Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Bende eu ya geçtim de yok hocam hiç stabil değil, akıcı hiç değil. Sürekli uygulama geçişlerinde takılmalar oluyor, uygulama açılışları hızlı fakat açıldıktan sonra takılmalar oluyor. Mint roma döneceğim 😁
Dönün hocam swift backup ile kendiniz yüklediğiniz uygulamaları yedekleyin yedeği pcye atın sonra romu kurup yedektekileri geri yükleyin çok işinize yarayacak isterseniz detaylı bir ekleme yaparım

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
Dönün hocam swift backup ile kendiniz yüklediğiniz uygulamaları yedekleyin yedeği pcye atın sonra romu kurup yedektekileri geri yükleyin çok işinize yarayacak isterseniz detaylı bir ekleme yaparım
swift backup nedir hocam detaylı eklerseniz güzel olur

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
swift backup nedir hocam detaylı eklerseniz güzel olur
öncelikle cihazınız rootlu olmalı play storedan şu uygulamayı indiriyorsunuz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

daha sonra açın uygulamayı google hesabınızı kullanarak kaydolun

sonra sizden depolama ve root yetkisi isteyecek izin verin ikisinede

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
öncelikle cihazınız rootlu olmalı play storedan şu uygulamayı indiriyorsunuz

daha sonra açın uygulamayı google hesabınızı kullanarak kaydolun

sonra sizden depolama ve root yetkisi isteyecek izin verin ikisinede
izin verin

tüm uygulamaları yedekleyi seçin

istediğiniz uygulamarı seçin yedekleme seçeneceklerine tıklayın

seçenecekleriniz bu şekilde olsun ki uygulamalarınız ve oyunlarınız tam olarak yedeklensin ve indirme yapmak zorunda kalmayasanız sonra yedekle butonuna tıklayın yedeklemenin bitmesini bekleyin cihazınızın dosyalarında

bu klasörü oluşturacaktır uygulama bu klasörü bilgisayarınızda güvenli bir yere atın istediğiniz romu kurduktan sonraa telefona swift backupu indirin bu klasörü bilgisayarınızdan telefonunza atın sonra uygulamaya girin izinleri verin
tüm uygulamaları geri yükle seçeneğini seçin ve geri yüklenmesini bekleyin bu kadar :)
not olarak şunu ekleyeyim whatsapp dahi telefonuzda telefonu doğrulamadan çalışacaktır hayat kurtaran bir yöntem iyi forumlar :)

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
izin verin

tüm uygulamaları yedekleyi seçin

istediğiniz uygulamarı seçin yedekleme seçeneceklerine tıklayın

seçenecekleriniz bu şekilde olsun ki uygulamalarınız ve oyunlarınız tam olarak yedeklensin ve indirme yapmak zorunda kalmayasanız sonra yedekle butonuna tıklayın yedeklemenin bitmesini bekleyin cihazınızın dosyalarında

bu klasörü oluşturacaktır uygulama bu klasörü bilgisayarınızda güvenli bir yere atın istediğiniz romu kurduktan sonraa telefona swift backupu indirin bu klasörü bilgisayarınızdan telefonunza atın sonra uygulamaya girin izinleri verin
tüm uygulamaları geri yükle seçeneğini seçin ve geri yüklenmesini bekleyin bu kadar :)
not olarak şunu ekleyeyim whatsapp dahi telefonuzda telefonu doğrulamadan çalışacaktır hayat kurtaran bir yöntem iyi forumlar :)
hocam telefona şuan root atsam sıkıntı olur mu rom yukledikten hemen sonra mı root atmam lazım

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
hocam telefona şuan root atsam sıkıntı olur mu rom yukledikten hemen sonra mı root atmam lazım
Evet. Magisk uygulamasını indir telefona apk olarak kur ardından indirdiğin magisk.apk dosyasının uzantısını magisk.zip olarak değiştir ve ornagefox ile telefonu başlat. Magisk.zip dosyasını orange fox ile kur işlem bukadar :)

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Şuran root at yedekle sonra mint romunu yükle tekrar root at geri yükle hiç bir modül kurmadan magiski kendi içerisinden tüm imajları kaldır seçeneğiyle kaldır :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet. Magisk uygulamasını indir telefona apk olarak kur ardından indirdiğin magisk.apk dosyasının uzantısını magisk.zip olarak değiştir ve ornagefox ile telefonu başlat. Magisk.zip dosyasını orange fox ile kur işlem bukadar :)
Zipe çevirmeye bile gerek yok magisk apksını çoğu zaman orange fox zip olarak algılıyor ve root işlemini yapıyor :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çok önemli bir not ekleyeyim bilginiz olsun sistem uygulamarını yedek almayln cihaz bootloopa giriyor aldıysanız bile geri yükleme yapmayın sadece sonradan indirdiğiniz uygulamalarln yedeğini alın

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
mint romundan eu geçtim geçmez olaydım
Şu eu ekibin çöp olduğunu bir türlü öğretemedim forumdakilere. Ben mi kullanmasını bilmiyorum anlamadım. Geliştirici çin romu kurmuştum o bile daha iyiydi eu ekibinin romlarından. Bu konudaki romun iyi olmasının sebebi ise eea tabanlı olması. Her rom önerisi konusunda eea rom önermişimdir tabi dikkate alıp dinleyen yok. Sonra 988969799 tane eu romu arasında geçiş yapıp şu sürüm daha iyi deyip o sürümü kullanıyorlar acınası gerçekten.

Üst Alt