Soru Miu12 den sonra kamera çekimlerinin bozulması...

sqook

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mert
Cihazım
mi5
Konular
1
bu arada magis p de ısınma problemi yazmış olan arkadaşlar var ama suan magis p de ben şarj olurken bile bir sıcaklık hissetmedim eu ve official rom bile 48 dereceyi görürken bataryada şarj olurken magis p de 37-38 dereceyi geçmiyor.

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Mi note 10 için Magis p nereden bulurum? Magıs x konusu var ama p bulamadım.

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Görüyorum ki bu konuda kamera konusuna önem veren baya bir kişi var sizlere bir soru sormak istiyorum. Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Telefonda hiç oyun oynamam ama kamerası iyi bir telefon istiyorum. İnstagrama attığım fotoğraf ve videolar güzel olsun istiyorum. Yurtdışından getirmeyi düşünüyorum. Hangi cihaz ya da cihazlara göz atmamı önerirsiniz?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Xiomi cihazlardan bahsedeceksek eğer bu cihaz ve yakın zamanda aldığım MI10 T Pro. Samsung diyecekseniz S21 ultra (ki o paraya değmez)

Bütçenizi bilmiyorum ama ben her iki cihazı da aktif olarak kullanan biri olarak kameraları neredeyse birbirinin aynı. Note 10 işinizi fazlasıyla görür. Özellikle pro modu öğrenin derim. Profesyonel makinelerden hiç bir fark göremezsiniz.

yusuf00300

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
4
Xiomi cihazlardan bahsedeceksek eğer bu cihaz ve yakın zamanda aldığım MI10 T Pro. Samsung diyecekseniz S21 ultra (ki o paraya değmez)

Bütçenizi bilmiyorum ama ben her iki cihazı da aktif olarak kullanan biri olarak kameraları neredeyse birbirinin aynı. Note 10 işinizi fazlasıyla görür. Özellikle pro modu öğrenin derim. Profesyonel makinelerden hiç bir fark göremezsiniz.
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam şuanda ayırdığım bir bütçe yok daha araştırma içindeyim ama ortalamanın üstü fiyatlara çıkabilirim değecek cihazlar için. Xiaomi poco ya da oneplus düşünüyorum daha çok. Anladığım kadarıyla kamera açısından mi note 10 yeterli diyorsunuz.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Yorumunuz için teşekkür ederim hocam şuanda ayırdığım bir bütçe yok daha araştırma içindeyim ama ortalamanın üstü fiyatlara çıkabilirim değecek cihazlar için. Xiaomi poco ya da oneplus düşünüyorum daha çok. Anladığım kadarıyla kamera açısından mi note 10 yeterli diyorsunuz.

Aldığınızda demek istediğimi anlayacaksınız. Dxomark testlerinde Note 10'nun kamerası 121 puan alırken Mİ10 T Pro'nun kamerası 118 puan almış. O malum 14 bine yakın cihazın da test sonucu 126. Karar sizin :)

kizilok35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Endonezya miu 11 i kullandığım süre boyunca pil tasarruf modunu hiç kullanmadan 11-12 saat ekran suresi alıyorum. Bu sure miu 12 global roomda 8-9 saatti. Artık room güncelleme konusnda miu 12.5 çok ekstra bişey çıkmazsa hem akıcılık hem kamera hem pil konusunda Endonezya miu11 son noktadır benim icin

BTGRFK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
Grafik tasarım
Konular
12
Endonezya miu 11 i kullandığım süre boyunca pil tasarruf modunu hiç kullanmadan 11-12 saat ekran suresi alıyorum. Bu sure miu 12 global roomda 8-9 saatti. Artık room güncelleme konusnda miu 12.5 çok ekstra bişey çıkmazsa hem akıcılık hem kamera hem pil konusunda Endonezya miu11 son noktadır benim icin
Rom linki alabilirmiyim ?

Meco37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Herkese selam.Merak ettiğim bir olay var.Bu telefonun kamerası neden soluk resimler çekiyor.Eğer bırakabilirsem iki fotograf örneği bırakıcam:) Biri kendi yazılımı ile biri de google camera ile çekildi.Google kamera bariz daha canlı ve renkler daha güzel çıktı.Kullandığım rom:endonezya global 12.0.3

Ekli dosyalar

• stockkamera.jpg
    stockkamera.jpg
    1,9 MB · Görüntüleme: 27
  • gcam.jpg
    gcam.jpg
    1,6 MB · Görüntüleme: 26

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Herkese selam.Merak ettiğim bir olay var.Bu telefonun kamerası neden soluk resimler çekiyor.Eğer bırakabilirsem iki fotograf örneği bırakıcam:) Biri kendi yazılımı ile biri de google camera ile çekildi.Google kamera bariz daha canlı ve renkler daha güzel çıktı.Kullandığım rom:endonezya global 12.0.3
Gcam apk paylasirmisin hangisini kullandigini. Denediklerim kotuydu

Üst Alt