Rom MIUI 10 EU Stable Rom / Beta Rom 9.8.29/9.9.3/9.9.6 Güncellemesi Ve Değişiklikler (Linkler Eklendi)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Yahu şu şarj olayına takılı kalmayın iyi giden bir şarj yokk,kullanicinin yorduğu batarya var,a romda olsa b de olsa herşey sizlerde bitiyor.....
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Garanti kapsamına inanmadigim gibi,şarj konusunada inanmıyorum
Katılmıyorum. İyi giden şarj bence var. Hissedilir derecede var. Hemen hemen günüm monoton geçiyor. Hep aynı şeyler yani. Ve Romlar arasında 1 saat ekran süresi oynadığını bilirim aynı kullanım koşullarında

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Benim sıkıntımda telefonun ısınma durumu.

Oyun oynamazken browserda geziyorum bzen 38 bazen 40 dereceleri görüyor pil. Mi 6 da bu normal mi?

Global stable 9.5.8.0 ve eu stable 10.3.1 de de durum aynı.

Şuan eu stable da bu mesajı cm browserdan yazarken 32 derece. Peki ne oluyorda bazen 38 40 derecelere çıkıyor telefon?

Pil kısmında çalışan uygulamalara bakıyorum kullandığım programlar dışında her hangi bir program da çalışmıyor. Garip doğrusu.

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Benim sıkıntımda telefonun ısınma durumu.

Oyun oynamazken browserda geziyorum bzen 38 bazen 40 dereceleri görüyor pil. Mi 6 da bu normal mi?

Global stable 9.5.8.0 ve eu stable 10.3.1 de de durum aynı.

Şuan eu stable da bu mesajı cm browserdan yazarken 32 derece. Peki ne oluyorda bazen 38 40 derecelere çıkıyor telefon?

Pil kısmında çalışan uygulamalara bakıyorum kullandığım programlar dışında her hangi bir program da çalışmıyor. Garip doğrusu.
Hocam şu an bende mi 8 browserde 31 derece şu anda. Biraz fazla zorladıgim zaman 37-38 olabiliyor. Bence sizinki normal gibi.
Hayatınız da hiç lg kullandınız mi bilmiyorm. Ama ben o cihazlardan xiaomi ye geçtiğim için ben hissedemiyorda olabilirim :) lg bildiğin cep kalorifer i:)

Ouoo619

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Arkadaşlar eu stabil 10.3 sürümü yüklü. Çift dokunmayla kilitleme özelliği çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Arkadaşlar eu stabil 10.3 sürümü yüklü. Çift dokunmayla kilitleme özelliği çalışmıyor. Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?
İki tane çift dokunma ayarı var
Bir tanesi Ana ekran & son kullanılanlar (ekranı kapatmak için iki kez dokunun)
Diğeri kilit ekranı ve şifre başlığı gelişmiş ayarlarda (ekranı kapatmak için iki kez dokunun)

Ouoo619

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
İki tane çift dokunma ayarı var
Bir tanesi Ana ekran & son kullanılanlar (ekranı kapatmak için iki kez dokunun)
Diğeri kilit ekranı ve şifre başlığı gelişmiş ayarlarda (ekranı kapatmak için iki kez dokunun)
Teşekkürler hocam oldu şimdi..

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Hocam şu an bende mi 8 browserde 31 derece şu anda. Biraz fazla zorladıgim zaman 37-38 olabiliyor. Bence sizinki normal gibi.
Hayatınız da hiç lg kullandınız mi bilmiyorm. Ama ben o cihazlardan xiaomi ye geçtiğim için ben hissedemiyorda olabilirim :) lg bildiğin cep kalorifer i:)
En son lg g3 kullanmıştım 2 gb version olanını sistem yavaş çalıştığı için o zaman satıp htc e8 e geçmiştim.

Benim merak ettiğim konu browser da böyle ısınıyorsa oyunda ne kadar olur.

Çünkü mi6 da kullanılan pil polymer ve yanlış bilmiyorsam patlama konusunda diğerinden daha tehlikeli.

Zaten miui ve google ın arkada çalışan saçma servisleri olsun pil sıcaklığı olsun bunlar yüzünden lineage os gibi aosp romlara geçmemek için kendimi zor tutuyorum. Sadece uygulamaların çalıştığı arkada gereksiz servislerden arındırılmış rom bulursam yarasa gibi atlayacağım.

omurserap

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omur
Cihazım
Mi6
Konular
56
Katılmıyorum. İyi giden şarj bence var. Hissedilir derecede var. Hemen hemen günüm monoton geçiyor. Hep aynı şeyler yani. Ve Romlar arasında 1 saat ekran süresi oynadığını bilirim aynı kullanım koşullarında
Cepte ayarlardan pil tasarruf modunda istediğin uygulamayı ayarladığında batarya sağlıklı ilerliyor,demem o ki batarya ömrü uzun yıllar sağlıklı gitmez kullanıcı kaynaklıdır

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
En son lg g3 kullanmıştım 2 gb version olanını sistem yavaş çalıştığı için o zaman satıp htc e8 e geçmiştim.

Benim merak ettiğim konu browser da böyle ısınıyorsa oyunda ne kadar olur.

Çünkü mi6 da kullanılan pil polymer ve yanlış bilmiyorsam patlama konusunda diğerinden daha tehlikeli.

Zaten miui ve google ın arkada çalışan saçma servisleri olsun pil sıcaklığı olsun bunlar yüzünden lineage os gibi aosp romlara geçmemek için kendimi zor tutuyorum. Sadece uygulamaların çalıştığı arkada gereksiz servislerden arındırılmış rom bulursam yarasa gibi atlayacağım.
Yani hocam ben mi 8 açısından konuştum. Dediğiniz gibi browserde öyle ise oyunda ne olur. Mi 6 kullanan arkadaşlar daha iyi yorum yapabilirler bu konuda. Ben birşey diyemeyeceğim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cepte ayarlardan pil tasarruf modunda istediğin uygulamayı ayarladığında batarya sağlıklı ilerliyor,demem o ki batarya ömrü uzun yıllar sağlıklı gitmez kullanıcı kaynaklıdır
Evet o konuda katılıyorum. Bir batarya bence senede bir değişmeli. Yoksa ölmeye başlıyor.

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Arama ayarlarında "Arama sırasında ekran parlaklığı" var mı eu'da?

Üst Alt