Soru Miu12 den sonra kamera çekimlerinin bozulması...

kizilok35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
çıkış tarihi sebebiyle miu11 i göremedi muhtemelen. Miu11 de telefonu 108mp ye alır zoom yapar kaybolmayan netlikle keyif alırdı insan şimdi en ufak zoomda kayıplar başlıyor deyatlar kayboluyor. Telezoom lensleri yazılım gereksiz işleyip keskinlik netlik gidiyor. Sizdede böyleyse durum yazık kameraları tam performanslı ullanamayacaksınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu roomları akıcılık ve şarj açısından baya beğeni almış kamera performansı nasıl kullanan oldumu

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
çıkış tarihi sebebiyle miu11 i göremedi muhtemelen. Miu11 de telefonu 108mp ye alır zoom yapar kaybolmayan netlikle keyif alırdı insan şimdi en ufak zoomda kayıplar başlıyor deyatlar kayboluyor. Telezoom lensleri yazılım gereksiz işleyip keskinlik netlik gidiyor. Sizdede böyleyse durum yazık kameraları tam performanslı ullanamayacaksınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu roomları akıcılık ve şarj açısından baya beğeni almış kamera performansı nasıl kullanan oldumu
Hocam bugüne kadar 3. xiaomi telefonum kamerası benim açımdan bakıcak olursa fazla anlamadığımdan dolayı gereğinden iyi geliyor. Sadece şuanlık düşürme sonucu kamera camında kırık var o yüzden ışık vurduğu zaman sıkıntı çekiyorum ama normal hali yeterli bence. Şarj konusuna gelicek olursak ise kullanımdan kullanıma değişir tabi ama ben 5 saati geçik hiç ekran süresi alamadım xiaomi cihazlarda.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
119
Valla arkadaşlar ne söylerseniz haklısınız. Telefonu aldığım zaman hariç MIUI 11 kullandığım olmadı taa ki düne kadar.

MIUI 12 den 11 e geçtim herşey o kadar hızlı ki siz denemeden bunu anlatamam.
Ram kullanımı akıcılık uygulama açılış hızı uygulama içi hız herşey o kadar hızlı ki. Sanki hiçbir kastırıcı bir şey yokmuş gibi cihaz tam performans çalışıyor üstelik şarjı da daha iyi

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Aosp rom üzerine kurulabilen ANX kamera modülü, taban olarak 11 baz alındığı için (Hatırladığım kadarıyla) kamera oldukça iyi işler çıkartıyor. Denemek isteyen olursa rom linkini aşağıya bırakıyorum.

Önemli not: Anx kamera modülü aosp romlar için bir modüldür. Bunu baz alarak yükleme yapınız.

Res Rom

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Miui 11 de hangi sürüme geçmem gerekiyor?

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Valla arkadaşlar ne söylerseniz haklısınız. Telefonu aldığım zaman hariç MIUI 11 kullandığım olmadı taa ki düne kadar.

MIUI 12 den 11 e geçtim herşey o kadar hızlı ki siz denemeden bunu anlatamam.
Ram kullanımı akıcılık uygulama açılış hızı uygulama içi hız herşey o kadar hızlı ki. Sanki hiçbir kastırıcı bir şey yokmuş gibi cihaz tam performans çalışıyor üstelik şarjı da daha iyi
Miui 11 in hangi surumunu kurdunuz?

Üst Alt