Rom Miui°Mint Joyeuse MIUI 13 | Android 12

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
Bilen varmı mi Max 3 içinde varmı bu romdan
Hocam baktım ama telegram adreslerinde öyle bir paylaşım yok. Siz kendiniz de bi bakın yanlış bakmış olabilirim. Telegram linki paylaşmıyorum yasak bunun yerine google arama motoruna "miui mint telegram" yazarak telegram adresine ulaşabilirsiniz.

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam baktım ama telegram adreslerinde öyle bir paylaşım yok. Siz kendiniz de bi bakın yanlış bakmış olabilirim. Telegram linki paylaşmıyorum yasak bunun yerine google arama motoruna "miui mint telegram" yazarak telegram adresine ulaşabilirsiniz.
hocam hoş geldiniz rom beni çok yordu şu 3 gündür ama değdi bu kadar yormasına daha iyi bir rom bulana kadar ve ya rom güncellenene kadar bu romu kullanacağım karşılaştığım her şeyi böylece paylaşa bilirim tekrardan her şey için teşekkürler

Overextending

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
29
hocam hoş geldiniz rom beni çok yordu şu 3 gündür ama değdi bu kadar yormasına daha iyi bir rom bulana kadar ve ya rom güncellenene kadar bu romu kullanacağım karşılaştığım her şeyi böylece paylaşa bilirim tekrardan her şey için teşekkürler
Hocam hoş gördüm, emeğinize sağlık kendi konunuz gibi yardıma ihtiyacı olanlara koşturuyorsunuz bizi de bilgilendiriyorsunuz çok vaktim olmadığı için vakit ayırma imkanım olmuyor ama gözüm sürekli forumda sizi takip ediyorum deneyimlerinize göre romu kullanıyorum yeni şeyler öğreniyorum. Şayet yeni bir güncelleme gelirse tekrardan konuyu güncellerim, tekrardan romu değerlendiririz kendi içimizde :) tekrardan elinize emeğinize sağlık

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
Hocam hoş gördüm, emeğinize sağlık kendi konunuz gibi yardıma ihtiyacı olanlara koşturuyorsunuz bizi de bilgilendiriyorsunuz çok vaktim olmadığı için vakit ayırma imkanım olmuyor ama gözüm sürekli forumda sizi takip ediyorum deneyimlerinize göre romu kullanıyorum yeni şeyler öğreniyorum. Şayet yeni bir güncelleme gelirse tekrardan konuyu güncellerim, tekrardan romu değerlendiririz kendi içimizde :) tekrardan elinize emeğinize sağlık
sağolun hocam ben teşekkür ederim yardımcı ola bildiysem ne mutlu 4 yıldır xiaomi kullanıyorum redmi note 7 lavender kullandım 2 yıl sonrada 2 yıl joyeuse bu konularla hobi olarak zaten ilgileniyordum sadece hiç bir yerde paylaşmıyordum deneyimlerimi, siz romu paylaşınca bende bir soru sorayım dedimde bu şekilde gelişti olaylar amatör sayılırım ama elimden geldiği kadar yardımcı olurum

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam telefonda sistem oturduktan sonra sizin için performansı nasıl biraz daha iyi yapa bilirsiniz bununla ilgili bu konuda detaylı bir şekilde anlatacağım çoğu bilinen şeyler olsada performansa etki ediyor şuanda romu test ettiğim için ve modüllerden dolayı önceden bahsettiğim bootloop durumumun olup olmamasınada dikkat ediyorum her şey çalışır halde ve hata vermediği zaman ekleyeceğim konuya

Rauf Cəlilzadə

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rauf
Cihazım
M2003J6B2G
Konular
2
hocam bir hata mesajı aldım youtube sürekli olarak duruyor hata mesajıydı mesajı görüntüle dediğimde herhangi bir veri hizmetine bağlı değilsiniz dedi bu iki şeyden kaynaklı ola bilir bir ara internet gitti youtube arka plandayken ya bununla yada micro g yi kaldırdığım için bunu söyledi eğer bir kaç kere daha hata mesajı verirse micro gden kaynaklı sorun olduğunu anlarız hata vermezse internet gitmesindendir onun dışında micro g yi kaldırmadan o bildirimden nasıl kurtula bilirsiniz onuda anlartırım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hocam bir hata mesajı aldım youtube sürekli olarak duruyor hata mesajıydı mesajı görüntüle dediğimde herhangi bir veri hizmetine bağlı değilsiniz dedi bu iki şeyden kaynaklı ola bilir bir ara internet gitti youtube arka plandayken ya bununla yada micro g yi kaldırdığım için bunu söyledi eğer bir kaç kere daha hata mesajı verirse micro gden kaynaklı sorun olduğunu anlarız hata vermezse internet gitmesindendir onun dışında micro g yi kaldırmadan o bildirimden nasıl kurtula bilirsiniz onuda anlartırım
ekleme yapayım şuan aklıma geldi debloater kullanarak hem youtube hemde micro g yi aynı anda kaldırmıştım ondanda bu hatayı vermiş ola bilir dediğim gibi test edeceğim hata mesajı verirse nasıl çözeceğinizi eklerim

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek
Öğrenci
Konular
144
Romu kurdum uzun uğraşlar sonucunda konudaki romu da bir kaç gün sonra denerim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yönetici
Destek Ekibi
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 9 +
Meslek