Güncelleme MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

torturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toros
Cihazım
mi4
Konular
0
Yapmadığım kalmadı.
Pil tasarruf modunda kısıtlama yok.
İzinlerde otomatik baslatla açık
İzinler tamamen verilmiş
Senkronize ayarları ve izinleri verilmiş herhangi bir senkronize kısıtlaması yok.
Ama malesef maillerim zamanında ulaşmıyor. İllaki mail uygulamasını açıp senkronize etmek gerekilyor.
8.5.1 sürümü güncelendiğinden beri mail sorununu bende yaşıyorum

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
arkadaşlar ana ekrandaki saatin üzerine basınca kenarda rakamının rengini değiştirmek için kutucuk güncellemeden sonra çıkmıyor sizde de böyle mi
tlf redmi4x

Maalesef yeni güncellemede o özellik kaldırıldı. umuyoruz ilerleyen güncellemelerle yeniden gelecektir.

Merhabalar ben mi max2 kullanicisiyim miui9 7.11.16 beta yüklü güncelleme alamıyorum ne yapmalıyım bilen varsa yazsın lutfen

Geçen hafta günceleme almışsınız zaten. Bu hafta Mi Max 2 güncellemesi ertelendi. Ayrıntılı bilgi için Mi Max 2 forumumuza bakabilirsiniz.

Sanırım global beta bazı

Global beta, bazi cihazlar için test surumu olarak yayinladi. Bazi kullanicilar ota'dan guncellemeyi alirken bazilari almadi yani. Ama miuiforum'da bir kisi paylasmis. Alttaki linkteki dosyayi indirip guncelleyiciden paket sec deyip kurabilirsiniz.

Hocam bir de konu linki rica edebilir miyim sizden?

El değmemiş, bölgesi değiştirilmemiş, bootloader kilidi açılmamış, dolayısıyla rootlanmamış, recovery yüklenmemiş bir mi5... Güncellemeden pek umudum kalmadı, zaten güncelleme alanlar da bazı hatalardan dolayı ya da çok büyük değişiklik olamamasından dolayı pek memnun kalmamış, demek ki beklentiyi çok yüksek tutmamak lazım. Neyi bekliyorsak :) Neyse en azından bu sürümde hata yok, kullanmaya devam.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir kaç mesaj üstte arkadaşımız son derece güzel anlatmış... Güncelleme - MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

torturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Toros
Cihazım
mi4
Konular
0
Yapmadığım kalmadı.
Pil tasarruf modunda kısıtlama yok.
İzinlerde otomatik baslatla açık
İzinler tamamen verilmiş
Senkronize ayarları ve izinleri verilmiş herhangi bir senkronize kısıtlaması yok.
Ama malesef maillerim zamanında ulaşmıyor. İllaki mail uygulamasını açıp senkronize etmek gerekilyor.
[doublepost=1511713474,1511713383][/doublepost]sonunda mail bildirimi geldi titreşimi de açmak gerekiyormuş.

altunkeser

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
atilla
Cihazım
mi mix
Konular
2
Israr ettim ve mix için 9 yükledim..boşuna geri çekilmemiş baya lag var..sanırım eu Roma yada global e donucem

regista

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osm
Cihazım
Mi Note 2
Konular
2
Maalesef yeni güncellemede o özellik kaldırıldı. umuyoruz ilerleyen güncellemelerle yeniden gelecektir.

Geçen hafta günceleme almışsınız zaten. Bu hafta Mi Max 2 güncellemesi ertelendi. Ayrıntılı bilgi için Mi Max 2 forumumuza bakabilirsiniz.

Bir kaç mesaj üstte arkadaşımız son derece güzel anlatmış... Güncelleme - MIUI 9 Global Kararlı Güncellemesi (02.11.2017)

Buyrun hocam. Bir üye yanit olarak paylasmis

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19

açık renklerde duvar kağıdı kullanırken rakamı koyu renk de yapmak kullanışlı oluyordu umarım düzelir
hocam bir değişiklik daha fark ettim kilit ekranında gelen cevapsız çağrı uyarısı artık ingilizce (missed call) şeklinde yazıyor sizlerde de böyle mi

Yasaklı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abbas
Cihazım
Redmi not 4
Konular
0
Redmi not 4 için stabil en son hangi rom var 9.0.3.0 mı yoksa ota dan geldimi başka bilgisi olan varmı arkadaşlar
[doublepost=1511719413,1511719152][/doublepost]
açık renklerde duvar kağıdı kullanırken rakamı koyu renk de yapmak kullanışlı oluyordu umarım düzelir
hocam bir değişiklik daha fark ettim kilit ekranında gelen cevapsız çağrı uyarısı artık ingilizce (missed call) şeklinde yazıyor sizlerde de böyle mi
Evet bende öyle fakat stabil de bilmiyorum bende beta 7.11.16 var

realist48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RADİKAL
Cihazım
Redmi 4
Konular
0
kararlı sürüm tam anlamıyla bir fiyasko
1- Wifi ağına otomatik baglanmıyor
2-WhatsApp bildirimlerinde sorun
3-Mesaj bildirimlerinde sorun
4-Şebeke sorun
5-Mail almada sorun
telefondan soguttular

Sorunlari yazarken telefon modelini de yazin milletin kafasini da karistirmamiz olursunuz! Karatli rom ne demek biliyorusun? En stabil room.soeun varsa duzeltilir. Ama genele yayarsaniz sorunlari sorun olusur cozum.degil. Redmi 4A

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Redmi not 4 için stabil en son hangi rom var 9.0.3.0 mı yoksa ota dan geldimi başka bilgisi olan varmı arkadaşlar
[doublepost=1511719413,1511719152][/doublepost]
Evet bende öyle fakat stabil de bilmiyorum bende beta 7.11.16 var
bende ki sürüm 7.1.2N2D47H var bu ne olarak geçiyor stabil mi
( redmi4x)

Üst Alt