Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

serkan85

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
MI 10T 8/128
Meslek
Bilgisayar Donanım
Konular
4
cok fazla olmamakla bırlıkte arasıra evet
Tc games ile bu sorunu tamamen çözdüm. Pc şartı hamdikap olsa da sorun yok :)

"Hayatı yaşanmaz bulanlar hayatı yaşanmazlaştıranlardır".

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Şifreleme sorunu parmak izi ya da ekran kilidini kaldirinca genelde geciyor. 21.1.28 sürümünü sorunsuz kurdum önceki sürümlere gore cok daha akıcı

"
Twrp üzerinden Wipe>Advanced Wipe bölümünden Cache, Dalvik&Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.
Ardından tekrardan Wipe>Format Data (yes) yapıp Reboot>Recovery işlemini yaptıktan sonra romu yükleyebilirsiniz. "

Yukarıdaki metni konunun ilk sayfasından aldım. Kurulumu aynen bu şekilde mi yaptınız? Çünkü yine bu forumda gördüğümü hatırlıyorum. Format data'yı yapmadan devam edin diye bir uyarı vardı. Yapınca bug a düşüyor diye.

Sheezus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sheezus
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
"
Twrp üzerinden Wipe>Advanced Wipe bölümünden Cache, Dalvik&Cache, System ve Data seçeneklerini seçip sistemi temizleyin.
Ardından tekrardan Wipe>Format Data (yes) yapıp Reboot>Recovery işlemini yaptıktan sonra romu yükleyebilirsiniz. "

Yukarıdaki metni konunun ilk sayfasından aldım. Kurulumu aynen bu şekilde mi yaptınız? Çünkü yine bu forumda gördüğümü hatırlıyorum. Format data'yı yapmadan devam edin diye bir uyarı vardı. Yapınca bug a düşüyor diye.
Bu yazdiginiz temiz kurulum. Baska bir romdan geliyorsaniz ya da android yukseltiyorsaniz yapmaniz tavsiye edilir. ben haftalik yukseltmelerde bu şekilde yapmiyorum. Beta guncellemeleri 2 wipe ile yapilir dalvjk cache / cache. Eğer ki twrp sifrelendiyse son ve kesin çözüm olarak format data yapabilirsiniz. Tam olarak ne istediğinizi soylerseniz yardımcı olurum.

cd99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
Herkese iyi günler bu custom romu kurup bankacılık işlemleri yapsam birsey olurmu çalınma falan bankacılık uygulamalarını güvenli olarak kullanabilirmiyim

bilarman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Bu yazdiginiz temiz kurulum. Baska bir romdan geliyorsaniz ya da android yukseltiyorsaniz yapmaniz tavsiye edilir. ben haftalik yukseltmelerde bu şekilde yapmiyorum. Beta guncellemeleri 2 wipe ile yapilir dalvjk cache / cache. Eğer ki twrp sifrelendiyse son ve kesin çözüm olarak format data yapabilirsiniz. Tam olarak ne istediğinizi soylerseniz yardımcı olurum.
Temiz kuulumla 21.1.28'i yükledim. reboot system yapmdan magisk 20.4'ü yükledim fakat redmi yazısında kısır döngüye girdi. Tekrar temiz kurulum yaptım ve bu sefer magisk 21.1 yükledim. Sonrasında wipe cache/dalvik yapıp reboot system yapınca bu sefer fastboot moda girdi. Root ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim. Magisk yüklemelerinde hiçbir şekilde hata almadım. Sadece reboot systemden sonra hata aldım.

Son düzenleme:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
cd99, 19 Ocaktan beri custom rom yükleyeceksiniz?

Her konuya sorup cevap almanıza rağmen sormaya devam...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cd99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi 9t
Konular
10
cd99, 19 Ocaktan beri custom rom yükleyeceksiniz?

Her konuya sorup cevap almanıza rağmen sormaya devam...

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Kusura bakmayin hocam korkudan yükleyemiyordum sizin cevabınizdan sonra eu stabili yükledim simdi kullanıyorum

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği