Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Sefa Varol 81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
3 wipe yapınca uygulamalar gidiyor mu

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Hocam MiRoom kararsız olduğu için değil farklı rom geçişleri en sağlıklı olarak format data ile yapılıyor. Format data yapmadan MiRoom harici bir rom yüklerseniz yine aynı sorunu yaşayabilirsiniz.
Genelde sorun yaşamadım bu yüzden kararsız dedim. Evet haklı olabilirsiniz

Drxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okyay
Cihazım
Mi 11 ULTRA
Konular
1
Aynı rom geçişleri için cache dalwik ve system wipe yapın daha stabil bir yükleme olur data kaybınız olmaz hocam
pratikte bu dedikleriniz doğru ama ben haftada 1 rom değiştiren biri olarak çok sıkıntı çıkaran uygulama ile karşılaştım ve son bir yıldır migrate adlı uygulama ile twrp üzerinden tüm data yedeğini alıp romu kurduktan sonra tekrar kuruyorum en fazla 10 dk içinde eski romdan yeni yoma geçiyorum buna banka uygulamalarıda dahil iş -ing- deniz bir sorunla karşılaşmadım 1.5 gb bir backup dosyanız oluyor whatsup-telegram yazışmanızın 10 dakikalık bir dönemi yok onun dışında herşey aynen devam ediyor tavsiye ederim

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36

Erdenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erden
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Hani bu yeni sürüm ile alt taraftaki bar kalıcı olacaktı. Yeni hareketleri kullan demedikten sonra gelmiyo yine??

kalkir

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Mi8
Meslek
Serbest Fotoğrafçı
Konular
14
pratikte bu dedikleriniz doğru ama ben haftada 1 rom değiştiren biri olarak çok sıkıntı çıkaran uygulama ile karşılaştım ve son bir yıldır migrate adlı uygulama ile twrp üzerinden tüm data yedeğini alıp romu kurduktan sonra tekrar kuruyorum en fazla 10 dk içinde eski romdan yeni yoma geçiyorum buna banka uygulamalarıda dahil iş -ing- deniz bir sorunla karşılaşmadım 1.5 gb bir backup dosyanız oluyor whatsup-telegram yazışmanızın 10 dakikalık bir dönemi yok onun dışında herşey aynen devam ediyor tavsiye ederim
Hocam migrate çok kullandım ancak bazen geri yüklemede sıkıntı çıkardığı oluyordu. Şuan 4wipe ile miuipro kurdum yedekleme için Swift Back-Up kullandım. Şimdi geri yüklüyor sıkıntısız bir şekilde. Yani format dataya gerek yok 4 wipe yapın yeter. Uygulama yedeklerinizi alın yeter dediğiniz gibi.

Son düzenleme:

pervasiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi
Konular
16
Gündüzden beri miroom indirmede bir sıkıntı mı var, indirme hızı çok düşük ve bir süre sonra kopuyor. Yoksa bende mi bir sıkıntı var

Erdenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erden
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
Gündüzden beri miroom indirmede bir sıkıntı mı var, indirme hızı çok düşük ve bir süre sonra kopuyor. Yoksa bende mi bir sıkıntı var
Ben akşam üzeri çok zor indirdim. Bende de aynı sorun vardı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sabahtan beri soru soruyorum pek cvp gelmiyo ama buna cvp gelir inşallah. Tam ekran hareketleri hala tam çalışmıyor sanki. Arka plandaki uygulamaları açmak için aşağıdan yukarı çektiğimde takılıyo açılmıyo. Bunun gibi sorunlar yşayanlar varmı acaba.

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Bende Swift backup kullanıyorum hocam. Maksimum 15 dk da bende tüm rom geçişimi tamamlıyorum bununla.

Ben akşam üzeri çok zor indirdim. Bende de aynı sorun vardı

Sabahtan beri soru soruyorum pek cvp gelmiyo ama buna cvp gelir inşallah. Tam ekran hareketleri hala tam çalışmıyor sanki. Arka plandaki uygulamaları açmak için aşağıdan yukarı çektiğimde takılıyo açılmıyo. Bunun gibi sorunlar yşayanlar varmı acaba.
Hocam ben son sürüm ile geçişlerde herhangi bir sıkıntı görmedim. Önceki sürümde takılmalar az da olsa oluyordu ilk sürüm diye normal karşılamıştım bu sürümde tam ekran hareketleri bende sorunsuz çalışıyor.

Üst Alt