Rom [MIUI 8] [GT-I9500] rom versiyon [6.10.31 ve 6,11,5]

merihyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Merih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci İnşaat müh.
Konular
11
ilerleyen zamanlarda artık bu romlar cm 14 e portlanır belki o zaman işler daha iyi gider rom konusunda

dangerous54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
S4 i9500
Konular
0
belirttiğiniz hatalar ile ben karşılaşmadım mobil veriden de internete giriyor ayrıca seste de pek bi sıkıntı yok bidet müzik dinlerken son sese geldiğinde seste bozulmalar oluyor cihazda belki bi sıkıntı olabilir 6.10.31 ve 6.11.5 i de kullandım şuan hali hazırda da 6.11.5 i kullanıyorum bence cm kendi hatalarını giderirse bide biraz daha geliştirilirse çok iyi bi rom olucaktır.
Ale 95 rom üzerine wipe cache yapıp yükledim. stock 5.0.1 üzerine yüklesem olurmu ? okadar uğraşıp gene aynı olursa :) siz nasıl yüklediniz ? romu yüklerkende hata verdi ilk bende açılmadı sonra açıldı. yüklemede siz ne kullanıyorsunuz?

dangerous54

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bahadır
Cihazım
S4 i9500
Konular
0
Kısacası ale95 üzerine Wipe yapıp 6.11.5 i Cwm ile zip ten direk yükledim mobil veri ve ses sorunu çıktı. eğer sorunsuz bir yol varsa onu yapayım. :)

goksel722

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göksel
Cihazım
S4
Konular
0
dostum şimdi hangisi daha stabil sorunsuz ona göre indirip kuracağım kararsız kaldım

Maxim1636

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Remzi
Konular
0
Bir gun boyun ca kullanmaya çaliştim güzel bir rom diger miui turlerine gore daha akici hatta s4 için yapilmiş en iyi rom olmasi imkani bile var..
Romun uzerine kuruldugu cm13 den kaynakli sorunlar yuzunden kullanamadim
1 .Cm13 tabanli romlarda yasadigim sıntılardan birisi sim kartı okumama sorunu belirli bir sure kullanabiliyorsun ama sonra sim kart okunmuyor buna çozum bulamadim
2..Batarya bir bakmisim 30 tel kapaniyor bir bakmisim 10 da kapaniyor şarjda 0 dolum oraninda iken bir fisten çikartip takiyorum batarya dolum orani 40 larda
Batarya bitdiginde surekli reset atmasi var oda ayri bir sorun
3. Arama yapar iken yakinlik sensorü sorunu
Bun lar cm tabanindan kaynakli oldugunu rahatlikla soyleyebilirim eger ki bu cm den kaynakli sorunlar kalkar ise bana göre s4 için en iyi rom olur
Gerekli ayarlari yaptiginizda. bir miui rom da göremiyece giniz bir akici rom yeterki bu sorunlar hal olsun
Not :(V6.10.31 surumu nu kullandim ) suan kullandigim rom s4 icin yayinlanan en son surum rus romu
Bu arada bur daki belirt digim sorunlar telefondan telefona degisebilir
Her sey icin teşekurler

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Kardeşim
arkadaşlar şuan önerim 6.10.31 sürümünü kullanmanız aldığım haberlere gore 6.11.5 de çok hata varmış yeni sürüm çıktığında ilk burdan bulabileceksiniz
haberleri nerden alıyorsun :D eto bitmiş gibi olmasın :D

Teddycan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sencer
Cihazım
İ9500
Konular
0
6.11.5 sürümü kullanıyorum sorunum türkçe karakter sorunu ve temalar kendiliğinden varsayılana dönüyor. aradan 1 ay geçmesine rağmen güncelleme çıkmamasıda bi hayli ilginç

goksel722

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göksel
Cihazım
S4
Konular
0
Dostum 6.10.31 sürümünü kurdum fakat hatalar var halledemedim kaldırdim öncelikle aşırı ısınıyor cihaz bunu geçtim 2 defa kapandı açilmadı wipe yapmak zorunda kaldım son olarak şarj zaten dillere destan hızlı bitiyo kamera sorunlarımda oldu ama bu sorunların hepsi cm13te var bundada olması normal sözun özü miui kullanmak ve stabil bişey arıyorum önerebileceğin var mıdır miui 8 olması şart değil hızlı seri olaun yeter ilgin için teşekkürler.

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Dostum 6.10.31 sürümünü kurdum fakat hatalar var halledemedim kaldırdim öncelikle aşırı ısınıyor cihaz bunu geçtim 2 defa kapandı açilmadı wipe yapmak zorunda kaldım son olarak şarj zaten dillere destan hızlı bitiyo kamera sorunlarımda oldu ama bu sorunların hepsi cm13te var bundada olması normal sözun özü miui kullanmak ve stabil bişey arıyorum önerebileceğin var mıdır miui 8 olması şart değil hızlı seri olaun yeter ilgin için teşekkürler.
Miui 7 derim sorunu yok gayet stabil arayuzu de nerdeyse ayni ama maalesef android 4.4

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tosunkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tosunkaya
Cihazım
Samsung S10
Konular
4
ben de takip ediyorum, şu an son sürüm iniyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt