MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Kadirman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadirman
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar verilen tarihler beta testerlar içinmiş boşuna beklemeyin..
Bu doğru bir tanımlama değil. Stabil romlar da dağıtılıyor. Bir suru yabancı forumda dahi alanlar var. Ama xiaomi her zaman bi kac gun verir guncellemeyi sonra bir hafta bekler tekrar yayınlar. Bu arada kimine gelir kimine gelmez.
Zaten bu tarihler ortalama tarihti. Sapma olabileceği daha listenin basinda yaziyor
Maalesef andorid ekosistemin guncelleme işi çözülemedi gitti

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

keskince

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
UFUK GÜNAÇTI
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Arkadaşlar mi6 global beta kullanıyorum. Beta miui 11 gelen mi 6 kullanıcısı var mı

UYANIK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi9T
Konular
0
Şimdi ne anlama geliyor birisi beta diyor kafam karıştı.mi9t nezaman gelecek mıuı 11

cppmn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Max
Cihazım
Xiaomi mi9T
Konular
0
Farklı bir markadan ama benzer olaya örnek vermek istiyorum. Yazın 3. nesil İpad Air aldım. ios 12 yüklüydü. Yaz boyu bilen bilir artık ios13 değil iPadOs13 gelecek tabletlere dediler ve piyasaya görseller sızdırıldı (!!) gerçi sızma filan hikaye bizzat kendileri gizli reklam için yapıyorlar bunu. piyasayı kızıştırmak için iyi bir dümendir bu. Her neyse iphone telefonuma ios 13 ipad'ime ipados 13 geldi...bir iki ıvır zıvır görselden başka aman aman bir değişim göremedim. ki benim üçüncü ipadimdir öncekileri de iyi bilirim. özetle geliyordu çıkıyordu eli kulağında gibi haberlere çok itibar etmeyin. çevremden biliiyorum saat başı güncellme kontrolü yapan kişiler var ve her defasında bir sözler sarfediyorlar güncelleme yok diye. sabredin gelecektir illa ki. sonra gelse ne değişiyor...geçen yine bir yerde yazdım bunu...android 7 veya 8 'den sonra çok büyük değişimlere rastlamadım. firmalar her yıl yeni bir android ortaya atmak yerine hali hazırdaki sürümü daha mümkemmel hale getirseler büyük sevap işlerler.

UYANIK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi9T
Konular
0
Bazı telefonlara geliyor bazılarına gelmiyor mıuı 11lütfen açıklayabilirmisinz

Üst Alt