İpucu Miroom Stabil Şiddetle tavsiye

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
en son stabil miroom sürümü yükledim note 10 pro ya ancak banamı öyle geldi yoksa gerçekten fark varmı bilemedim sanki 108mp de çekilen fotolar telefonun kendi rom ' u gibi değil daha kötü gibi yada banamı öyle geliyor bilemedim.

oguuzysr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Poco X3
Meslek
Jandarma
Konular
5
en son stabil miroom sürümü yükledim note 10 pro ya ancak banamı öyle geldi yoksa gerçekten fark varmı bilemedim sanki 108mp de çekilen fotolar telefonun kendi rom ' u gibi değil daha kötü gibi yada banamı öyle geliyor bilemedim.
Bugün itibari ile sattim mi note 10 pro mu
Bekledigim gibi çıkmadı malesef

kanguncesi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Ben xiaomi mi 9t kullanıyordum işlemci bi tık güçlü geri kalan çok büyük bir fark göremedim şirket telefonu olarak kullanıyorum diğer telefonum iphone 11 ama pişman değilim tek üzen konu mi10 snapdragon 865 olması bu telefonun işlemcisi bu kadar zayıf olmamalıydı

ugurtanis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Bu romu kullanıyordum 2 gün önce güncelleme geldi ve 11.0. 7 oldu cihaz inanılmaz yavaşladı kamera 5 sn de açılıyor başına bu sorunlar gelen oldumu

eemmfatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
3
Cihazım
samsung
Konular
9
Telefonumda mi room yüklü. Orange twrp yüklü. Telefonu açtığımda rootchecker yaptığımda not rooted diyor. MAgisk manager da yüklü görünüyor. Root işlemini nasıl yapabiliriz. Magisk manager zaten yüklü. Telefon Mi Note 10

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
23
Bu romu kullanıyordum 2 gün önce güncelleme geldi ve 11.0. 7 oldu cihaz inanılmaz yavaşladı kamera 5 sn de açılıyor başına bu sorunlar gelen oldumu
hocam 11.0.3 cok stabil hepsjni denedim donersen bence o surume gec en iyi performansi o surumden aldim

miuisiz19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkan
Cihazım
mi9 t
Konular
2
Mi note 10 BL açıldıktan sonra miroom beta yükledim fakat bir sürü bug ile karşılaştım kamera donması hta verip kapanması akıcı değil takılarak ilerlemesi onu kaldırıp mi eu stabil yükledim fakat ondada aod ekranı için kişiselleştirme yüklenmiyordu o yüzden onuda kaldırıp miroom stabil yükledim tam olarak istediğim rom aod bildirimleri stabilizasyon arama ve mesajlar uygulaması miui yani kısacası herşeyiyle dört dörtlük şarj süreside gayet iyi tavsiye ederim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
hocam iyi günler camerası nasıl acaba özellikle ön camerada,normal çekimde,selfie çekerken beni net yanımdakileri bulanık yapıyor(tabiki çok bulanık değil yani netleştirmiyor.)bundada aynımı.şimdiye kadar en iyi rom endonezya romu idi,videoda1080 60fps de çok iyiydi.

MUHAMMET TEOMAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHAMMET
Cihazım
Pocco x3pro
Meslek
OTO GALERİCİ
Konular
11
Teşekkürler hocam bu rom ne sıklıkla güncelleme alıyor?
Nasıl yüklenir

Mi Room Stabil MIUI_V11.0.3.0

Hocam yardımcı olurmusunuz nasıl yüklenir

Mi note 10 BL açıldıktan sonra miroom beta yükledim fakat bir sürü bug ile karşılaştım kamera donması hta verip kapanması akıcı değil takılarak ilerlemesi onu kaldırıp mi eu stabil yükledim fakat ondada aod ekranı için kişiselleştirme yüklenmiyordu o yüzden onuda kaldırıp miroom stabil yükledim tam olarak istediğim rom aod bildirimleri stabilizasyon arama ve mesajlar uygulaması miui yani kısacası herşeyiyle dört dörtlük şarj süreside gayet iyi tavsiye ederim
Mi Room en çok tasfiye edilen sürümü hangisidir acaba ben çok fazla pubg oynuyorum ve roomum yüzünden çok kasıyor

Son düzenleme:

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Nasıl yüklenir

Hocam yardımcı olurmusunuz nasıl yüklenir

Mi Room en çok tasfiye edilen sürümü hangisidir acaba ben çok fazla pubg oynuyorum ve roomum yüzünden çok kasıyor

Bootloader kilidinizin açık ve Twrp yüklü olması gereklidir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Stabil sürüm için iki mevcut rom var, ilk versiyonu kurup deneyin duruma göre yeni versiyona güncellersiniz.

Üst Alt