Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

BorazanPower

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Redmi Note 8' de miui 12.5 a11 betası kullanan var mı?

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Hocam dediğinizi de yapmıştım olmuyor. Zaten şimdi farkettim ki poco x3c de rom atarken wipe data cache yapmamak gerekliymiş. Bu defa ota dosyasının mflash ile yüklemeye çalışıyorum. indirdiğim dosyayı .gz uzantılı görüyor. O Yüzden de m
flash uygulaması görmedi.
.gz olan dosya uzantısını .tgz olarak değiştirin. Bu sefer görecektir. Dosyanın orjinal uzantısı .tgz dir.

omerfarukysar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
85
Mi8 lite a güncelleme gellemeyecek mi ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
24 Nisan 2021'den itibaren Redmi Note7, Redmi Note7 Pro, Mi CC9e geliştirme sürümü dahili beta testi durdurulacak, anlayışınız için teşekkür ederiz.

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
edit: çözüldü

Son düzenleme:

frezby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
xiaomi mi 5
Meslek
tekstil
Konular
6
temiz kurulum yaptim zaten sikintinin da uygulama ile alakali oldugunu sanmiyorum zira bir onceki surumu olan miui 12.3 (20.12.9) surumu 12.5 ile hemen hemen ayni idi 12.5 degisen temel ozellik android 11 yukselmesi ve miui nin temel guvenlik onlemlerinin artirilmasi android 11 in 10 gore guvenlik yamalarinin da farkli olmasi bunu tetikliyor tabii e root olayida tamane kullanici insifiyatinde guvenlik boloklarini kaldirilmasi aslinda yani deme oki ya miui nin 12.5 ile getirdigi guvenlik duzeyi yuzunden yada uygulamanin android 11 ile uyumsuzlugundan kaynaklaniyor olabilir illaki cozulur bu sorun ama nezaman bilinmez bekleyip gorucez
sorunun ne oldugunu sonunda buldum ama cozum bulamadim sorun su miui 12.3 ve magisk surumu 20.4 yuklu iken hicbir sorun yasamadan es dosya yoneticisine root izni verebiliyordum ama miui12.5 e gecince android surumu 11 e yukseldigi icin magisk 20.4 calismamis tel bootlop a dusmustu bende magis 21.4 yukleyip acmistim teli ama bu sefer de es dosya root izni veremiyordum bende teli miui 12.3e downgrade ettim ve en gunce surum olan magisk 21.4 u yukledim ama es dosya yoneticisi gere root izni vermedi halbuki daha once miui12.3 de esdosyayi sorunsuz kullaniyordum busefer magis 21.4 kaldirim 20.4 yukledim ve yonetici izinleri calismaya basladi yani soru magisk guncellemesinde miui 12.5 te magisk 20.4 calistira bilirmiyiz yada magisk tarzi root uygulamasi varmi miui12.5 te calistiranbilecegmiz...

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
emegin icin tesekkur ederim kardesim ama google playde es dosya yoneticisi artik o senin indirdigin de root dosyasina erisim sagliyor ama es dosya yonetici kadar verimli degil kullandigim programlardan biridir senin gosterdigin ama dedigim gibi bazi aliskanliklar degismiyor es dosyadaki gibi rahat haraket edemiyorum
Hocam root dosyalarınızın içerisinde gördüm o neden ile yazıyorum. Panda mause pro uygulamasını stabil olarak kullanıyor musun ? Bende pubg oynar iken mause bazen hareket etmekte zorlanıyor. Cihazım mi 10t ve eu stabil yüklü. Otg ile de denedim bluetooth ile denedim ama aynı sorun devam etti sizde de böyle bir durum söz konusumudur ?

"Hayatı yaşanmaz bulanlar hayatı yaşanmazlaştıranlardır".

frezby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
xiaomi mi 5
Meslek
tekstil
Konular
6
Hocam root dosyalarınızın içerisinde gördüm o neden ile yazıyorum. Panda mause pro uygulamasını stabil olarak kullanıyor musun ? Bende pubg oynar iken mause bazen hareket etmekte zorlanıyor. Cihazım mi 10t ve eu stabil yüklü. Otg ile de denedim bluetooth ile denedim ama aynı sorun devam etti sizde de böyle bir durum söz konusumudur ?

"Hayatı yaşanmaz bulanlar hayatı yaşanmazlaştıranlardır".
cok fazla olmamakla bırlıkte arasıra evet

mfk925

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
22
arkadaşlar cihazımda eu 20.6.11 beta sürümünü kullanıyorum otomatik parlaklık kapalı olmasına rağmen güneşli ortamlarda parlaklık açılıyor güneşsiz ortama geçince eski haline geliyor bu ayarı kapatmanın bir yolu yok mu ?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1907mehmetavcu

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9 se
Konular
23
Miu 12.5 stabil ne zaman gelicek yahu kuruduk cihaz mi 9 se