte 3 noktaya tıkla ve bul kısmına Android 10 yaz ve aratmaya başla. Miui mint romdan memnun kaldım Android 10 versiyonları da güzeldir galiba. Link paylaşmak yasak olduğu için telegram linki paylaşmıyorum.
teşekkür ederim bakacağım şimdi , android 10 olmasını dosya kısıtlamaları ve pilin daha az gitmesinden dolayı istiyorum miui mint romlarıda denedim ama pek memnun kalmadım siz oyun içinmi yoksa günlük kullanım içinmi kullanıyorsunuz romları birde root kullanıyorsanız modüllerde ve ya internetde vs gezinme yaparken yeniden başlatma gibi bir sorun oluyormu

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Android 12 miui
teşekkür ederim bakacağım şimdi , android 10 olmasını dosya kısıtlamaları ve pilin daha az gitmesinden dolayı istiyorum miui mint romlarıda denedim ama pek memnun kalmadım siz oyun içinmi yoksa günlük kullanım içinmi kullanıyorsunuz romları birde root kullanıyorsanız modüllerde ve ya internetde vs gezinme yaparken yeniden başlatma gibi bir sorun oluyormu
Android 12 miui 13 olan sürümü kullanıyorum hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya kalmadım tam aksine tüm romlardan daha iyi verim alıyorum her konuda

dark3434

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
5.02
Cihazım
xiaomi note
Konular
25
Tüm romları denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki Redmi note 9 pro joyeuse için en iyi, en stabil rom olduğunu düşünüyorum.

Miui°Mint ~ REDMI NOTE 9 PRO
Android : 12
Build date : 25.8.22

• FLash Rom
• if data encrypt (format data)
• if data decrypt (wipe data)
• Reboot system

• eea global base
• all mi app
• suport tema pelakor
• unroot
• decrypt
• r/w
• prebuilt ytb revanced
• Leica miuicam
• aod
• etc

Romda google senkronizasyonu çalışmıyor ve bunu fixlemek için cihazın kurulumunu yaptıktan sonra ekte vermiş olduğum .zip dosyasını TWRP veya Orangefox ile kurunuz.

Fix :
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam indiremiyorum google erşim izni istiyor,nasıl geçeriz ilk defa karşılaşıyorum.

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29

Hocam indiremiyorum google erşim izni istiyor,nasıl geçeriz ilk defa karşılaşıyorum.
Şuan indirebiliyor olmanız lazım

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Android 12 miui

Android 12 miui 13 olan sürümü kullanıyorum hiçbir sıkıntı ile karşı karşıya kalmadım tam aksine tüm romlardan daha iyi verim alıyorum her konuda
deniyorum şimdi hocam geridönüş yaparım bir sorun ve ya sıkıntılı bir şey görürsem

hocam sadece google sekranizasyon fixinin linki var romun linki yok haberiniz olsun
Şuan indirebiliyor olmanız lazım

Son düzenleme:

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
deniyorum şimdi hocam geridönüş yaparım bir sorun ve ya sıkıntılı bir şey görürsem

hocam sadece google sekranizasyon fixinin linki var romun linki yok haberiniz olsun
Kusura bakmayın yanlışlık olmuş. Hemen düzelttim. Telegram linki koymak yasak o yüzden paylaşmıyorum. Google telegram miui mint yazarsanız telegram hesabından da erişme imkanınız var.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Kusura bakmayın yanlışlık olmuş. Hemen düzelttim. Telegram linki koymak yasak o yüzden paylaşmıyorum. Google telegram miui mint yazarsanız telegram hesabından da erişme imkanınız var.
Ne kusuru estağfurullah ben zaten arayıp bulacaktım diğer arkadaşlar için söyledim teşekkürler hocam

Üst Alt