Rom [MIUI 8] [GT-I9500] rom versiyon [6.10.31 ve 6,11,5]

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Zfr Onr 'un tespitleri tam yerinde. Bunlar yeni sürümde sıkıntıları düzelteceğine işi daha da karmaşık hale getirmişler. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bu arada ekleyelim Türkçe karakter sorunu devam ediyor

serkan_esk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Sagit
Konular
9
Zfr Onr 'un tespitleri tam yerinde. Bunlar yeni sürümde sıkıntıları düzelteceğine işi daha da karmaşık hale getirmişler. Benim için tam bir hayal kırıklığı oldu. Bu arada ekleyelim Türkçe karakter sorunu devam ediyor

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
arkadaşlar kesinlikle tavsiye etmiyorum kurmayın.. şarjı içiyor, internet bağlantı problemleri var, müzik dinlenmez çok kötü ses... hızlı olması bişey ifade etmiyor..

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
beyler 6.10.31 yüklü şuan ve sürekli "maalesef google play hizmetleri durdurdu" diye hata veriyor.. var mı bi çözümü olan?

brkkrgl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
I9500
Konular
0
Merhaba, 6.10.31 sürümünü yükledim ve harika çalışıyor. Fakat headphone and audio effects kısmına girerken ayarlar kapanıyor. Çözüm var mı?

hessen06

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hamit
Cihazım
s4 9500
Konular
0
Klayve varmı baskan s4 9500

umutaco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Ya arkadaşlar 6.10.31 sürümünü yükledim ama telefon açılıyor MI yazısı çıkıyor çizgi tam bittiğinde restart atıyor ve aynı ekran yine geliyor sürekli bu şekilde devam ediyor ne yapabilirim ?

umutaco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Şimdi açıldı ama birkaç sıkıntım daha oldu :( Telefonda türkçe karakterler (ğ,ü,ş,ö,ç,İ) gibi karakterler hiçbir yerde gözükmüyor bu 1. sorunum. 2. sorunum ise Türkçe klavyenin olmaması. 3. ve son sorunum da çoğu uygulama, ayarlar vs. lerin içinde çince yazılar var bu sorunlarıma çözüm bulabilirmisiniz lütfen ? Bir şey daha ekleyeyim telefon acayip hızlandı Bully yi en düşük grafiklerde oynadığım halde çok fazla donmalar yaşıyordum ama MIUI yükledikten sonra en ufak bir donma yaşamadım yani yükleyecekseniz hız konusunda şüpheniz olmasın :)

Üst Alt