Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

HAfifabi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
0
Hangi hattı kullanıyorsunuz hocam hattımda volte aktif ama olmuyor. Volte vowifi kodlarını girdim yine aynı.Turkcell hat redmi 5 plusta aktif oluyor mi5 olmuyor

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hangi hattı kullanıyorsunuz hocam hattımda volte aktif ama olmuyor. Volte vowifi kodlarını girdim yine aynı.Turkcell hat redmi 5 plusta aktif oluyor mi5 olmuyor
Hattım Turkcell. Forumda konusu mevcut hocam. Efs düzenlemeniz gerekli. Ben o şekilde aktif ettim. İlk önce iPhone 7 de SMS ile aktif Edip efs düzenledim.

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Eline sağlık hocam akıcı rom olmuş ama baya bir hataya rastladım telefonu PC görmüyor mesela bir kamera ayarı yapıyorum kayıt etmiyor geri dönüp tekrar yapıyorum romda ses çok düşük MIUI yüksek ama bu romda baya düşmüş bazı ayarları yaparken hata alıyorum bildir degip kapanıyor GPS konum nerdeyse hiç açılmıyor ekran yazıyı tipi ni ortaya alıyorum iconlar kocaman oluyor DP ayarlariyla denedim düzelmiyor

Son düzenleme:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Eline sağlık hocam akıcı rom olmuş ama baya bir hataya rastladım telefonu PC görmüyor mesela bir kamera ayarı yapıyorum kayıt etmiyor geri dönüp tekrar yapıyorum romda ses çok düşük MIUI yüksek ama bu romda baya düşmüş bazı ayarları yaparken hata alıyorum bildir degip kapanıyor GPS konum nerdeyse hiç açılmıyor ekran yazıyı tipi ni ortaya alıyorum iconlar kocaman oluyor DP ayarlariyla denedim düzelmiyor
Hata aldığınız uygulamaların ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?
İcon büyümesi miui ile alakalı. Bir sonraki güncelleme de düzeltildi ama bizim güncelleme kesildiği için o güncellemeyi alamadık. PC cihazı nasıl görmüyor anlamış değilim. Ben her gün pcye bağlıyorum bir sorun göremiyorum. Anlamadım gitti. Ses ayarları ile oynamadım. Harman HQ port ettim. Ses daha düzgün bass ve tizler daha hissedilir halde. Kamerayı bu hafta yeni sürüme güncelleyeceğim. Eğer stabil Romdan geldiyseniz bu tür hatalar normal. Temiz kurulum ile gelmeniz gerek ve sistem uygulamalarının yedeğini eski romdan çekerseniz hata alma oranınız yüksek

Son düzenleme:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Hata aldığınız uygulamaların ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?
İcon büyümesi miui ile alakalı. Bir sonraki güncelleme de düzeltildi ama bizim güncelleme kesildiği için o güncellemeyi alamadık. PC cihazı nasıl görmüyor anlamış değilim. Ben her gün pcye bağlıyorum bir sorun göremiyorum. Anlamadım gitti. Ses ayarları ile oynamadım. Harman HQ port ettim. Ses daha düzgün bass ve tizler daha hissedilir halde. Kamerayı bu hafta yeni sürüme güncelleyeceğim. Eğer stabil Romdan geldiyseniz bu tür hatalar normal. Temiz kurulum ile gelmeniz gerek ve sistem uygulamalarının yedeğini eski romdan çekerseniz hata alma oranınız yüksek
Tekrar temiz kurulum yapicam hocam ama bu yazı tipi işi çok kötü oldu orta yapınca iconlar ekrana sığmıyor

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Tekrar temiz kurulum yapicam hocam ama bu yazı tipi işi çok kötü oldu orta yapınca iconlar ekrana sığmıyor
Hocam yazı tipini büyük yapıp DP ayarını 360 yapıp dener mısınız

HAfifabi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
0
Hattım Turkcell. Forumda konusu mevcut hocam. Efs düzenlemeniz gerekli. Ben o şekilde aktif ettim. İlk önce iPhone 7 de SMS ile aktif Edip efs düzenledim.
Efs düzenlemesi nasıl yapılıyor link verir misiniz konuyla alakalı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Efs düzenlemesi nasıl yapılıyor link verir misiniz konuyla alakalı
Tamam konuyu buldum PC gerekliymiş şuan yapmam imkansız yine de teşekkürler

Son düzenleme:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Hocam bu rom global beta üzerine inşa edilemiyormu

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam bu rom global beta üzerine inşa edilemiyormu
Edilebilir ama global beta bana biraz yavaş geliyor. Çin beta daha stabil. Bazı sorunları çözmek için biraz zamana ihtiyacım var. Onları çözdükten sonra güncellemeler devam edecek

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
Edilebilir ama global beta bana biraz yavaş geliyor. Çin beta daha stabil. Bazı sorunları çözmek için biraz zamana ihtiyacım var. Onları çözdükten sonra güncellemeler devam edecek
Vallaha hocam çok kez kurdum nerdeyse 120 fark var arasında

Üst Alt