Rom miui flash ile flash atarken lock yaptım

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
redmi 5 plus var 11 versionu yavaş ve hantallaştırdığı için fastboot indirdim flash ile flash attım ama aşağıda flash and lock radio butonu işaretliydi ve şuan telefon açılmıyor. unlock programını indirdim oda hesabını developer hesabına çevirmen lazım diyor. bunu yapmam için çalışan bir telefonumun olması lazım.

bana yardım edermisiniz.

aselkom24

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Esnaf
Konular
19
Zenex hocam yardımcı olabilir.

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
Tekrar unlock tool ile unlock yap düzelir

Amed

Freedom Of Thought
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
İphone X- Mi 6
Meslek
Muimi
Konular
18
redmi 5 plus var 11 versionu yavaş ve hantallaştırdığı için fastboot indirdim flash ile flash attım ama aşağıda flash and lock radio butonu işaretliydi ve şuan telefon açılmıyor. unlock programını indirdim oda hesabını developer hesabına çevirmen lazım diyor. bunu yapmam için çalışan bir telefonumun olması lazım.

bana yardım edermisiniz.
Mi flas uygalamsını acın cihazı pcye bağlayın ses kısma ve güc tuşuna beraber basın miflas cihazı görür ise cihaz global cin versiyon durumana göre uygun rom flaslamayı deneyin. Olmaz ise yetkili hesap ile rom flasmanız gerekir yetkili hesap Zenex hocamızda mevcut kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Zenex hocam selam acaba yardımcı olabilirmisiniz bana.

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
hocam ne yaptıysam olmadı resimdeki yerde öylece kalıyor. ww.png ile yaptığımda resimde gördüğünü yazılım yani o yapıyor ama cihaz tam açılırken restart ediyor.
room olarak Redmi_5_Plus_RepairMyMobile_vince_global_images_V9.6.4.0.NEGMIFD_20180710.0000.00_7 bunu denedim bide
vince_global_images_V9.2.6.0.NEGMIEK_20180122.0000.00_7.1_global_7410dfd97a_(Repairmymobile.in) bunu denedim bana yardım ederseniz memnun olurum.

Ekli dosyalar

• f.PNG
    f.PNG
    72,3 KB · Görüntüleme: 28
  • ww.PNG
    ww.PNG
    34 KB · Görüntüleme: 28

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam ne yaptıysam olmadı resimdeki yerde öylece kalıyor. ww.png ile yaptığımda resimde gördüğünü yazılım yani o yapıyor ama cihaz tam açılırken restart ediyor.
room olarak Redmi_5_Plus_RepairMyMobile_vince_global_images_V9.6.4.0.NEGMIFD_20180710.0000.00_7 bunu denedim bide
vince_global_images_V9.2.6.0.NEGMIEK_20180122.0000.00_7.1_global_7410dfd97a_(Repairmymobile.in) bunu denedim bana yardım ederseniz memnun olurum.
Çin romu atabilirsiniz yazıyorum, global atmaya çalışıyorsunuz. Cihazınız çin versiyonu. Bootloader kilitli iken global romla açmaz. Çin romu atacaksınız ve bootloader için hesap ekleyip süreyi bekleyeceksiniz. Bootloader açıldıktan sonra global kurabilirsiniz.

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
Çin romu atabilirsiniz yazıyorum, global atmaya çalışıyorsunuz. Cihazınız çin versiyonu. Bootloader kilitli iken global romla açmaz. Çin romu atacaksınız ve bootloader için hesap ekleyip süreyi bekleyeceksiniz. Bootloader açıldıktan sonra global kurabilirsiniz.
cevap için teşekkür ederim. çin versionu nasıl elde edebilirim. teşekkür ederim.

systemnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
2
zenex hocam çin versiyonu yükledim telefon açıldı arama yapıyor aranıyuorum şimdi global yükleyimmi ne yapayım sizce

Üst Alt