Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
çin tabanlı olunca ne oluyor hocam bir yerde çin tabanlı romlar daha iyi gibi bir yazı görmüştüm
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hangi romu deneyeceksin
mint roma geri dönüyorum

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Bu romun yeni bir versiyonu paylaşıldı ama çin romu olduğu için pek içimize sinmedi denenek lazım sadece eğer onu denersem deneyimlerimi aktararırım belki yeni konu açarım o romla alakalı vakit bula bilirsem :)
Valla vaktiniz olursa güzel olur hocam, siz bu performans işinden anlıyorsunuz 😅

çin tabanlı olunca ne oluyor hocam bir yerde çin tabanlı romlar daha iyi gibi bir yazı görmüştüm

mint roma geri dönüyorum
Bende döneceğim yarın :(

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2

mint roma geri dönüyorum
Hocam hiç bir google servisi olmuyor çin tabanlı romlarda ama bu roma google uygulamarı eklenmiş sadece tek kaygım Türkçe dil olmayacağı onuda test etmeden bilemeyiz çin romları kısaca daha derli toplu oluyor eu romlara göre çünkü sadece bir ülke için geliştiriliyorlar :)

Valla vaktiniz olursa güzel olur hocam, siz bu performans işinden anlıyorsunuz 😅

Bende döneceğim yarın :(
Geceleri uyumadığım için anca ozaman deneye biliyorum ama oda yorgunluktan dolayı sıkıntı yaşatıyor geçersem bilgilendireceğim hocam dediğim gibi yada direkt rom ile alakalı konu açarım henüz bilmiyorum :)

Şuanda mint romundan kendi dikkatsizliğimden dolayı sıkıntı yaşıyorum sanırım temiz kurulum yapmadım akıcı değil şuan için rom benden kaynaklımı romdan kaynaklımı bunu stock rom kurup romu tekrar kurarak deneyecektim ama onun yerine çin romunu deneyesim var açıkçası yani şanslısınız hocam fhsmsnsn

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam hiç bir google servisi olmuyor çin tabanlı romlarda ama bu roma google uygulamarı eklenmiş sadece tek kaygım Türkçe dil olmayacağı onuda test etmeden bilemeyiz çin romları kısaca daha derli toplu oluyor eu romlara göre çünkü sadece bir ülke için geliştiriliyorlar :)

Geceleri uyumadığım için anca ozaman deneye biliyorum ama oda yorgunluktan dolayı sıkıntı yaşatıyor geçersem bilgilendireceğim hocam dediğim gibi yada direkt rom ile alakalı konu açarım henüz bilmiyorum :)

Şuanda mint romundan kendi dikkatsizliğimden dolayı sıkıntı yaşıyorum sanırım temiz kurulum yapmadım akıcı değil şuan için rom benden kaynaklımı romdan kaynaklımı bunu stock rom kurup romu tekrar kurarak deneyecektim ama onun yerine çin romunu deneyesim var açıkçası yani şanslısınız hocam fhsmsnsn
😅 Hocam tecrübelerinizi bekliyoruz, sizin elinize ios da versek onunda içinden geçersiniz hocam hahahhaaaa

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam swift backup kullanin kesinlikle buda biraz aceleye gelsede ise yarar bir tuyo oldu xd
Swift backup candır. Sd karta yedekle rom değiştir swift bakhup kur 15-20 dakika hepsi hazır.Bir iki uygulama hatası hariç

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Swift backup candır. Sd karta yedekle rom değiştir swift bakhup kur 15-20 dakika hepsi hazır.Bir iki uygulama hatası hariç
Aynen hocam o hatalarda genelde google bazlı oluyor ve ya sistem uygulamalarını yedeklerseniz oluşuyor

Nurullah7182

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi Note9 pro
Konular
16
ben wp aero kullanıyorum swiftbackup bunu yedekleyebilir mi aero kullanıp swiftbackup kullanan var mı

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Aynen hocam o hatalarda genelde google bazlı oluyor ve ya sistem uygulamalarını yedeklerseniz oluşuyor
Eu rom afedersiniz ama anasını ağlattı telefonun 0 performans sürekli takılma donma aniden ısı yükselmesi kafayı yemek üzereyim

Üst Alt