Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Note 7 için 21.1.6 yükleyen var mı? Ne gibi farklılıklar var kullanan kişilerden yorum alabilirsek iyi olur miuimix 12.0.2 stabildeyim şuan, batarya filan gayet güzel.

dogan_1977

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdal doğan
Cihazım
xioami mi9 lite
Konular
0
cihazım mi 9 lite.eu beta romda tema mağazası çince yazılarla dolu.tema app indirdim ama kurmama izin vermiyor.nasıl kurarım yardımcı olabilecek var mı

Chaosoft

Chao
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi 10
Meslek
Designed
Konular
11
Bu beta rom da haftalık olanda sistemi temizlemeden yeni güncelleme yüklemiyor mu her şeyi silip baştan kurmak yerine üzerine kurup devam etmek istiyorum

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
cihazım mi 9 lite.eu beta romda tema mağazası çince yazılarla dolu.tema app indirdim ama kurmama izin vermiyor.nasıl kurarım yardımcı olabilecek var mı
Stabilite anlamında iyi mi hocam mi 9 lite için?

bliesnd

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail Emre
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Atanmış Tıbbi Sekr
Konular
38

bu ikisini indirdikten sonra aşağıdaki konudan işlemleri yaparsan türkçeye gönüyor bende mi9lite kullanıyrum böyle yaptım. miui12 stabil kullanıyorum.

4kado

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Bu beta rom da haftalık olanda sistemi temizlemeden yeni güncelleme yüklemiyor mu her şeyi silip baştan kurmak yerine üzerine kurup devam etmek istiyorum
Güncel sürümü telefonunuza indirip, buradaki yöntemi uygulayarak, hiçbir veri kaybı yaşamadan güncelleme yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

Son düzenleme:

dogan_1977

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdal doğan
Cihazım
xioami mi9 lite
Konular
0
Stabilite anlamında iyi mi hocam mi 9 lite için?
son güncelleme ile android 11 oldu ve gayet stabil.herhangi bir hatayla karşılaşmadım.sadece reklamları kapattım yeniden başlatmayınca devre dışı kalmadı.

dogan_1977

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdal doğan
Cihazım
xioami mi9 lite
Konular
0

bu ikisini indirdikten sonra aşağıdaki konudan işlemleri yaparsan türkçeye gönüyor bende mi9lite kullanıyrum böyle yaptım. miui12 stabil kullanıyorum.
Denilenler yaptım güncelleme yok diyor. Uygulamalardan temaların güncellemesini kaldırayım dedim o da yok sadece zorla durdur ve verileri temizle var ve hala Çince temalar

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
son güncelleme ile android 11 oldu ve gayet stabil.herhangi bir hatayla karşılaşmadım.sadece reklamları kapattım yeniden başlatmayınca devre dışı kalmadı.
Bende yüklemek istiyorum 12.5 i şuan için herhangi bir sorun yaşadınız mı dünden beri.

Üst Alt