MIUI 13 Miui 13 By Ondroid - Android 12 - Port Rom

Bu Rom İle Kaç Saat Ekran Süresi Alıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    119
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
Emrespect hocam rom ve magisk i indirdim. Dfe ne oluyor, kurmak zorunlu mu? Yandex e kayit şartı vardı uğraşmak istemedim açıkçası. Ne işe yarıyor bu dfe dosyası? Teşekkür ederim.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Emrespect hocam rom ve magisk i indirdim. Dfe ne oluyor, kurmak zorunlu mu? Yandex e kayit şartı vardı uğraşmak istemedim açıkçası. Ne işe yarıyor bu dfe dosyası? Teşekkür ederim.
DFE, Twrp'nin dosyalari sifrelemesini engelliyor. Twrp'ye girdiğinizde karışık harf ve sayılardan oluşan klasörler görürseniz twrp şifrelenmiş demektir. Ve sifrelenirse herhangi bir dosya yukleyemezsiniz twrp üzerinden.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Romu kurdum bana aşırı hantal geldi..genelde stock romlar arasi gezerim android 9 kurup 3 ay sıfır sıkıntı takilmisligim var meraktan kurdum ama bana çok ağır geldi 1-2 gün bekleyeceğim kendini toplamazsa dönerim şarj konusunda stock romla hemen hemen aynı.Bana en güzel yanı kamera uygulaması ve içindeki modlar.orjinalindan daha güzel çekiyor özellikle ön kamera

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Romu kurdum bana aşırı hantal geldi..genelde stock romlar arasi gezerim android 9 kurup 3 ay sıfır sıkıntı takilmisligim var meraktan kurdum ama bana çok ağır geldi 1-2 gün bekleyeceğim kendini toplamazsa dönerim şarj konusunda stock romla hemen hemen aynı.Bana en güzel yanı kamera uygulaması ve içindeki modlar.orjinalindan daha güzel çekiyor özellikle ön kamera
Rom kurulumu sonrası hantallik azalıyor hocam. Arkaplan da uygulama güncellemeleri vs. tamamlanınca iyileşiyor. Birkaç saat içinde hızlanacaktır. Bir port rom'a göre degerlendirilince şuanda en iyisi diyebilirim rahat rahat.

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Rom kurulumu sonrası hantallik azalıyor hocam. Arkaplan da uygulama güncellemeleri vs. tamamlanınca iyileşiyor. Birkaç saat içinde hızlanacaktır. Bir port rom'a göre degerlendirilince şuanda en iyisi diyebilirim rahat rahat.
sertifikalar konusunu henüz denemedim ama her hangi bir eklenti vs vs kurmamız yada ayarlardan birşeyleri açmamız gerekmiyor değilmi Netflix vs için filan .. otomatik stock romdaki gibi l1 değil mi

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
sertifikalar konusunu henüz denemedim ama her hangi bir eklenti vs vs kurmamız yada ayarlardan birşeyleri açmamız gerekmiyor değilmi Netflix vs için filan .. otomatik stock romdaki gibi l1 değil mi
Yok hocam bir şey yapmanıza gerek yok sertifika varsayılan olarak mevcut

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61

ShanSheyyy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Bumin
Cihazım
Mi9T
Konular
10
Yok hocam yaşamadım öyle bir sorun
peki başka bir forumda mi9t ilk kurulduğunda yapılması gereken maddeler vardı reklam engelleme daha az şarj süresi için filan sizin bu rom için önereceğiniz birşey varmı çünkü yavaştan memnun kaldım gibi kendini topladı biraz

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
peki başka bir forumda mi9t ilk kurulduğunda yapılması gereken maddeler vardı reklam engelleme daha az şarj süresi için filan sizin bu rom için önereceğiniz birşey varmı çünkü yavaştan memnun kaldım gibi kendini topladı biraz
Hocam memnun kalacaginizi biliyordum, çünkü ben AOSP'den geçtim bu Roma daha dün AOSP kullanıyordum ve bilirsiniz ki hız konusunda en iyisi AOSP romlardir. Açıkçası şuan hantallik vs. hissetmiyorum, standart bir MIUI 12 hızı aliyorum.

Şuanda modül olarak sadece Safetynet fix ve sistemsiz host var. Adaway kullanıyorum reklam engelleyici olarak. Her romda kullandığım standart reklam engelleyicidir.

Normalde miui kullanırken GMS Dose ve QTI memort optimizer modülleri kullanıyordum ancak şuan pek kurasim gelmedi rom gayet akıyor.

Zorunlu ihtiyaclar dışında Custom romlarda fazla modül kullanmanın anlamı olduğunuda düşünmüyorum açıkçası. Bir tek Raiden Tweaks kuracağım ancak Kernel ile ne kadar uyar bilmiyorum yarın İnfinity Kernel flashlicam onunla birlikte Raiden Tweaks'i de denerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt