İpucu MiFlash Tool Hatalar ve çözümleri

yusufceylan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
0
Hocam mi flash ile global rom yüklerken, sanırım yüklemenin sonlarına doğru telefon restart attı ve mi flash programı bağlantı kesildiği için hata verdi. Fakat telefonda bir sıkıntı yok gibi.Açıldı ve kullanıyorum.Bahsettiğiniz adımları uygulayıp tekrar kurulum yapmama gerek var mı sizce?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Hocam mi flash ile global rom yüklerken, sanırım yüklemenin sonlarına doğru telefon restart attı ve mi flash programı bağlantı kesildiği için hata verdi. Fakat telefonda bir sıkıntı yok gibi.Açıldı ve kullanıyorum.Bahsettiğiniz adımları uygulayıp tekrar kurulum yapmama gerek var mı sizce?
Kurulum tam olduysa ki olmuş. Tekrar işleme gerek yok

trozantr2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
0
Hocam telefonu bootloader moda alıyorum kilidi açık pcde ilk taktığımda telefonu görüyor fakat flash'a tıkladığım anda bağlantı kopuyor twrp modunda kablo ile dosya atamıyorum telefona kısayol bile atılmıyor.

mehmetak2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 6
Konular
0
cannot receive hello packet hatası alıyorum sürekli problem ne olabilir acaba?

akiftr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
akif
Cihazım
redmi note 8
Konular
1
Hocam hata koduyla arama yapıp bu konuya gelecek arkadaşlarımız için izninizle küçük bir ekleme yapmak istiyorum.

Genellikle can not found file flash_all.bat hatası ile fastboot rom dosyasındaki hatalar nedeniyle karşılaşılıyor.

En sık karşılaşılanlar :

1) Kullanıcı .tgz uzantılı fastboot dosyası yerine .zip uzantılı recovery dosyasını indiriyor. (Doğru rom indirilmeli)
2) Mi Flash aracına Fastboot rom klasörünü değil klasör içerisinde yer alan images klasörü gösteriliyor. ( Bir üst klasör gösterilmeli)
3) Rom dosyası hatalı iniyor ve dosya içerisinde flash_all.bat dosyası bulunmuyor. (Rom dosyası tekrar indirilmeli)
4) Yayınlanan fastboot rom dosyası iki defa sıkıştırılmış oluyor ve dosya içinden klasör değil tek bir dosya çıkıyor. ( Dosya tekrar çıkartılmalı)
bende flash.bat yok ne yapmalıyım

furkan2706

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
furkan
Cihazım
Pocophone F1
Konular
0
merhabalar timeout hatası alıyorum sebebi nedir

Yunus_65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Xiaomi
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
fast boot ta rom yüklemeye çalışırken böyle bir hata alıyorum daha önce yaptım ama şu an olmuyor telefon açılmıyor ne yapmalıyım?
bendede aynı hatayı veriyor ben flash all da yapıyorum ama aynı hatayı alıyorum

Ayhanbol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Note4
Konular
0
bende unlock diyor sanırım fastboot usb den kilitli ama telefonum bozuk oldugu icin fastboot yapmaya calısıyorum haliyle usb secenegini seçmem imkansız su anda bana öneride bulunabilirmisiniz ücret vermeden nasıl çözerim

Üst Alt