İpucu MIUI 11 Ekran Yansıtma Problemi'nin Çözümü

Vegandroid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ersin
Cihazım
Note 7
Konular
0
Söylenenleri yaptım sağolun ama yine de bağlanamıyorum Samsung Smart TV ye. MIUI10'da kalsaydım keşke, sorunsuzdu. Geri bildirim de yaptım. Şimdiye kadar sorunu çözmeleri gerekirdi. Rootlayıp 10'a geri dönme mevzusu da sıkıntı, üreticilerin çözmelerini beklerken başka çözüm var mı diye aramaya devam.

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Söylenenleri yaptım sağolun ama yine de bağlanamıyorum Samsung Smart TV ye. MIUI10'da kalsaydım keşke, sorunsuzdu. Geri bildirim de yaptım. Şimdiye kadar sorunu çözmeleri gerekirdi. Rootlayıp 10'a geri dönme mevzusu da sıkıntı, üreticilerin çözmelerini beklerken başka çözüm var mı diye aramaya devam.
Şuan ekran yansıtma olayı kullananlar sayısı az olduğu için üzerine düşen yok ben maçları böyle izliyordum mi11 geçtiğimden beridir hiç memnun değilim

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

emin66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mi not4
Konular
1
Aynı sorun bende de var arkadaşlar samsung tv ye bağlanmıyor . Bağlanıyor diye yazı çıkıyor tv de . Sonra bağlantı kesildi diyor. Ayrıca şunu denedim .Telefonum redmi not 4 . Telefonumdan youtube ve facebook videoları sorunsuz tv ye yansıyor

Likaallah89

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Likallah982
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Buradaki kardeşimizin yapın dediği gibi yaptım. Play store'den create shortcut yükledim. O kardeşimizin dediği gibi yaptım. Oldu. Wifi ekran yansıtma sorunu bitti. Artık ekran yansıtılıyor.

Herkese merhaba, Ayarlar daki Bağlantı ve Paylaşım kısmı kullanarak Mi 6 cihazımın Mi Box'a yansıtmaya çalıştım fakat Mi Box listede gözükmüyordu yani aşağıdaki ss deki gibi döngüye giriyor;(, böyle bir çözüm buldum. :D
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

1 - Cihazınıza Play Store dan uygulamasını indirin.

2 - Uygulamayı açın ve Application kısmını seçiniz.

3 - Application kısmından "Ayarlar" uygulamasını seçin, açılan menüdeki "Click to Change" yazısına basın.

4 - O kısımdan "Ekran Paylaşımı" (Android sürümüne göre Kablosuz Ekran olabilir) seçin, ve artı "+" işaretine basın, "To Launcher seçeneğini seçin böylece ana ekrana bir kısayol eklenir.

5 - Ana Ekrandaki kısayola basın.

6 - Böyle bir ekran açılacak artık cihazınızın ekranını yansıtabilirsiniz. :)

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese merhaba, Ayarlar daki Bağlantı ve Paylaşım kısmı kullanarak Mi 6 cihazımın Mi Box'a yansıtmaya çalıştım fakat Mi Box listede gözükmüyordu yani aşağıdaki ss deki gibi döngüye giriyor;(, böyle bir çözüm buldum. :D

1 - Cihazınıza Play Store dan uygulamasını indirin.

2 - Uygulamayı açın ve Application kısmını seçiniz.

3 - Application kısmından "Ayarlar" uygulamasını seçin, açılan menüdeki "Click to Change" yazısına basın.

4 - O kısımdan "Ekran Paylaşımı" (Android sürümüne göre Kablosuz Ekran olabilir) seçin, ve artı "+" işaretine basın, "To Launcher seçeneğini seçin böylece ana ekrana bir kısayol eklenir.

5 - Ana Ekrandaki kısayola basın.

6 - Böyle bir ekran açılacak artık cihazınızın ekranını yansıtabilirsiniz. :)

Çok teşekkür ederim. Miui 11 ekran yansıtma sorunu çözüldü. Söylediklerinizi yaptım oldu kardeşim.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Merhaba arkadaşlar. Buradaki kardeşimizin yapın dediği gibi yaptım. Play store'den create shortcut yükledim. O kardeşimizin dediği gibi yaptım. Oldu. Wifi ekran yansıtma sorunu bitti. Artık ekran yansıtılıyor.

Çok teşekkür ederim. Miui 11 ekran yansıtma sorunu çözüldü. Söylediklerinizi yaptım oldu kardeşim.
Rica ederim hocam :)

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17

kullandığınız tv markası ve romunuz nedir acaba ?
genel olarak samsung tv lerde şuanda çalışmıyor gibi gözüküyor, tabi rom kaynaklı olarak geliyor
şayet burdaki çözüm yolları bende çalışmadı

LORDBONZ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MEHMET
Cihazım
POCO F3 250Gb
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Emege saygı bu konuda muzdarip olan arkadaşlar için emek verilmiş çaba sarfedilmiş bi konu yüregine saglık üstat

kullandığınız tv markası ve romunuz nedir acaba ?
genel olarak samsung tv lerde şuanda çalışmıyor gibi gözüküyor, tabi rom kaynaklı olarak geliyor
şayet burdaki çözüm yolları bende çalışmadı
Samsung tvlerde uzun süreli kullanımdan sonra yansıtma sorunu var diye biliyorum hatta bi modelde kesin wifi sorunu bulunuyor ama tam bilgeye sahip degilim

Son düzenleme:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Emege saygı bu konuda muzdarip olan arkadaşlar için emek verilmiş çaba sarfedilmiş bi konu yüregine saglık üstat

Samsung tvlerde uzun süreli kullanımdan sonra yansıtma sorunu var diye biliyorum hatta bi modelde kesin wifi sorunu bulunuyor ama tam bilgeye sahip degilim
Teşekkürler hocam.

Mehmet222

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mi
Cihazım
Redmi s2
Konular
3
Ne demek üstadım sizden teşekürü duymak onurdur tüm samimiyetimle söylüyorum
Hocam teşekkürler ama benmi yanlış arattım yoksa o uygulama yi benmi bulamadım.

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt