Soru Mi9 Kılıf önerisi

utkuozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
utku
Cihazım
mi9
Konular
3
Merhaba, Mi9 için hangi kılıfları kullanıyorsunuz? Kutu içinden çıkan ince kılıfı kullanıyorum, ince olması hoş fakat rengi koyu olduğu için telefonun rengi görünmüyor hemde kameranın çıkıntısından ince olduğu için kamerayı korumadığını düşünüyorum. İnce olup kamera çevresi kalın olan şeffaf kılıf öneriniz var mı?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam tavsiyenize teşekkürler, MiuiTürkiye den sipariş verdim bir günde geldi ve kılıf gerçekten harika. Kesinlikle tavsiye ederim.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsun hocam. Ben de çok memnunum. Ben siyah almıştım, bir tane de mavisinden alacağım :)

Oyla:

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Spigen,supcase ve en sagdaki hardcase.Hardcaseleri ve supcasei aliden almistim.
Tam ekran kullaniminda supcase ve spigen zorluk cikarsada genelde bence iyi caseler.Hardcase ise tam ekran kullanima gayet uygun.Herhangi bir sorun cikarmiyor
Yanlis hatirlamiyorsam aliexpress indirimden faydalanip tanesi 4 liradan 5 adet farkli farkli renklerde almistim.İyikide almisim :)
Son olarak ise yani su anda hangisini kullaniyorsunuz derseniz kendi kutusundan cikan casedeyim.
Lens koruyucu siparis etmistim bugun geldi.
Cidden 10 numara diyebilirim.Kamerayi komple kapliyor ve foto ve video cekimlerinde herhangi bi sorun cikarmiyor tavsiye ederim.
Fiyat olarak sunuda eklemek isterim hardcase+lens koruyucu 10 tl :)
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

utkuozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
utku
Cihazım
mi9
Konular
3
Spigen,supcase ve en sagdaki hardcase.Hardcaseleri ve supcasei aliden almistim.
Tam ekran kullaniminda supcase ve spigen zorluk cikarsada genelde bence iyi caseler.Hardcase ise tam ekran kullanima gayet uygun.Herhangi bir sorun cikarmiyor
Yanlis hatirlamiyorsam aliexpress indirimden faydalanip tanesi 4 liradan 5 adet farkli farkli renklerde almistim.İyikide almisim :)
Son olarak ise yani su anda hangisini kullaniyorsunuz derseniz kendi kutusundan cikan casedeyim.
Lens koruyucu siparis etmistim bugun geldi.
Cidden 10 numara diyebilirim.Kamerayi komple kapliyor ve foto ve video cekimlerinde herhangi bi sorun cikarmiyor tavsiye ederim.
Fiyat olarak sunuda eklemek isterim hardcase+lens koruyucu 10 tl :)

Lens koruyucu cidden iyiymiş bende alayım telefonu bir yere bırakamıyorum

Oyla:

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
Lens koruyucu cidden iyiymiş bende alayım telefonu bir yere bırakamıyorum
Ozellikle genis aci ceken lensin olsugu deligi cok dikkatli yapistirin hocam.Hatta yapistirmadan once ufak ufak deneyin.En ufak hatasa kameranin acisini kapatiyor cunku bilginiz olsun

Oyla:

utkuozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
utku
Cihazım
mi9
Konular
3
Ozellikle genis aci ceken lensin olsugu deligi cok dikkatli yapistirin hocam.Hatta yapistirmadan once ufak ufak deneyin.En ufak hatasa kameranin acisini kapatiyor cunku bilginiz olsun

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Kamera açık şekilde bakarak yapıştırırım. Türkiye'den alabileceğim site var mı?

Oyla:

Splayer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selçuk
Cihazım
SONY XA1 ULTRA
Konular
2
Bu lens koruyucunun linki var mı ? İnternetten bir türlü bulamadım çizilecek diye çok korkuyorum.

Oyla:

tucker2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1

Ben de kılıf araştırmıştım cihazı alırken ama bu kadar kibar ve ince bir cihaza kaba kaba (bana göre) kılıflar yapmışlar.Alıp taksam cihazın estetiği tamamen kaybolacak.O yüzden ben de yukarıda linklerini eklediğim ürünleri aldım.Hepsini tek satıcıdan aldığım için beraber gelecekler, elime ulaşınca inceleme paylaşacağım zaten.

Aslında bugüne kadar neredeyse tüm telefonlarımda hep aynı markanın aynı seri kılıfını kullandım.Yukarıya linkini bırakıyorum.Daha önce kullanmış olanlar bilirler elde hissiyatı olsun malzeme kalitesi olsun bence kesinlikle premium seviye bir ürün.Mi 9 için almadım iki sebebi var.Birincisi materyali sert plastik olduğu ve cihaza aşırı sıkı oturduğu için çıkartmak gerektiğinde neredeyse cihazın kenar çıtalarını soyacak gibi oluyor, ikinci sebep ise malum tüm yurtdışı alışverişlerine vergi geldi ve daha yeni sistemde hiç alışverişim olmadı.Nasıl işlediğiyle alakalı da forumlarda, internette vs farklı farklı yorumlar ve hesaplamalar var bu yüzden güvenip alamadım.

Oyla:

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9

Ben de kılıf araştırmıştım cihazı alırken ama bu kadar kibar ve ince bir cihaza kaba kaba (bana göre) kılıflar yapmışlar.Alıp taksam cihazın estetiği tamamen kaybolacak.O yüzden ben de yukarıda linklerini eklediğim ürünleri aldım.Hepsini tek satıcıdan aldığım için beraber gelecekler, elime ulaşınca inceleme paylaşacağım zaten.

Aslında bugüne kadar neredeyse tüm telefonlarımda hep aynı markanın aynı seri kılıfını kullandım.Yukarıya linkini bırakıyorum.Daha önce kullanmış olanlar bilirler elde hissiyatı olsun malzeme kalitesi olsun bence kesinlikle premium seviye bir ürün.Mi 9 için almadım iki sebebi var.Birincisi materyali sert plastik olduğu ve cihaza aşırı sıkı oturduğu için çıkartmak gerektiğinde neredeyse cihazın kenar çıtalarını soyacak gibi oluyor, ikinci sebep ise malum tüm yurtdışı alışverişlerine vergi geldi ve daha yeni sistemde hiç alışverişim olmadı.Nasıl işlediğiyle alakalı da forumlarda, internette vs farklı farklı yorumlar ve hesaplamalar var bu yüzden güvenip alamadım.

NILLKIN'ın bahsettiğin ürünü ben mi9 için aldım kullanıyorum, çok memnunum ama dediğin gibi çok sıkı oturuyor ve sert plastik olduğu için düştüğünde darbeyi absorbe eder mi bilemiyorum.. korka korka kullanıyorum hala :D

Oyla:

tucker2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mete
Cihazım
Xiaomi mi 9
Konular
1
NILLKIN'ın bahsettiğin ürünü ben mi9 için aldım kullanıyorum, çok memnunum ama dediğin gibi çok sıkı oturuyor ve sert plastik olduğu için düştüğünde darbeyi absorbe eder mi bilemiyorum.. korka korka kullanıyorum hala :D

Önceki tecrübelerime göre cihaz düşünce tam köşelere denk gelmezse nerdeyse yumuşak plastik kadar koruyor.Aliexpress üzerinden me almıştın kılıfı ?

Oyla:

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Önceki tecrübelerime göre cihaz düşünce tam köşelere denk gelmezse nerdeyse yumuşak plastik kadar koruyor.Aliexpress üzerinden me almıştın kılıfı ?

Evet, Nillkin markasının 2 tane kılıfını almıştım. Değiştire değiştire kullanıyorum :)

Oyla:
Üst Alt