Oyun Mi9 pubg mobile takılma sorunu

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2
oyunun ios ve android platformlarına çıkışları optimizasyon güncellemeleri farklıdır belkide sorun oyunla ilgilidir.

colins

Sch
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Colins
Cihazım
Mi 9se
Konular
4
Valla dostum wifiden oynuyorum daha 1-2 gün oldu cihazı alalı mobil veri açıkken oynamadım ama MS yğksek değildi ve hher zaman olan birşey değil acaba ısınınca mı oluyor ona dikkat edicem bir

Wifiden oynayinca bende de takilmalar, geriye atmalar oluyor. Mobil veriyi deneyin

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
2-3 gunde bir aksamlari pubg oynarim
3 parmak +Gyro
Cogu zaman hdr, bazen de akiciya alirim.
Gecen haftaya kadar mi9 kullaniyordum en kucuk bir sorun yapmadi kasma donma lag bug atma gibi hicbirsey yoktu.
Simdi mi9T aldim tasarimsal Degisiklik icin. Bunda da Gfx tool ile hdr yapiyorum. Bunda da kasma yok. Arada donuyor o da normal SD730 icin.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Arkadaşlar cihazı alalı 2 gün oldu daha pubg oynarken hareket halindeyken ufak ufak takılmalar oluyor biraz dikkatli bakınca belli oluyor 6s kullanıyordum onda bile olmuyordu bu normal mi pişman oldum biraz verdiğim paraya normal ise .. :/
pupg ayarlarını bu şekilde ayarlayın
Grafikler / Akıcı
Kare Hızı / Aşırı

Bbydr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
0
Arkadaşlar cihazı alalı 2 gün oldu daha pubg oynarken hareket halindeyken ufak ufak takılmalar oluyor biraz dikkatli bakınca belli oluyor 6s kullanıyordum onda bile olmuyordu bu normal mi pişman oldum biraz verdiğim paraya normal ise .. :/
kardeşim ben de 3 hafta oldu bende de sık sık oluyor takılmalar takılma da değil bildiğin kasıyor akıcı ve aşırıda oynuyorum parlaklık %40 larda

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Nasıl donuyor? Pfs drop mu ??

S

Silinen üye 107783

Guest
2-3 gunde bir aksamlari pubg oynarim
3 parmak +Gyro
Cogu zaman hdr, bazen de akiciya alirim.
Gecen haftaya kadar mi9 kullaniyordum en kucuk bir sorun yapmadi kasma donma lag bug atma gibi hicbirsey yoktu.
Simdi mi9T aldim tasarimsal Degisiklik icin. Bunda da Gfx tool ile hdr yapiyorum. Bunda da kasma yok. Arada donuyor o da normal SD730 icin.

Ben akıcı - aşırı da oynuyorum süreli Mi9T'de kasma yada donma olmuyor. Ama HD alınca ciddi miktarda kasıyor. Gfx Tools ile hdr yaptığında kasma hiç olmuyor mu? Bahsettiğin Mi 9T mi yoksa Mi 9T Pro mu?

Üst Alt