Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Orijinal eea rom şu anlık mi pilot kullanıcıları için sunuldu ancak eea romunda iseniz twrp ile direkt kurabilirsiniz
hiç denk gelmediğim için sordumda eea romunda değilim konudaki romdayım eea romlarda beni çok açmadı bilgi için teşekkür ederim

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
hiç denk gelmediğim için sordumda eea romunda değilim konudaki romdayım eea romlarda beni çok açmadı bilgi için teşekkür ederim
Eea romda bir çok google hizmeti arka planda çalışıyor bu da performansı dolaylı yoldan etkiliyor. Endonezya romunda ise romlar daha stabil ve performanslı çalışıyor. Ayrıca Avrupa romlarında miui mesaj ve arama uygulaması yerine google uygulamaları bulunuyor, miui arama uygulamasında arama kaydetme olduğu için avrupa bu konuda izin vermiyor. Avrupa da arama kaydı almak yasak olduğu için. Avrupa rom yerine Endonezya romun gelmesini bekleyeceğim geldiği zaman onu da deneyeceğim yoksa avrupa romlar bela oluyor başa 😅

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Eea romda bir çok google hizmeti arka planda çalışıyor bu da performansı dolaylı yoldan etkiliyor. Endonezya romunda ise romlar daha stabil ve performanslı çalışıyor. Ayrıca Avrupa romlarında miui mesaj ve arama uygulaması yerine google uygulamaları bulunuyor, miui arama uygulamasında arama kaydetme olduğu için avrupa bu konuda izin vermiyor. Avrupa da arama kaydı almak yasak olduğu için. Avrupa rom yerine Endonezya romun gelmesini bekleyeceğim geldiği zaman onu da deneyeceğim yoksa avrupa romlar bela oluyor başa 😅
hocam bu romda bvarmış kaydetme bence ne yaparsak yapalım dönüp dolaşıp bu roma geri döneceğiz ha bu arada bir şey söyleyeceğim hocam telegram linkinden baktım bir rom daha eklemişler ama farklı romlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüm romları denemiş biri olarak şunu söyleyebilirim ki Redmi note 9 pro joyeuse için en iyi, en stabil rom olduğunu düşünüyorum.

Miui°Mint ~ REDMI NOTE 9 PRO
JOYEUSE
Android : 12
Build date : 25.8.22

Not: Bu işlemi istediğiniz vpn ile yapabilirsiniz.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

• FLash Rom
• if data encrypt (format data)
• if data decrypt (wipe data)
• Reboot system

• eea global base
• all mi app
• suport tema pelakor
• unroot
• decrypt
• r/w
• prebuilt ytb revanced
• Leica miuicam
• aod
• etc

Romda google senkronizasyonu çalışmıyor ve bunu fixlemek için cihazın kurulumunu yaptıktan sonra ekte vermiş olduğum .zip dosyasını TWRP veya Orangefox ile kurunuz.

Fix :

Konuyu kendi paylaşımı gibi sahiplenen Rauf Cəlilzadə hocama çok teşekkürler.
Rom ile ilgili gerek performans gerek romu hataya sürükleyecek magisk modülleri olmak üzere cihazı gereğinden fazla zorlayıp oyun performansı, günlük kullanım sınırlarını zorlamış olup romun stabilitesini konu altında her detayı ile paylaşan, rom ile ilgili sorusu olanlara yardımcı olan Rauf Cəlilzadə hocama tekrardan çok teşekkürler :)
hocam her şey için çok ama çok teşekkürler :)

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Mi recovery yüklenmiş güncellemeden sonra birde Netflix te bu hatayı veriyor giremiyorum netflixe bu konudaki romu yarın deneyeyim ama performans ve akıcılık konusunda MIUI 13 mükemmel

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Mi recovery yüklenmiş güncellemeden sonra birde Netflix te bu hatayı veriyor giremiyorum netflixe bu konudaki romu yarın deneyeyim ama performans ve akıcılık konusunda MIUI 13 mükemmel
Hocam rootlumu cihazınız

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
hocam bu romda bvarmış kaydetme bence ne yaparsak yapalım dönüp dolaşıp bu roma geri döneceğiz ha bu arada bir şey söyleyeceğim hocam telegram linkinden baktım bir rom daha eklemişler ama farklı romlar

hocam her şey için çok ama çok teşekkürler :)
Estağfurullah hocam :) telegramdaki son romu gördüm ama ekran görüntüleri hiç cazip gelmedi denemek ile de uğraşmak istemedim açıkçası

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Estağfurullah hocam :) telegramdaki son romu gördüm ama ekran görüntüleri hiç cazip gelmedi denemek ile de uğraşmak istemedim açıkçası
bende şuan istemiyorum açıkcası bu romun güncellemesi olursa sadece onu kuracağım

Sertifikasız büyük ihtimal bootloader kilidini açtığından böyle
rootlayın hocam magisk üzerinden universal safetynet 3.1.0 modülünü kurun ama yeniden başlatmayın google play store verilerini temizleyip güncellemeleri kaldırın magisk 23 sürümünü kullnıyorsanız magisk hide yapın magisk hide prop config modülünü kurun kullanmıyorsanız 25.2 kullanıyorsanız sadece safetynet fix yapın o romu kullanmadığım için sorunu çözermi bilmiyorum ama denemek isterseniz bu şekilde yapa bilirsiniz

Üst Alt