Soru Mi9 Kılıf önerisi

utkuozdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
utku
Cihazım
mi9
Konular
3
Merhaba, Mi9 için hangi kılıfları kullanıyorsunuz? Kutu içinden çıkan ince kılıfı kullanıyorum, ince olması hoş fakat rengi koyu olduğu için telefonun rengi görünmüyor hemde kameranın çıkıntısından ince olduğu için kamerayı korumadığını düşünüyorum. İnce olup kamera çevresi kalın olan şeffaf kılıf öneriniz var mı?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kaliteden anliyorsunuz hocam,ama neden kullanamadinizki ? Ben kullaniyorum. Alt cerceve inceldi diye kilif ekrana fazla mi yakin kaliyor ?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
Kenarlardan takıldı hocam. Koruma için kenarları yüksek yapmışlar herhalde... Ya da benim parmaklarımda sıkıntı var :D

Hazır elimde kılıflar varken ben bir incelme konusu açayım, kendime göre artıları eksileri ekleyeyim en iyisi. :)

Oyla:

Frohell

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nijat Hamid
Cihazım
Xiaomi Mi 10
Konular
45
Kenarlardan takıldı hocam. Koruma için kenarları yüksek yapmışlar herhalde... Ya da benim parmaklarımda sıkıntı var :D

Hazır elimde kılıflar varken ben bir incelme konusu açayım, kendime göre artıları eksileri ekleyeyim en iyisi. :)
Mutlaka hocam. Ayrica ekran koruyucu cami da ilave edin konuya. Benim de yazmak istediklerim var yardimci olalim almak isteyenlere 6D 7D ismiyle abiduk qubidik ekran camlari satiyorlar

Oyla:

Orkunn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Orkun
Cihazım
Mi9
Konular
1
1)Spigen kilif degil ağa. Zihninize oturtmuşlar herkes spigen spigen diyor. Ne tipi tip ne kalitesi parasina deyecek bir kilif markasi degil. Ayrica koruyu camla en fazla sorun cikartan kilif markasi.

2)Xiaominin kendi kiliflari cok berbat. Kilif cok kirleniyor.barmak izi acayib derece kaliyor. Onermem kullanmayi

3) Kilif alicaksaniz aliexpressi arasdirmaniz en iyisi. Cok iyi kilif markalari var, hem fiyat olarak hem kalite olarak. Menim tercihim Mofi kiliflari. Biraz pahali. 10 13 dolar arasi. Ama kalite olarak cok iyi. 2 yildir 2 cihazimda da Mofi kilif kullaniyorum. Oneririm. Deer kiliflari da cok guzel. Ayrica ekran camlari ile de sorunsuz takila biliyor.

Kilif degilmi? İki gun once ormanda taşli toprakli yolda cebimden dusup 5 takla atti telefon. Hicbisey yok spigen kilif bile cizilmedi:D bence gayet net koruyan en iyi kilif. Sımsıkı sariyor telefonu. Ayrica ekranda koruyucu yoktu tek bir cizik yok..baya dayanikliymis erkrani

Oyla:

olytncl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olcay
Cihazım
Mi10-11 Ultra
Konular
1
En az rengi hatta renginden daha guzel sticker lar var.One plus 6t de kullanmisdim karbon gorunumlu cidden cok guzeldi

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

delavega66

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Oneplus 11
Meslek
Yazılım uzmanı
Konular
9
Merhaba

Ben de bi kaç hafta önce Nillkin marka ve sipariş etmiştim. bugün itibariyle elime ulaştılar. İlk paylaştığım ürün sert, takıp çıkartırken çizebilir diye çok korktum :D ama çok şık oldu. 2. paylaştığım ürünün de malzeme kalitesi ve elde tutuş hissi çok iyi.

Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyla:

Çveneburi

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Private Driver
Konular
38
Hayır hocam olmuyor. Diğerlerine kıyasla çok daha rahat kullanıyorum o nedenle bunun linkini verdim.
Hocam tavsiyenize teşekkürler, MiuiTürkiye den sipariş verdim bir günde geldi ve kılıf gerçekten harika. Kesinlikle tavsiye ederim.

MI 9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt