İpucu MIUI 11 Ekran Yansıtma Problemi'nin Çözümü

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
bende de Samsung smart Tv var, tv yi görmüyor, screen mirroring olarak açınca Tv'den görüyor ama bağlan diyince bağlanıyor diyor sonrasında bağlanamadı şeklinde atıyor
Miui 11 eu beta dayken çok hızlı şekilde screen mirroring yapmadan dahi bağlanıyordu ( belki o eski sürümünde öyleydi ), daha sonra mi room beta 9.11.14 e geçtim ( android 9 ) bağlanmadı , şimdi mi room beta android 10 dayım halen bağlanmıyor..

Modex61

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Öner
Cihazım
Mi 5 plus
Konular
0
Aynen hocam yeni sürümle ekran yansıtma olayı bitti,dediğiniz gibi bir önceki sürümde çok hızlı bağlanıyordu ama bu yeni sürümde " cast " diye bir olay getirmişler ama TV yi bulmuyor. Mi ye geri bildirim gönderdim fakat düzeltme ne zaman gelir belli değil.

muratozsa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Redmi 5
Konular
0
Dediklerinizi harfiyen uyguladım telefonu ve TV yi yeniden başlattım ayarlar uygulamasının verilerini temizledim tekrardan denedim yinede baglanamadi

Aynı sorun bende de vardı. Sorunu şu şekilde çözdüm:
Samsung TV'lerde de benzer bir kısım var mı bilemiyorum. Benim TV LG. Televizyonun ayarlar kısmında "Ses Tanımı" diye bir yer var, onu kapatınca bağlanıyor, açıkken dediğiniz gibi bağlanamadı diyor.

Çok teşekkürler paylaşım için, çok işime yaradı.

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Arkadaşlar bende miui 11 EU rom stabil kullanıyorum.yansıtmada hiç bir sıkıntı yok.lakin yansıtmadan önce tv deki screen share menüsü üzerinde olmanız gerektiğini bildirmek isterim.yoksa xiaomi tv yi bulamaz yani çoğu modelde böyle.

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
mi room beta 9.12.12 de de aynı sıkıntı devam etmekte, verilen çözüm yollarının hepsini denedim ( ki eu rom beta önceki sürümlerinde hiç birşey yapmadan direk bağlanıyordu )
şuan genel bir sıkıntı sanırım ekran yansıtamama beta romlarda çünkü bir kaç yerde daha rastladım aynı şeyleri yazanlara

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Sayın XiaoMiu hocam ile aranızdaki en belirgin fark işte tam da bu... O paylaşımcı, Siz ise paylaşıldıktan sonra bu daha iyi veya kolay diyenlerdensiniz... Niye hocam kendi bulmuş olduğu yöntemi paylaşmadan, Siz, sizinkini paylaşmadınız diye sorarlar ve cevap bile veremezsiniz, vermeyin de zaten

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Teşekkürler hocam

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Buradaki iki uygulamayı da indirdim ikisi de şuan orjinalindeki bağlantı yapmaya çalıştığım gibi hata verip bağlantıyı kesiyor. Bu olay güncellemeden sonra olmaya başladı.

ekrem336

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ekrem
Cihazım
redmi note 7
Meslek
night auditör
Konular
1
selamlar redmi 5 plus cihazım var. miui 11 yüklendikten sonra hiçbir şekilde ekran yansıtmıyor şuan. konuda bahsedilenleri harfiyen uyguladım yine aynı durum.. en iyisi geri bildirim yollamak xiaomi ye

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
selamlar redmi 5 plus cihazım var. miui 11 yüklendikten sonra hiçbir şekilde ekran yansıtmıyor şuan. konuda bahsedilenleri harfiyen uyguladım yine aynı durum.. en iyisi geri bildirim yollamak xiaomi ye
Bende geri bildirim yolladım wifi nizi kontrol edin dedi düzelen birşey yok ama geri bildirim göndermekte orada kayıt oluşturmakta fayda var.

Üst Alt