Rom [MIUI 8] [GT-I9500] rom versiyon [6.10.31 ve 6,11,5]

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
6.12.31 sürümü yükleme den sonra dil algıladıktan sonra ileri deyince malesef ayarlar durdurldu hatası verdi. Şimdi yeniden gapps hariç yüklemeyi deneyeceğim.

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
Arkadaşlar gapps yüklemeyince kurdum oldu.Test etmeye başladım bakalım başka hatalar verecekmi göreceğiz.

efemenes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
s4
Konular
1
eyw kardeşim takipteyiz acaba yükleme yaptıktan sonra gapps ı yüklesek sorun olurmu yada başka gapps paketimi kullansak AEO

efemenes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
s4
Konular
1
civan 21 miui 8 6.12.31 nasıl gidiyo izlenimlerin nelerdir gapps olayını naptın google play storeden indiriceklerin nasıl olucak varmı bi fikrin

efemenes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
s4
Konular
1
arkadaşlar son sürümü kurdum ama 6.10.31 kadar stabil değil wifi çok yavaş play store hatası almadım ama ayarlar durduruldu hatası veriyo ama yeniden açınca vermiyo birde ekran beyaz iken hafiften kahverengeleşiyo yada sararıyo yani beyaz dengesi gidiyo 6.10.31 fena değildi ekran sararması sadece bendemi onuda bilmiyorum

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
Kurulum bittikten sonra recovery den gapps ladım sorun yok yanlız mobilde internet te sörf yapılmıyor. Bazı programları çince ne işe yaradıklarını anlaşılmıyor. klavye yine bazı kısmı çince bende swiftkey kurdum. şarj kısmı şuanda yorum yapamam.

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
Kamera çekimlerde sorun yok.Ayarlarda yükleme yeri hafıza kartını seçme yok.

civan21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hemo
Cihazım
Galaxy s4
Konular
0
Mobil internete girmeyince muı7 6.6.3 e döndüm.şu ana kadar yüklediklerimde mobil internete sorun çıkarmayan muı bu tek kusuru bluetooth ile haritalarda gezinmede kapanıp kısır döngüye giriyor.

Zfr Onr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zfr Onr
Cihazım
Samsung s4
Konular
0
6.12.31 Bu sürüm diğer 6.11.5 ile hemen hemen aynı. Birkaç uygulama eklenmiş market ve hava durumu benzeri çince tabiki. İnternet gibi bazı uygulama dili çince. Çok zor oluyor.Mitools kaldırılmış. Ayarlarda gözükmüyor . Sensör pusula gene çalışmıyor. İlk yüklemede A-GAPPS .zip recoveride yüklendi. Google herhangi bir sıkıntı yok , ilk çalışmada bir kez durduruluyor sonrasında problem yok. Yeni ram temizleme araçları eklenmiş. Gayet akıcı hızlı bir rom . Ses yükseltildiğinde biraz bozuyor. Temalar hususunda halen resetleme devam ediyor. Batarya halen hızlı gidiyor.Çok fazla bir şey değişmemiş. gözüme çarpan hava durumu simgesi konum durum bilgisi veriyor.
Eğer kitkattan yükseltme yapılırsa 3g bağlantı problem olabiliyor. Lolipop üzerine kurulumlarda ise sorun görüşme sesi karşıya az gidiyor. Tabi bunlar hernedense telefondan telefona farklılık gösteriyor. Kullanıma henüz hazır değil. Denemek isteyen yüklesin. Daha çalışılması gerek.
Görünen şimdilik bunlar.
Sabredip çalışmaları bekleyeceğiz.

Son düzenleme:
Üst Alt