Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

Mi 9T Pro / K20 Pro Sizce Nasıl ?

• Mükemmel. Herşeyi ile Çok Memnunum. Tavsiye ederim.

• Fiyatına ve performansına göre alınabilecek bir telefon.

• Beklentilerimi karşılamadı. Memnun kalmadım.

• Henüz araştırıyorum.Karar aşamasındayım.

• Kararsız kaldım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Hocam yurt dışı sağlam bir yerden alırsanız uygun fiyatlı uzun süre de dayanır, kaliteli cihaz

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkürler değerli kardeşim. artık mi note 3 emekli etme vakti geldi arada tonla amiral gemisi kullandım kısa süreli de olsa. Şu an seyahat yok olursa ilk işim almak olacak olmadı TR de satan arkadaşlar var onlara paramız kısmet olur :)

Yasinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Öncelikle merhabalar herkese,

1.5 ay kadar önce mi9t pro diye k20 pro almışım. Evet telefonu akşam alırken ayarlar kısmından baktım mi9t pro görünüyordu arka kapaktaki etiketten dolayı da dikkat etmedim. Kılıfı takıp hattı takıp bu zamana kadar kullandım. Hattım en az 10 yıllık avea/türk telekom hat 4G desteği olmayan hatlardan biri. 4G desteği için hattı yeniledim. Şebeke sürekli gidip geliyor artık. Araştırırken k20 kullanan bir kaç kişinin yorumunu gördüm band20 problemi olduğu vs. Sonra aptallığımdan yeni fark ettim aldığım cihaz k20 pro. Vodafone hat takıp denedim 4g hattı aktif olduğunda şebeke sık sık gidip geliyor.

Cihaza henüz repair işlemi yapılmadı. Band20 problemini gidermenin yolu var mı? Xda'da bir konu gördüm ancak tam anlamadım.

Ayrıca sıkı takip eden arkadaşlar, 2. hat ile ilgili repair problemi çözüldü mü? Ufukta umut var mı?

Ben nerelere gidem headbang~~

Didaskalia

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cengiz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
10
Öncelikle merhabalar herkese,

1.5 ay kadar önce mi9t pro diye k20 pro almışım. Evet telefonu akşam alırken ayarlar kısmından baktım mi9t pro görünüyordu arka kapaktaki etiketten dolayı da dikkat etmedim. Kılıfı takıp hattı takıp bu zamana kadar kullandım. Hattım en az 10 yıllık avea/türk telekom hat 4G desteği olmayan hatlardan biri. 4G desteği için hattı yeniledim. Şebeke sürekli gidip geliyor artık. Araştırırken k20 kullanan bir kaç kişinin yorumunu gördüm band20 problemi olduğu vs. Sonra aptallığımdan yeni fark ettim aldığım cihaz k20 pro. Vodafone hat takıp denedim 4g hattı aktif olduğunda şebeke sık sık gidip geliyor.

Cihaza henüz repair işlemi yapılmadı. Band20 problemini gidermenin yolu var mı? Xda'da bir konu gördüm ancak tam anlamadım.

Ayrıca sıkı takip eden arkadaşlar, 2. hat ile ilgili repair problemi çözüldü mü? Ufukta umut var mı?

Ben nerelere gidem headbang~~

Burada çözüm paylaşılmış. Ama band 20 donanım olarak yok k20 proda. Bende mi 9t pro var imei repair işleminde k20 pro qcn kullanmışlardı. Sürekli şebeke sorunları yaşıyordum. Ulaşılmaz oluyordum. İnternette gezinemiyordum. Sonra mi 9t pro orijinal qcn dosyasını bulup kendim yaptım imei repair. Telefon düzeldi. Demem o ki eğer benim kullandığım gibiyse k20 pro elden çıkarın almayı düşünen de almasın.

Yasinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi9tpro
Konular
0
Aynı soc'a sahip iki model arasında nasıl birinde band20 olup diğerinde olmuyor anlamıyorum. Bu antin kuntin işlere girmeden turkcele geçsem şebeke gidip gelme problemim gider mi sizce?

Şebeke gidip gelmeden kastım, hat komple gidip geliyor. Yani internet çekip çekmeme değil. Hat komple düşüyor sonra birden geri geliyor. Ama zaman aralıkları çok sık interneti açtığımda 2-3 dakika dahi stabil durmuyor

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
Aynı soc'a sahip iki model arasında nasıl birinde band20 olup diğerinde olmuyor anlamıyorum. Bu antin kuntin işlere girmeden turkcele geçsem şebeke gidip gelme problemim gider mi sizce?

Şebeke gidip gelmeden kastım, hat komple gidip geliyor. Yani internet çekip çekmeme değil. Hat komple düşüyor sonra birden geri geliyor. Ama zaman aralıkları çok sık interneti açtığımda 2-3 dakika dahi stabil durmuyor
Ben turkcell kullanıyorum ve genelde turkcell band 3 ü kullanıyor kırsalda sıkıntı şahsen bende olmuyor....

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
20
5S Plus'dan sonra Mi 9T ile aranızdayım. 1 Adet madalya rica edebilir miyim ? :)

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
5S Plus'dan sonra Mi 9T ile aranızdayım. 1 Adet madalya rica edebilir miyim ? :)
Hayırlı olsun yeni cihazınız. angel~~ Buradaki işlemleri yerine getirdiğinizde madalyanızı teslim edelim hocam.

erdemturan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem Turan
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
20
Hayırlı olsun yeni cihazınız. angel~~ Buradaki işlemleri yerine getirdiğinizde madalyanızı teslim edelim hocam.
Hocam çok pardon Mi 9T Pro yazıyormuş. Orayı atlamışım:)

Üst Alt