Rom miui flash ile flash atarken lock yaptım

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
zenex hocam çin versiyonu yükledim telefon açıldı arama yapıyor aranıyuorum şimdi global yükleyimmi ne yapayım sizce
Bootloader kilidini açmak için hesap ekleyip süreyi başlatın hocam,yukarıda kendisi öyle yazmış.Bootloader açılınca da global yükleyin demiş.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bootloader kilidini açıp globale geçebilirsiniz

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
herkese teşekkür ederim chin version yükledikten sonra unlock v2 programı ile unlock ettim. sonra global v96 kurdum şuanda herşey normale döndü hatta yağ gibi akıyor şakır şakır meğer v11 sürünüyormuş aletin canını çıkartıyormuş şuan şakır şakır çalışıyor.
tek bir sorunum kaldı netflix google playde bulamıyorum arkadaşımın telefonunda çıkıyor bende çıkmıyor sice neden olabilir.

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
herkese teşekkür ederim chin version yükledikten sonra unlock v2 programı ile unlock ettim. sonra global v96 kurdum şuanda herşey normale döndü hatta yağ gibi akıyor şakır şakır meğer v11 sürünüyormuş aletin canını çıkartıyormuş şuan şakır şakır çalışıyor.
tek bir sorunum kaldı netflix google playde bulamıyorum arkadaşımın telefonunda çıkıyor bende çıkmıyor sice neden olabilir.
Bootloader kilidini açtığınızı için cihazınızın sertifikası gitti.Play store,ayarlar,en altta cihaz sertifikasız yazar.Sertifikasız cihazda Netflix çalışmıyor.Yaması felan var sanırım ama emin değilim.

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam APK olarak kurabilirsiniz bildiğim kadarıyla. Google Playde gözükmez veya desteklenmeyen cihaz der yüksek ihtimalle.

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Bootloader kilidini açtığınızı için cihazınızın sertifikası gitti.Play store,ayarlar,en altta cihaz sertifikasız yazar.Sertifikasız cihazda Netflix çalışmıyor.Yaması felan var sanırım ama emin değilim.
bootloader kilidi hep açıktı hocam vardı yani nasıl sertifikalı hale getiririm nasıl orjinal olur.

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
bootloader kilidi hep açıktı hocam vardı yani nasıl sertifikalı hale getiririm nasıl orjinal olur.

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
abi sanırım ben resmi rom yüklemediğim için böyle olmuş resmi v9 global sürümü indirmek istiyroum acaba link paylaşırmısınız.

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
burdaki resmi rom mu yeniden yükleyeceğim çünkü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 10 android 9 linkteki hocam
abi ben miui 9 yüklemek istiyorum onun linkini verirmisin.

Üst Alt