Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

rahatkafasii

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Konular
45
telefonum mi 6 twrp ile zip şeklinde kuruyorum romu sıkıntısız kuruluyor fakat telefon boot ekranında (mi yazılı ekranda) kalıyor 15 dk bekledim açılmadı.. wipe falan yaptım yine denedim yine olmadı, ne yapabilirim, neden olmuyor? twrp son sürüm mü olması lazım ?

denizhansen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
D
Cihazım
Max
Konular
10
stabil 10.2 kurdum şimdi
ama adaway'ı apk olarak kurduğumda açılmıyor daha doğrusu hiç bir şekilde açılmıyor.

eu reklam için öneri nedir? sayfa içinde bulamadım aradımda

Ali osman0101

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali Osman
Cihazım
Mi 6x
Konular
2
Telefonum mi 6x cihazımda şuan fake rom var ,
xiaomi.eu_multi_MI6X_V10.2.1.0.ODCCNXM_v10-8.1 bu versiyonu kurmaya çalıştığımda resimdeki hatayı alıyorum çözümü nedir ?
Twrp'nin güncel olaması şart mıdır

Ekli dosyalar

• 215e427d-73b2-453e-8624-8db5fdf66ae4.jpg
    215e427d-73b2-453e-8624-8db5fdf66ae4.jpg
    286,3 KB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Güzel haber
Eu beta roma çift tıklayarak ekran kilitleme gelmiş.

cezzar58

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
MURAT
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Sanki daha fazla da olabiliyor hemşerim ??

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam konuyla alakasız fakat çift sim kart kullanıyorsanız birşey öğrenmek istiyorum. Rehberinizde kayıtlı olan numaralar için hangi hattan aranması gerektiğini seçebiliyor musunuz bu romda? Miui pro ve revolution romda yapılabiliyor ve benim için olmazsa olmaz bir özellik.

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36
Hocam konuyla alakasız fakat çift sim kart kullanıyorsanız birşey öğrenmek istiyorum. Rehberinizde kayıtlı olan numaralar için hangi hattan aranması gerektiğini seçebiliyor musunuz bu romda? Miui pro ve revolution romda yapılabiliyor ve benim için olmazsa olmaz bir özellik.
Telefon çift hat destekli ancak aktif olarak 2 hat kullanmıyorum. O yüzden size bu konuda yardımcı olamayacağım. Kusura bakmayın

Efilef

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sancak
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Girişimci/Geliştir
Konular
7
xiaomi. eu miui 10/9. romunun güncellemesi geldi yükledim, ama çok fazla hata var, temiz kurulum yaptın ona rağmen felaket. temalara duvar kağıtlarına girmiyor, devamlı save image hatası veriyor, devamlı durduruldu hatası veriyor. derhal geri 8.12 versiyonuna geri döndüm. beta çok kötü.

Kadima

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Mekatronik Müh.
Konular
11
xiaomi. eu miui 10/9. romunun güncellemesi geldi yükledim, ama çok fazla hata var, temiz kurulum yaptın ona rağmen felaket. temalara duvar kağıtlarına girmiyor, devamlı save image hatası veriyor, devamlı durduruldu hatası veriyor. derhal geri 8.12 versiyonuna geri döndüm. beta çok kötü.
Cihazınız Redmi 5 Plus mı? Mi 8'de herhangi bir sorun yok

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Temalardan veya giremediğiniz uygulamanın ayarlar-uygulama yönetici altında uygulamanın ön belleğini temizleyip tekrar deneyin düzelecektir

Efilef

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Sancak
Cihazım
Mi 11 Ultra
Meslek
Girişimci/Geliştir
Konular
7
Temalardan veya giremediğiniz uygulamanın ayarlar-uygulama yönetici altında uygulamanın ön belleğini temizleyip tekrar deneyin düzelecektir
Dedikleriniz uyguladım, 1 2 defa. hatta sildim tekrar indirdim temaları ama olmadı. çünkü sadece tema d. kağıdın da değil ayarlar menüsüne girdiğimde vs. artık stabil olanı beklicem. cünkü şuan kullandığım eu sürümü çok iyi çalışıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazınız Redmi 5 Plus mı? Mi 8'de herhangi bir sorun yok
redmi 5 plus. ama 8.12 versiyonuna geri döndüm ve çok güzel ve stabil çalışıyor

Üst Alt