Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
sağolun hocam eski kullanma taraftarı değilim stock endonezya yada eea kullanıyorum miui eu düzelirse ona geçicem mint i kurdum ama renk paletleri çok rahatsız etti beni ses barından kontrol merkezine kadar birde güvenemedim acıkcası
Hocam çok büyük ihtimalle bir port rom mint romu ben genel olarak herşeyinden memnunum ama eu romun çıkmasınıda bekliyordum bakalım nasıl olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Note 9 Pro da yok galiba test etmedim ama hem mi flash ile hemde twrp ile bir kaç kere brick olmadan eski sürümleri yükleyebiliyorum
Hocam anakart sürümü de etkiliyor bazı anakart sürümleri desteklemiyorken bazıları destekliyor ama genel olarak anti roll back her zaman kontrol edilmeli çünkü güncelleme yaptıkça rom değiştirdikçe değişe bilir antirollback

tymenkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Hocam çok büyük ihtimalle bir port rom mint romu ben genel olarak herşeyinden memnunum ama eu romun çıkmasınıda bekliyordum bakalım nasıl olacak

Hocam anakart sürümü de etkiliyor bazı anakart sürümleri desteklemiyorken bazıları destekliyor ama genel olarak anti roll back her zaman kontrol edilmeli çünkü güncelleme yaptıkça rom değiştirdikçe değişe bilir antirollback
eu geldi kuracak vaktiniz yok sanırım

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Biliyorum hocam evet vaktim olmuyor genel olarak birde çok yorucu bu işlemler aslında swift backup ile tüm uygulamaları yedekleyip eu roma geçip twrpdende yedek almak gerek ama uğraştıcı olduğu için bir tlkta üşeniyorum eu romda sıkıntı çıkarsa hata verirse felan diye

Eu da mint de oldukça akıcı ama arkadaşın dediği gibi orijinallik takıntın varsa eu rom
Hocam eu romu belki bu gece kurarım ama bu konu altında biraz karışıklık olacak isterseniz yeni bir konu açın eu ile alakalı ordanda eu ile deneyimlerimizi aktaralım :)

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam bilindiği üzere miui 12 sürümü çok sıkıntılar hatalar ile dolu bir sürümdü fakat miui 13 ile stabilite artmış. Eu rom gayet akıcı keza mint rom da öyle. Mint romu uzun süre kullandım keyif aldım şimdi de eu romu deniyorum kuralı birkaç saat oldu ve akıcılığı beni şaşırttı. Eu 12 sürümleri saç baş yolduruyordu ama miui 13 ile çözülmüş gibi duruyor

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Eu da mint de oldukça akıcı ama arkadaşın dediği gibi orijinallik takıntın varsa eu rom
Hocam mint romda ilk rom kaynaklı hatayı gördüm whatsapp görüşmesi esnasında yakınlık sensörü yüzünden ekran açılmıyor

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Hocam pardon mint rom da yanlış olmuş kafam pek yerinde değil uykusuzlukdan
Hızı ve stabilitesi bir kenara koyarsak kusursuz olmayacağını bir yerde hata vereceğini düşünüyordum onu da bulmak size nasip oldu 😅

Üst Alt