Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam bende de f2fs
hocam bir şey farkettimde oyüzden sordum dolby viper ve agni kerneli önbellek f2fs olduğunda çalışıyor ancak ext4 olduğunda bootloop ve soft brick oluyor araştırıyorum bu konuyu ama benim cihazla alakalı bir sorunum var çok büyük ihtimalle ondan böyle

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
bunu nasıl kuruyoruz orengafoxdan wipe yapıp sonramı flashlıyourz

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam orange foxta storage is not encrypted yazıyormu sizdede
evet hocam o şekilde usb flash bellek yada sd kartınız varsa daha iyi olur yoksa romu flashladıktan sonra wipe ve formatda yapmak mümkün
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

orange foxda cihaz bootloopa girerse kendi sitesinden deneysel son sürümünü yada pitch black recoveryi deneye bilirsiniz

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Evet, wipe data yap ardından romu kur sonrasında kurulum bitince telefonu başlat ve açılış ekranı geldikten sonra telefonu kapat orange foxa gir, konuda vermiş olduğum google senkronizasyonu fix dosyasını flashla ve başlat telefonu ardından kuruluma kaldığın yerden devam et. Google senkronizasyonunu daha sonra da yapabilirsin ama kurulum aşamasında sıkıntı yaşamamak için romu kurduktan sonra yapasan daha iyi olur. Romu kurduktan hemen sonra Google senkronizasyonunu flashlama sakın ben onu yaptım ve bootloop'a düştü 😅 romu kur telefonu başlat telefon açıldıktan sonra kapat orange foxa gir google senkronizasyonunu kur ardından normal kullanıma devam et

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Evet, wipe data yap ardından romu kur sonrasında kurulum bitince telefonu başlat ve açılış ekranı geldikten sonra telefonu kapat orange foxa gir, konuda vermiş olduğum google senkronizasyonu fix dosyasını flashla ve başlat telefonu ardından kuruluma kaldığın yerden devam et. Google senkronizasyonunu daha sonra da yapabilirsin ama kurulum aşamasında sıkıntı yaşamamak için romu kurduktan sonra yapasan daha iyi olur. Romu kurduktan hemen sonra Google senkronizasyonunu flashlama sakın ben onu yaptım ve bootloop'a düştü 😅 romu kur telefonu başlat telefon açıldıktan sonra kapat orange foxa gir google senkronizasyonunu kur ardından normal kullanıma devam et
hocam romu flashlarken sıraya ekle deyip kurun google sync fixi hiç uğraştırmayın kendinizi isterseniz şöylede yapa bilirisniz rom+ magisk + sync fix

hocam sizde orange foxa girerken storage is not encrypted yazıyormu turuncu harflerle

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
hocam romu flashlarken sıraya ekle deyip kurun google sync fixi hiç uğraştırmayın kendinizi isterseniz şöylede yapa bilirisniz rom+ magisk + sync fix
O da mantıklı aslında, hocam forum iyice mint roma sardı 😅 yeni konular açılıyor mint rom ile ilgili :)

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
magisk nasıl kuruluyor bide bende sd kart yok wipe data yapıp romu flashlsaam sonra magisk flashlasam olur mu

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
magisk nasıl kuruluyor bide bende sd kart yok wipe data yapıp romu flashlsaam sonra magisk flashlasam olur mu
olur hocam ama bilgisayarınızda her ihtimale karşı romu tutun silmeyin bilgisayarınız yoksa telefon açılmazsa romu tekrar flashlamanız gereke bilir bu yüzden magisk telefona kurulum yaptıktan sonra da kura bilirsiniz o çok basit

O da mantıklı aslında, hocam forum iyice mint roma sardı 😅 yeni konular açılıyor mint rom ile ilgili :)
ajpajğgağpg

mehmetz518

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
2
wipe data yaptım romu flashladım sonra garanti olsun diye format data yaptım bakalım 3 nokta gidp geliyor açılış ekranında bootloopa düşmedik umarım

Üst Alt