Soru Mi9 Kılıf önerisi

utkuozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
utku
Cihazım
mi9
Konular
3
Merhaba, Mi9 için hangi kılıfları kullanıyorsunuz? Kutu içinden çıkan ince kılıfı kullanıyorum, ince olması hoş fakat rengi koyu olduğu için telefonun rengi görünmüyor hemde kameranın çıkıntısından ince olduğu için kamerayı korumadığını düşünüyorum. İnce olup kamera çevresi kalın olan şeffaf kılıf öneriniz var mı?

Maksim Gorki

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Steinbeck
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
47
Kısa vadede lens koruyucu kullanmak isteyen arkadaşlar bunu alabilir:

Oyla:

tucker2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1
Evet, Nillkin markasının 2 tane kılıfını almıştım. Değiştire değiştire kullanıyorum :)

İyi günlerde kullanın angel~~, vergi düzenlemesinden sonra mı almıştınız ? Eğer öyleyse satın alımdan sizin elinize geçene kadar sürecin nasıl ilerlediğini paylaşır mısınız ?

Oyla:

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
İyi günlerde kullanın angel~~, vergi düzenlemesinden sonra mı almıştınız ? Eğer öyleyse satın alımdan sizin elinize geçene kadar sürecin nasıl ilerlediğini paylaşır mısınız ?

Teşekkür ederim.

Vergi düzenlemesi yürürlüğe girmeden önce gümrükten geçmişti ürün. Bi vergi filan çıkmadı ancak bu kılıflarla beraber sipariş ettiğim başka bir kılıf şu an yolda görünüyor.. yani vergi çıkacak mı diye ben de bekliyorum açıkçası :)

Oyla:

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4

Ben de kılıf araştırmıştım cihazı alırken ama bu kadar kibar ve ince bir cihaza kaba kaba (bana göre) kılıflar yapmışlar.Alıp taksam cihazın estetiği tamamen kaybolacak.O yüzden ben de yukarıda linklerini eklediğim ürünleri aldım.Hepsini tek satıcıdan aldığım için beraber gelecekler, elime ulaşınca inceleme paylaşacağım zaten.

Aslında bugüne kadar neredeyse tüm telefonlarımda hep aynı markanın aynı seri kılıfını kullandım.Yukarıya linkini bırakıyorum.Daha önce kullanmış olanlar bilirler elde hissiyatı olsun malzeme kalitesi olsun bence kesinlikle premium seviye bir ürün.Mi 9 için almadım iki sebebi var.Birincisi materyali sert plastik olduğu ve cihaza aşırı sıkı oturduğu için çıkartmak gerektiğinde neredeyse cihazın kenar çıtalarını soyacak gibi oluyor, ikinci sebep ise malum tüm yurtdışı alışverişlerine vergi geldi ve daha yeni sistemde hiç alışverişim olmadı.Nasıl işlediğiyle alakalı da forumlarda, internette vs farklı farklı yorumlar ve hesaplamalar var bu yüzden güvenip alamadım.

Dedigin dogru cihaza cok siki oturuyor ve cihazin kenar citalari alum. oldugu icin izerinde ki boyayi zedeleme ihtimali var. Ayni kiliftan bende de var simdilik kutudan cikani kullaniyorum. Silikon kiliflar daha kolay sokup takiliyor.

Oyla:

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
nıllkının sert plastık kılıfını hıc tavsıye etmem bende vardı catladı gearbestten almıstım orijinaldi bir muddet sonra ses ve guc tusları da kırılıyor

Oyla:

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
nıllkının sert plastık kılıfını hıc tavsıye etmem bende vardı catladı gearbestten almıstım orijinaldi bir muddet sonra ses ve guc tusları da kırılıyor

Yazık olmuş, geçmiş olsun.. Bi darbe yada düşme olmadan mı kırıldı bu şekilde?

Oyla:

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4

Ayni kilifi aldim ama daha kullanmaya cesaret edemedim dogrusu.

Oyla:

mertr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
MI9
Konular
2
Yazık olmuş, geçmiş olsun.. Bi darbe yada düşme olmadan mı kırıldı bu şekilde?
hayır kendiliğinden oluyor bir müddet sonra çatlamalar başlıyor, ucuz bir kılıf da değil yakışmadı çok daha ucuz kılıflarda bile yaşamamıştım bunu

Oyla:

Urush

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Urush
Cihazım
Mi9
Konular
4
En dogrusu likit silikon yumusak kilif kullanmak bana kalirsa hem telefonu hantallastirmiyor hemde kasasina zarar vermiyor. Tabi bunlarin kalitelisini bulmak gerek Baseus ve Nillkin pek o tip kilif uretmiyor sanirim.

Oyla:
Üst Alt