Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakanagus1978

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi a3
Konular
0
bu bekleme işlemi nekadar sürüyor arkadaşım biryerden sonra kalıyor 15 dakika kadar bekliyorum lakin deyişen yok

musti53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note3
Konular
3
bu bekleme işlemi nekadar sürüyor arkadaşım biryerden sonra kalıyor 15 dakika kadar bekliyorum lakin deyişen yok
[/QUOTE
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bekliyor derken nerde bekliyor ekran görüntüsü atabilirmisin

uludasdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mİ A3
Konular
1

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,2 KB · Görüntüleme: 35

uludasdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mİ A3
Konular
1
bootloader kilidini açmak için uğraşıyorum fakat aldığım hata "request parameter error mi unlock" bu şekilde ne yapmam gerekiyor acaba

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
bootloader kilidini açmak için uğraşıyorum fakat aldığım hata "request parameter error mi unlock" bu şekilde ne yapmam gerekiyor acaba

Her şeyden önce telefonu fastboot moda alıp işlemleri yapın

Aşağıdaki komutu yazıp enter'a basarak bootloader kilidi açmanın ilk aşamasını yapıyoruz.

fastboot flashing unlock

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefonun ekranında erasing yazıyor müdahale etmiyoruz açılmasını bekliyoruz. "Hi there, Merhaba" yazısı geldiğinde tekrar güç tuşuna basılı tutup telefonu yeniden başlatıyoruz. Telefon kapandığında ses kısma tuşuna basılı tutuyoruz ve fastboot yazısını gördüğümüzde 2. komutu yazıyoruz.

Aşağıdaki komutu yazıp enter'a basarak bootloader kilidi açmanın ikinci aşamasını yapıyoruz.

fastboot flashing unlock_critical

Ben daha önce yaptığımdan hata verdi siz ilk kez yapıyorsanız başarılı olduğuna dair mesaj göreceksiniz. Telefonunuz ekranında "Unlock Bootloader Warning" yazarsa ses tuşlarını kullanarak yes seçeneğini seçeceksiniz. Erasing yazarsa müdahale etmiyoruz ve bekliyoruz. Telefonun bootloader kilidi artık açılmıştır

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alıntıdır.

Adyas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem Yasin
Cihazım
Xiaomi mi A3
Konular
0
Merhaba arkadaşlar tekrar kaşınıza bir rehberle çıktım. Bu rehber sayesinde benim gibi telefonlarını android 10 olan arkadaşlar bir şekilde android 9 dönmek istiyorlar ya da MIUI rom kurmak istiyorlar işte bu rehber tam size göre . Xiaomi 3. defa Android güncellemesini geri çekince ben dahil bazı arkadaşlar şu soruları soruyordu [ Ya nasıl stok android 9 a geri dönüş yapacağız ya da nasıl şimdi android sürüm 10 oldu nasıl MIUI kuracağız ] diye eminim çok sorular soruldu işte bu rehberdeki adımları takip ederseniz eğer kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Dip not: Hiç bir paylaşımı denemeden yapmadım yapmamda
------------------------------------------------------------------------------------------

1- Öncelikle telefonu fastboot moda alın
2-MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe dosyasını
3- En son MIUI sürümünü
4- İndirdiğiniz xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_R2_v11-9-BITNET.zip dosyasını masaüstüne klasöre çıkart seçeneğine basın
5- Çıkattığınız klasörün içine girin ve MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe içine kopyalayın
6- MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe Dosyasını çaıştırın xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_R2_v11-9-BITNET içindeki firmware-update klasörünün içine bazı dosyalar eklenecek.
7- Son olarak telefon fastboot moddayken Flash_And_Format_Data.bat dosyasını çalıştırın.
8- Kurulum başlayacaktır müdahale etmeyiniz kurulum bittikten sonra press any key to continue yazısı çıktığı zaman herhangi bir tuşa basın
9- Android 9 MIUI hayırlı olsun ister MIUI kullanın isterseniz Mi Flash Tool ile stok android 9 rom kurun .
10- Stok Android 9 10.3.16.0.PFQMIXM
11- Önemli mutlaka oku: Mi Flash İle stok Android 9 kurulumu yapacak olan arkadaşlar mutlaka aşağıdaki komutları girsin.
12- Telefonu fastboot moda alın ve sırasıyla fastboot --set-active=a ve
fastboot getvar current-slot bu kmutları girin slotun a slotu olduğundan emin olun ayrıca Mi flash tool programından clean_all seçeneğini işaretleyip flashlayın

----------------------------------------------------------------------------------------------

--- Resimler ---

--- Sık Sorulan Sorular ---

Kral
Rica ederim hocam gördüm clap~~
Hocam ben yapamadım bu işte acemiyim biraz yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt