Soru Mi9 Kılıf önerisi

utkuozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
utku
Cihazım
mi9
Konular
3
Merhaba, Mi9 için hangi kılıfları kullanıyorsunuz? Kutu içinden çıkan ince kılıfı kullanıyorum, ince olması hoş fakat rengi koyu olduğu için telefonun rengi görünmüyor hemde kameranın çıkıntısından ince olduğu için kamerayı korumadığını düşünüyorum. İnce olup kamera çevresi kalın olan şeffaf kılıf öneriniz var mı?

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
Merhaba, Mi9 için hangi kılıfları kullanıyorsunuz? Kutu içinden çıkan ince kılıfı kullanıyorum, ince olması hoş fakat rengi koyu olduğu için telefonun rengi görünmüyor hemde kameranın çıkıntısından ince olduğu için kamerayı korumadığını düşünüyorum. İnce olup kamera çevresi kalın olan şeffaf kılıf öneriniz var mı?
Kesinlikle spigen oneririm. 50 lira fiyati var. Kamera cikintisini tamamen kapatiyor. Ama seffaf degil tabi komple siyah.

Oyla:

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Supcase bir bakin.
Spigen de var bende fakat supcase geldikden sonra supcase da kaldim diyebilirim

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Kılıf değil de sticker kaplama bulamadim.s

Oyla:

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
" data-source="post: 545467" class="bbCodeBlock bbCodeBlock--expandable bbCodeBlock--quote js-expandWatch">
Kılıf değil de sticker kaplama bulamadim.s
Aliexpress de var hocam.Dbrand ler vs ilerleyen zamanlarda gelicek dediler bende onlari beklemekteyim fakat sunu almistim gelmesini bekliyorum.
TRY 4.30 35%OFF | Arka kapak Ekran Için Xiao mi mi 9 8 SE Pro 6 5 PocoPhone F1 A2 Lite OYNAMAK Karbon Fiber Sticker koruyucu film Değil Temperli Cam

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Aliexpress de var hocam.Dbrand ler vs ilerleyen zamanlarda gelicek dediler bende onlari beklemekteyim fakat sunu almistim gelmesini bekliyorum.
TRY 4.30 35%OFF | Arka kapak Ekran Için Xiao mi mi 9 8 SE Pro 6 5 PocoPhone F1 A2 Lite OYNAMAK Karbon Fiber Sticker koruyucu film Değil Temperli Cam

Türkiye'de elbet birisi yapar hocam o zman değerlendirecegim

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
1)Spigen kilif degil ağa. Zihninize oturtmuşlar herkes spigen spigen diyor. Ne tipi tip ne kalitesi parasina deyecek bir kilif markasi degil. Ayrica koruyu camla en fazla sorun cikartan kilif markasi.

2)Xiaominin kendi kiliflari cok berbat. Kilif cok kirleniyor.barmak izi acayib derece kaliyor. Onermem kullanmayi

3) Kilif alicaksaniz aliexpressi arasdirmaniz en iyisi. Cok iyi kilif markalari var, hem fiyat olarak hem kalite olarak. Menim tercihim Mofi kiliflari. Biraz pahali. 10 13 dolar arasi. Ama kalite olarak cok iyi. 2 yildir 2 cihazimda da Mofi kilif kullaniyorum. Oneririm. Deer kiliflari da cok guzel. Ayrica ekran camlari ile de sorunsuz takila biliyor.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
1)Spigen kilif degil ağa. Zihninize oturtmuşlar herkes spigen spigen diyor. Ne tipi tip ne kalitesi parasina deyecek bir kilif markasi degil. Ayrica koruyu camla en fazla sorun cikartan kilif markasi.

2)Xiaominin kendi kiliflari cok berbat. Kilif cok kirleniyor.barmak izi acayib derece kaliyor. Onermem kullanmayi

3) Kilif alicaksaniz aliexpressi arasdirmaniz en iyisi. Cok iyi kilif markalari var, hem fiyat olarak hem kalite olarak. Menim tercihim Mofi kiliflari. Biraz pahali. 10 13 dolar arasi. Ama kalite olarak cok iyi. 2 yildir 2 cihazimda da Mofi kilif kullaniyorum. Oneririm. Deer kiliflari da cok guzel. Ayrica ekran camlari ile de sorunsuz takila biliyor.

Bugüne kadar hemen her telefonumda en az bir tane mofi kılıf almıştım ve Mi9 için de aldım fakat bununla tam ekran hareketlerini kullanamadım hocam. Eski tarz sanal tuşları kullanan bir arkadaşıma hediye ettim.

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Bugüne kadar hemen her telefonumda en az bir tane mofi kılıf almıştım ve Mi9 için de aldım fakat bununla tam ekran hareketlerini kullanamadım hocam. Eski tarz sanal tuşları kullanan bir arkadaşıma hediye ettim.
Kaliteden anliyorsunuz hocam,ama neden kullanamadinizki ? Ben kullaniyorum. Alt cerceve inceldi diye kilif ekrana fazla mi yakin kaliyor ?

Oyla:
Üst Alt