Rehber MIA3 MIUI Fastboot Flasher [ Android 10 Downgrade 9 ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bayram1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bayram polat
Cihazım
xiaomi mi a3
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar tekrar kaşınıza bir rehberle çıktım. Bu rehber sayesinde benim gibi telefonlarını android 10 olan arkadaşlar bir şekilde android 9 dönmek istiyorlar ya da MIUI rom kurmak istiyorlar işte bu rehber tam size göre . Xiaomi 3. defa Android güncellemesini geri çekince ben dahil bazı arkadaşlar şu soruları soruyordu [ Ya nasıl stok android 9 a geri dönüş yapacağız ya da nasıl şimdi android sürüm 10 oldu nasıl MIUI kuracağız ] diye eminim çok sorular soruldu işte bu rehberdeki adımları takip ederseniz eğer kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Dip not: Hiç bir paylaşımı denemeden yapmadım yapmamda
------------------------------------------------------------------------------------------

1- Öncelikle telefonu fastboot moda alın
2-MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe dosyasını
3- En son MIUI sürümünü

4- İndirdiğiniz xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_R2_v11-9-BITNET.zip dosyasını masaüstüne klasöre çıkart seçeneğine basın
5- Çıkattığınız klasörün içine girin ve MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe içine kopyalayın
6- MIA3_MIUI_Fastboot_Flasher_v1.0.exe Dosyasını çaıştırın xiaomi.eu_MIA3_20.1.16_R2_v11-9-BITNET içindeki firmware-update klasörünün içine bazı dosyalar eklenecek.
7- Son olarak telefon fastboot moddayken Flash_And_Format_Data.bat dosyasını çalıştırın.
8- Kurulum başlayacaktır müdahale etmeyiniz kurulum bittikten sonra press any key to continue yazısı çıktığı zaman herhangi bir tuşa basın
9- Android 9 MIUI hayırlı olsun ister MIUI kullanın isterseniz Mi Flash Tool ile stok android 9 rom kurun .
10- Stok Android 9 10.3.16.0.PFQMIXM
11- Önemli mutlaka oku: Mi Flash İle stok Android 9 kurulumu yapacak olan arkadaşlar mutlaka aşağıdaki komutları girsin.
12- Telefonu fastboot moda alın ve sırasıyla fastboot --set-active=a ve
fastboot getvar current-slot bu kmutları girin slotun a slotu olduğundan emin olun ayrıca Mi flash tool programından clean_all seçeneğini işaretleyip flashlayın

----------------------------------------------------------------------------------------------

--- Resimler ---

--- Sık Sorulan Sorular ---

hocam fastboot menude kalıyor allah rızası için yardımcı ol

Dsb37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi A3
Konular
0
Hocam merhabalar bu yöntemle miui yüklemiştim yine aynı yöndemle stock a döndüm ancak flash and format data yaptırmadı sadece flash all yapabildim bi sıkıntı çıkarmı şuanlık bir sıkıntı gözükmüyor da
teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam merhabalar bu yöntemle miui yüklemiştim yine aynı yöndemle stock a döndüm ancak flash and format data yaptırmadı sadece flash all yapabildim bi sıkıntı çıkarmı şuanlık bir sıkıntı gözükmüyor da
teşekkürler.

Bu arada hocam bu şekilde yükleme sebebim mi flash tool da cihazı göstermedim bu türlü o yüzden miui flasherdan attım ayriyeten twrp üzerinden wipelamistim cihazı ondan mı acaba format data .bat çalışmadı acaba?

Son düzenleme:

deluciaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
XİAOMİ Mİ A3
Konular
13
Merhabalar sağlık sorunları sebebiyle forumda aktif olamadım bu sebepten dolayı cevap veremediğim arkadaşlar kusura bakmasın aynı zamanda sanırım linkler ölmüş konu kilitlenebilirse çok memnun olurum MarcoPasha archesm Merdanstbdw

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba Hocam Geçmiş olsun aramıza tekrar hoş geldiniz
Konu sahibinin isteği üzerine konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt