Ana Başlık Mi9T Pro ve K20 Pro Kullanıcı Yorumları ve Öneriler [ Madalya Ödüllü ]

ffa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
2
Forum puanı
2
Bu kameradan galeriye geçiş sorunu devam ediyor.Dili ingilizce yapınca düzeliyor.Ne saçma anlamadım gitti

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dün eu_beta_9.11.28 romunu kurdum galeriye geçiş sorunu yok. Rehber arama mesajlar google değil. Temizinden arama kayıt özelliği de var :)
Hatta yeni versiyon da çıkmış daha iyi onu kurabilirsiniz: eu beta 9.12.5

Aras04

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
0
Forum puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,
Bende Mi 9T Pro aldım. Cihazı iki haftadır kullanıyorum ve çok memnunum fakat eski telefondan taşıma işlemi için miye ait bir uygulama bulamadım. Ayrıca kişileri mi clouddan alma işlemini de yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

ffa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
2
Forum puanı
2
Merhaba Arkadaşlar,
Bende Mi 9T Pro aldım. Cihazı iki haftadır kullanıyorum ve çok memnunum fakat eski telefondan taşıma işlemi için miye ait bir uygulama bulamadım. Ayrıca kişileri mi clouddan alma işlemini de yapamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
telefonu ilk açılış kurulumunda soruyor size mi hesabından aktarın diye. atlamış olmalısınız..

byorkouk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 9T Pro 64GB
Meslek
Bilgi İşlem
Konular
2
Forum puanı
38
Sizce olur mu?

Değerli müşterimiz: Çağrı kaydı, en son Xiaomi yazılımı ve Google'ın Telefon uygulamasıyla 2020'nin başında hazır olacak. Rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Resimleri görmek için kayıtlı olmalısınız

622ali

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Adım
5.0.1
Cihazım
Redmi note 3
Konular
1
Forum puanı
5
Herkese merhabalar. Yaklaşık 1 aydır mi 9t pro kullanıyorum. Cihaz gayet güzel ve memnunum. Yaklaşık 10 gün önce bootloader kilidini açmak için başvurmuştum. 168 saat sonra açılacak dediler. Neyseki zar zor bootloaderi açtım. Cihaza Dolby Atmos yüklemek istiyorum fakat twrp ve magisk dedikleri olayı yüklemem lazım galiba. Ama bir türlü beceremedim. Özellikle twrp yi yukleyebilecegim kolay anlaşılır bir yazı var mıdır? Sitede aradım mi a2 için rehber buldum.

Üst Alt