Soru Miu12 den sonra kamera çekimlerinin bozulması...

antonow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mertergeç
Cihazım
mi 10t pro
Konular
1
Mi 10T pro android 11eu beta kullanıyorum. Maalesef haftalık Rom yukledikce kamera kalitesi git gide düşüyor. Bende buna anlam veremiyorum. Stock rom kullansam tamam ama resmen telefon camur gibi çekmeye başladı. Netlik kalmadı. 108mp çekim yapıyorum detay diye birsey yok. Anlamadım gitti.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Herkese merhaba. Bir fotoğrafçı gözüyle miu12 den sonra özellikle kamera telefonu ilk aldığım zamanki kalitede fotoğraf çekmiyor. Telefonu ilk aldığım zaman android 9 ve miu11 kullanırken gayet başarılı fotoğraf çeken cihaz güncellemelerden sonra eski başarısından çok uzak. Dolayısıyla android 9 miu 11 yazılımına geri döneceğim. Cihaz TR garantili. Bl kilidinin açık olması şartmı. Eski sürüme dönmenin BL açık olmadan yolu yomu. Birde Android 9 miu11 olarak en stabil hangi yazılımı önerirsiniz

Merhaba. Bu bahsettiğiniz sorunu ilk güncellenmesi yayınlanan Endonezya romu için ben yazmıştım, güncelleme berbat etti kamerasını. Kullandığım romların içinde kamera kalitesi en iyi rom açık ara ile Masik P romu idi, sonrasında çok rom denedim ve hiç birinde aynı kaliteyi bulamadım. Kamera modülü ile de oldukça başarılı şekilde çalışıyor. Eğer cihazında twrp işlemleri yapılı ise kamera yazılımı için kesinlikle öneririm.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Merhaba. Bu bahsettiğiniz sorunu ilk güncellenmesi yayınlanan Endonezya romu için ben yazmıştım, güncelleme berbat etti kamerasını. Kullandığım romların içinde kamera kalitesi en iyi rom açık ara ile Masik P romu idi, sonrasında çok rom denedim ve hiç birinde aynı kaliteyi bulamadım. Kamera modülü ile de oldukça başarılı şekilde çalışıyor. Eğer cihazında twrp işlemleri yapılı ise kamera yazılımı için kesinlikle öneririm.
Kamera modülü dediğiniz nedir hocam?

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377

abdew

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
2
Eu beta 12.5 kullanıyorum bunu yüklesem faydası olur mu?

kizilok35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Geçen sene şubat ayında almıştım telefonu üzerinde güncel global room vardı ve kamerası çok iyiydi. Muhtemelen global V11.0.7.0.PFDMIXM bu sürüm vardı miu11 in. Bakalım Bl açılsın bu room a dönüş deneyeceğim

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Eu beta 12.5 kullanıyorum bunu yüklesem faydası olur mu?

Bu modül kameranızın daha iyi çekmesini sağlamaz ne yazık ki, sadece ek özellikler ekler. Kamera uygulamasının hangi romda daha iyi olduğunu anlayabilmek için bizim gibi sürekli rom yüklemeniz gerekmekte. Benim yüklediklerimin içinde en iyisi Masik olduğu için onu öneriyorum. Bu, en güzel yükleyerek tecrübe edilir.

kizilok35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
2
Mi 10T pro android 11eu beta kullanıyorum. Maalesef haftalık Rom yukledikce kamera kalitesi git gide düşüyor. Bende buna anlam veremiyorum. Stock rom kullansam tamam ama resmen telefon camur gibi çekmeye başladı. Netlik kalmadı. 108mp çekim yapıyorum detay diye birsey yok. Anlamadım gitti.
Miu11 e dönmekten başka çare yok.

methlayf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metehan
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
15
Benim telefonumda miui v11 bile yok. Kamera kalitesi düşüyormu yoksa aynımı karşılaştırma bile yapamıyorum :(

Üst Alt