Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hocam, buaradaki önemli bilgi gerçekten de çok önemli...EU direk Çin developeri baz alıyor....Global de ÇİN Romunu baz alıp, global hale getirdiğine göre, bundan böyle Android 6 ve 7 nin hiç bir güncelleme alamaması bile söz konusu olabilir diye düşünüyorum eğer bu kararı EU, kendi güncelleme politikası gereği almadıysa....

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
İlginç bir karar olmuş cihaz adedinin fazla olmasından dolayı belki küçülmeye gidilmiş olabilir ama en azından kararlı sürümlere destek verilebilirdi diye düşünüyorum.

KARABEY3620

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
redmi note 5
Konular
47
valla son cıkan beta stabilden daha stabil geldi bana.stabil yükledim cok kasma yaptı ama betada zerre kasma yok.

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17

Çok güzelmiş Teşekkürler

eflatun1987

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
eflatun
Cihazım
mi max prime
Konular
2
Arkadaşlar bu gün eu. rom 9.1.3 yükledim ama açılışta siyah ekrana düşüyor çözümü hakkında bilgisi olan varmı yada benden başka siyah ekrana düşenmi yok acaba. Bu arada telefon mi max pro
romu yeniden indirin.ilk sürüm bendede siyah ekrana düşüyordu.linki yenilediler.

sahnet52

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Konular
0
Arkadaşlar bu gün eu. rom 9.1.3 yükledim ama açılışta siyah ekrana düşüyor çözümü hakkında bilgisi olan varmı yada benden başka siyah ekrana düşenmi yok acaba. Bu arada telefon mi max pro
Siyah ekran derken hiçmi açılmıyor recovery moda girmiyormu eğer hiç açılmıyorsa telefonun botloader kilidi açıksa stabil fastboot rom yükleyin derim

megaron

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
semih göçer
Cihazım
xaomi mi 6
Konular
2
Ben stabil eu kullanıyorum verilerimi kaybetmeden eu beta ya gecebilir miyim. Root atınca bende de cok fena kasılma oluyor şimdi rootsuz kullanıyorum Beta da böyle bir sorun varmı
valla son cıkan beta stabilden daha stabil geldi bana.stabil yükledim cok kasma yaptı ama betada zerre kasma yok.

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dervis33tr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
dervis kemal
Cihazım
mi6x
Konular
0
mi 6x e kuracam indirdim ama daha mi6x e kurmuş biri varmi yardimci olabilecek sıkıntı olmusmu olmamismi .

GencerBry

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi 4X
Konular
29
it's not allowed to upgrade to unofficial rom package hatası alıyorum manuel kuramıyorum redmi 4x
8.11.27 kurulu

KARABEY3620

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
soner
Cihazım
redmi note 5
Konular
47
Ben stabil eu kullanıyorum verilerimi kaybetmeden eu beta ya gecebilir miyim. Root atınca bende de cok fena kasılma oluyor şimdi rootsuz kullanıyorum Beta da böyle bir sorun varmı

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dostum beta yükle daha randımanlı

Üst Alt