Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam eu romda fastboot kurulumu farklı oluyormuş. Dosyayı zipten çıkartıp içerisinde bulunan "windows instal cmd" dosyayı bulunuyor onu açınca kendisi yüklüyor
Anladım hocam teşekkürler :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam eu romda fastboot kurulumu farklı oluyormuş. Dosyayı zipten çıkartıp içerisinde bulunan "windows instal cmd" dosyayı bulunuyor onu açınca kendisi yüklüyor
Eu rom nasıl hocam düzenlemişlermi hatalar vs ne durumda

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Anladım hocam teşekkürler :)

Eu rom nasıl hocam düzenlemişlermi hatalar vs ne durumda
Hocam gayet akıcı şuan mint rom ile eşdeğer. İlk kurulumda sıcaklık 40 derece olmuştu ama şuan düzeldi normal oda sıcaklığında. Akıcı bir şekilde seri olmuş hoşuma gitti. Denemek isterseniz tavsiye ediyorum

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam gayet akıcı şuan mint rom ile eşdeğer. İlk kurulumda sıcaklık 40 derece olmuştu ama şuan düzeldi normal oda sıcaklığında. Akıcı bir şekilde seri olmuş hoşuma gitti. Denemek isterseniz tavsiye ediyorum
Eea rom ile karlisastirildiginda nasil peki deneyen varmi yani eea miui 13 romla eu rom arasında

tymenkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
mint mi yoksa eu mu sizce

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
mint mi yoksa eu mu sizce
Orijinallik takıntısınız varsa eu yoksa biraz farklı bir şey olsun diyorsanız mint henüz rom kaynaklı hiç bir hata ile karşılaşmadım konudada kullandığım modüller var eu romdada denemek lazım ama vakit bulamıyorum

tymenkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Orijinallik takıntısınız varsa eu yoksa biraz farklı bir şey olsun diyorsanız mint henüz rom kaynaklı hiç bir hata ile karşılaşmadım konudada kullandığım modüller var eu romdada denemek lazım ama vakit bulamıyorum
ben telefonu ilk aldığım dönemler eu rom kullanıyordum android 11 le midir miui 12 ile midir bilmem onlar gelince eu rom çöp oldu kurduysanız bilirsiniz göze takılan seyler falan her güncellemede bastan kurdum denedim düzelmiştir belki diye düzelmiyordu sıkıldım artık eu kurup silmekten o üzden soruyorum umarım düzelmiştir miui 11e kadar mükemmeldi çüünkü

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
ben telefonu ilk aldığım dönemler eu rom kullanıyordum android 11 le midir miui 12 ile midir bilmem onlar gelince eu rom çöp oldu kurduysanız bilirsiniz göze takılan seyler falan her güncellemede bastan kurdum denedim düzelmiştir belki diye düzelmiyordu sıkıldım artık eu kurup silmekten o üzden soruyorum umarım düzelmiştir miui 11e kadar mükemmeldi çüünkü
Hocam telefonu aldığınız zaman üzerinde eğer miui 11 geldiyse ve anti roll back 4 değilse döne bilirsiniz

Hocam telefonu aldığınız zaman üzerinde eğer miui 11 geldiyse ve anti roll back 4 değilse döne bilirsiniz

tymenkan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Resul
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0

sağolun hocam eski kullanma taraftarı değilim stock endonezya yada eea kullanıyorum miui eu düzelirse ona geçicem mint i kurdum ama renk paletleri çok rahatsız etti beni ses barından kontrol merkezine kadar birde güvenemedim acıkcası

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144

Note 9 Pro da yok galiba test etmedim ama hem mi flash ile hemde twrp ile bir kaç kere brick olmadan eski sürümleri yükleyebiliyorum

Üst Alt