Rom [MIUI 8] [GT-I9500] rom versiyon [6.10.31 ve 6,11,5]

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Moderatör tarafında düzenlendi:

goksel722

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göksel
Cihazım
S4
Konular
0
Miui 7 derim sorunu yok gayet stabil arayuzu de nerdeyse ayni ama maalesef android 4.4

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aslnda 4.4 olması sorun değil hızlı ve şarjı iyi olsun çok dert değil sitede var mı denememi onerirmisn yoksa stock mu daha iyi şimdi stock yukledim rootladım gereksizleri sildim kara düzen devam bktm şu touchwiz den birdaha samsung ve exynoslu cihaz mi asla mi note2 gelsin tr ye direk alıcam

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
Aslnda 4.4 olması sorun değil hızlı ve şarjı iyi olsun çok dert değil sitede var mı denememi onerirmisn yoksa stock mu daha iyi şimdi stock yukledim rootladım gereksizleri sildim kara düzen devam bktm şu touchwiz den birdaha samsung ve exynoslu cihaz mi asla mi note2 gelsin tr ye direk alıcam

Yaklasik 4 yildir bu rom yukleme deneme isini yapiyorum en uzun sure Miui de kaldim bence gayet iyi denemeni kesin oneririm ozellik acisindan ugrasmayi filan da seviyorsan kesinlikle dene bu forumda da uygulamalari turkceye cevirip paylasiyorlar zaten yenilikleri takip edebilirsin.Oneririm yani begenirsin gercekten.

merihyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Merih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Meslek
Öğrenci İnşaat müh.
Konular
11
Kardeşim

haberleri nerden alıyorsun :D eto bitmiş gibi olmasın :D
haberleri romu yapan kişiden direk alıyorum merak etmeyin onun baidu hesabına girebiliyorum yüklerse bende hemen buraya linki atacam merak etmeyin :D bu arada romla ilgili sıkıntıları olanlar öncelikle wipe işlemlerini yapın sistemi tamamen temizleyin sonra romu flaşlayın ve ardına gapps ı flaşlayın temiz bi kurulum yapın. romu ben şuan gayet akıcı bi şekilde kullanıyorum bazen kamera durduruldu diyebiliyor ama nadiren oluyor benim pek bi sorunum yok romla ilgili 6.11.5 sürümünü kullanıyorum bu romdan daha iyi bi custom rom olduğunu düşünmüyorum cm tabanlı olmayan samsungun custom romları da stok rom gibi stok rom kullanın daha iyi system uninstaller die bi program var google playde onunla bu gereksiz google ve samsungun uygulamalarını kaldırın tabi bu program rootla çalışıyor. bunun dışında sözün özü ya stok rom kullanın ve dediğimi yapın yada bu romu kullanın benim tavsiyem bunlar

goksel722

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Göksel
Cihazım
S4
Konular
0
Merihyn dostum rom çok güzel sorunlarımı belirttim ısınma ve kapanma en temel sorun kamera falan halledilir yalnız stabil sürüm çıkana kadar bana miui zip olarak bulabilirmisin direk atock roma flashlayıp kullanayım lanet touchwiz den kasılmalarindan bıktım diger launcherlarda hoşuma gitmiyo birde yeni sürüm be zaman gelir ort. Bi tahmin verebilirmisin

eayaz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
enes
Cihazım
Mi9T
Konular
13
ben
6.10.31 sürümünü yukledım ama 3g de internete girmiyor.... speed vpn le gırıyor normal olarak gırmıyor yardımcı olabılır mısın acaba kardes?

Yasin Yılmaz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yasin Yılmaz
Cihazım
S4 gt i9500
Konular
0
hocam kusura bakma ama cwm ile kurarken hata veriyor mount ile telefonu 3 kere stock roma yüklemek zorunda kaldım ne lanet bişi bu ya acil +1

batuhancann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Batuhan
Cihazım
S4
Konular
11
hocam kusura bakma ama cwm ile kurarken hata veriyor mount ile telefonu 3 kere stock roma yüklemek zorunda kaldım ne lanet bişi bu ya acil +1
Bende cwm ile kurdum Öyle bi sorunla karsilasmadim zip dosyasi bozuk olabilir Öyle durumlarda önce nandroid yedeği alsaydin stocka donuse gerek kalmaz kardeşim (tavsiye)

efemenes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
eren
Cihazım
s4
Konular
1
selamlar 6.12.31 sürümü çıkmış burdaki serinin son güncellemesi sanırım yardımcı olurmusun kardeşim i9500 için yoksa 6.11.5 mi en son sürüm
6.11.5 den sonraki sürüm mü bu hatalar varmı
6.10.31 göre nasıl hangisi daha az hatalı paylaşımlarınızı önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar AEO unuz

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
arkadaşlar yeni sürümü kuranlar paylaşırlarsa deneyimlerini ona göre kuralım..

Üst Alt