Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

WaTCHMaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
WaTCHMaN
Cihazım
Mi Mix 2
Konular
34
Mi room son versiyonda hızlı şarj çalışmıyor. Mesela pc den şarj ederken sorun yok çünkü düşük voltaj geliyor ama şarj aletine yada powerbank e takınca voltaj daha yüksek gelince şarjı kesiyor hızlı şarj moduna geçirmiyor cihazı. Sanırım kullanılan kernel de bir problem var. Cihaz Mi mix 2

ProYasinn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Arkadaşlar mirooma geçtiğim den beri şu sorunla uğraşıyorum. Telefon açılış ekranında hızlıcana geliyor ve ana ekran gözüküyor sonra ekran kapanıyor ekranı açtığımda siyah ekranda kalıyor güc tuşuna basılı tutunca yeniden başlat falan çalışıyor ama bi süre sonra twrp ye atıyor . önceden bazen bi süre sonra ana ekran geliyordu ama 5.21 geçtiğimden beri böyle . roma geçmeden temiz kurulumla geçmiştim. eu betada böyle birşey başıma gelmedi . çözüm bulamadım nasıl cözebilirim. Aynı sorunu yaşadığım için bir daha temiz kurulumla romu yükledim gene aynı sorunu yaşadım

Manyak3131

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
5
Son sürümde takılmalar azalmış ama hala giderilmiş değil. Bazı kişiler hızlı şarj çalışmıyor demiş ama bende çalışıyor. Hatta şuan hızlı şarjda kullanıyorum telefonu. Canımı sıkan tek konu ram kullanımı. Çok fazla kullanıyor (rn7)

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
images.jpeg

Mi-Room, Xiaomi geliştirme ekibinin çalıştığı MIUI'in resmi Çin versiyonlarına dayanıyor. MIUI'in Çince versiyonları global versiyonlardan daha sık güncellenmektedir, daha ayrıntılı olarak çalışmaktadır ve birçok kritik hatanın ortaya çıkması nedeniyle gereksiz özelleştirmelere aşırı yüklenmemektedir.
MIUI Mi Room güncellemeleri, resmi yayınlanmasından sonra sitede Cuma'dan Pazartesi'ye ve yalnızca resmi Çince MIUI güncellemesinin yayınlandığı ve bellenimi test etmenin mümkün olduğu cihazlarda yayınlanmaktadır.

• MIUI 12 için yamaları tam olarak yerelleştirme ve uyarlama MIUI 11 MiRum'un en son haftalık sürümünden güncelleme, mendil olmadan üstte mümkündür.​
  • Android 10 için yeni hareketler ve animasyonlar varsayılan olarak etkindir. Şu anda, henüz tam olarak optimize edilmemişlerdir, bu nedenle bazen masaüstündeki animasyon frizleri mümkündür. Gerekirse, geliştiriciler için ayarlarda eski hareketler etkinleştirilebilir.​
  • Tüm cihazlar için “Süper Duvar Kağıdı” Mars ve Earth eklendi.​
  • MIUI 12'deki tüm eksik sistem uygulamaları eklendi (ekran kaydı, hesap makinesi, pusula ve diğerleri).​
  • Kontrol merkezindeki ilk kartın görüntülenmesini seçme özelliği etkinleştirildi: Trafik, Adımlar, Ekran süresi.​
  • Android 10 için kontrol merkezini ve bildirimleri başlatmak için hareketleri değiştirme yeteneği eklendi.​
  • Her zaman ekranda görüntülenecek stilleri seçme olanağı ile tema yöneticisinde Çince çevrimiçi içerik etkinleştirildi. MIUI 12 için Global henüz mevcut değil.​
  • Mi 9 için Mi 10'dan “Clone” fonksiyonunu etkinleştirdi.​
Not:
  • Liste, herkese açık olarak değiştirilmek üzere değiştirilebilir.​
  • Değişiklikler cihaza göre değişebilir.​
  • Güncelleme Pazartesi günü sitede yayınlanacaktır.​

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır...

KURULUM
Öncelikle İndirmiş Olduğunuz Romu PC ye Kopyalayın
Twrp üzerinden Wipe>Advanced Wipe bölümünden Cache, Dalvik&Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.
Ardından tekrardan Wipe>Format Data (yes) yapıp Reboot>Recovery işlemini yaptıktan sonra
PC ye kopyaladığınız romu Cihaza kopyalayıp
Yükleyebilirsiniz.

NOT: Cihaz fastboot'a düşerse bu işlemi yapmalısınız.
Rehber - TWRP'den Rom Yükleme/Wipe'dan Sonra Fastboot'a Düşerseniz TWRP Açılmassa Çözümü Burada

Önemli Not
Redmi Note 8 ve CC9e Android 10 hazırlıkları yapıldığı için bu hafta güncelleme gelmeyecektir.
20 Haziran 2020'den sonra Mi 6, Redmi Note 5, Mi 6X, Mi Note 3, Mi Mix 2 için haftalık beta güncelleme durdurulacaktır.

MIUI 12 Mİ ROOM BETA İNDİRME BAĞLANTISI

Temmuza İnşallah :D :D

Mİ ROOM BÜTÜN BETA ROMLARIN İNDİRME BAĞLANTISI

Mİ ROOM BÜTÜN KARARLI SÜRÜMLERİN İNDİRME BAĞLANTISI
Hocam elinize sağlık paylaşım için çok kısa bir sorum olacak, mi rom mu miuipro mu sizce ?

bahadirxdzgn01

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Xiaomi Mi 8 Se
Konular
38
Mi 8 se de kullanan var mı? Android 9 stabil mi room a göre daha iyi performans ve batarya performansi veriyor mu

Lovelesss

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlyas
Cihazım
Mİ 11 LİTE
Konular
17
Hocam elinize sağlık paylaşım için çok kısa bir sorum olacak, mi rom mu miuipro mu sizce ?
Uzun zamandır miuipro kullanıyordum son 2 aydır favorim MiRoom tavsiye ederim

MI 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
39
Uzun zamandır miuipro kullanıyordum son 2 aydır favorim MiRoom tavsiye ederim

MI 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam tavsiye edeceğinizi düşündüğüm için sorarken geçtim ve gerçekten çok memnunum, gayet akıcı rom ve takılma vs de yaşamadım ilk andan belli oldu. Miuipro bitmiştir benim için

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Gvn3425

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Güven
Cihazım
Mi9se
Konular
0
Arkadaşlar mirooma geçtiğim den beri şu sorunla uğraşıyorum. Telefon açılış ekranında hızlıcana geliyor ve ana ekran gözüküyor sonra ekran kapanıyor ekranı açtığımda siyah ekranda kalıyor güc tuşuna basılı tutunca yeniden başlat falan çalışıyor ama bi süre sonra twrp ye atıyor . önceden bazen bi süre sonra ana ekran geliyordu ama 5.21 geçtiğimden beri böyle . roma geçmeden temiz kurulumla geçmiştim. eu betada böyle birşey başıma gelmedi . çözüm bulamadım nasıl cözebilirim. Aynı sorunu yaşadığım için bir daha temiz kurulumla romu yükledim gene aynı sorunu yaşadım
Aynı şekilde sorunu bende yaşadım twrp den format attım ve duzelti şimdi soru yok birde akıllı ağ aktif ise kapatın

Üst Alt