Yardım Mi9 Instagram story

Nickname133

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
S3 neo
Konular
4
Story kalitesini düşürmeden nasıl atabiliriz eski cihazın Apple idi çok net atıyordu bunda ara ara takılanlar oluyor veya kalite düşüyor

muzaffer__dagtekn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Muzaffer
Cihazım
Mi9T
Konular
0
Arkadaşlar çevreden gelen sorular dan dolayı bı araştırma yaptım sorunu buldum ve çözümü geliştirdim videoyu paylaşırken videonun yüklenmesi ile ilgili sorun yok videonun 15 er saniyeye ayrılmasında sorun var başka bı uygulamaya ile 15 sn olacak şekilde ayıracak şekilde ayrın kaydedin ve tek tek paylaşın ben denedim oldu .

Oyla:

xalper97x

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
.
Konular
37
instagram yaptırımlarına anti uygulayın:
miui gizliliğe önem verdiği için instagram bilerek yapıyor. Bilmiyordunuz değil mi ?

InstaAero deneyin ya da şu konuya göz atın.

Oyla:

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
instagram yaptırımlarına anti uygulayın:
miui gizliliğe önem verdiği için instagram bilerek yapıyor. Bilmiyordunuz değil mi ?

InstaAero deneyin ya da şu konuya göz atın.

İşe yaramadı malesef.

Oyla:

LmaR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hocam bu konuda fazla çözüm yok iphone kullanmaktan başka fakat şunu farkettim Mi 8 ile çektiğim storyler Mi 9'a göre daha kaliteli sebeb olarak Mi 8'deki OİS olmasını görüyorum fazla kalite kaybı yaşatmıyor düzgünce atıyor iphone kadar olmasada iyi fena sayılmaz

Oyla:

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
hocam bu konuda fazla çözüm yok iphone kullanmaktan başka fakat şunu farkettim Mi 8 ile çektiğim storyler Mi 9'a göre daha kaliteli sebeb olarak Mi 8'deki OİS olmasını görüyorum fazla kalite kaybı yaşatmıyor düzgünce atıyor iphone kadar olmasada iyi fena sayılmaz
Sanırım yarın XR alıyorum. Yolları ayırıcam Mi 9 ile. İlana koyar satarım artık

Oyla:

etufan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Engin
Cihazım
Xiaomi Mi 9t
Konular
1
hocam sadece durumda storyde paylaşınca değil birisine video gönderirken de aynı şey oluyor. hangi platform olursa olsun video telefondan çıktığı anda çamur gibi oluyor. telefonda mı bir sıkıntı var sizce, bu durum gerçekten çok sinir bozucu. resmi distribütör bir açıklama yapmadı mı bu konuda?

Oyla:

byrupi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ensar
Cihazım
Mi 9
Konular
11
Bilmiyorum aylardır aynı problem devam ediyor. Mi markasını çok seviyorum fakat veda etmek zorundayım. Sürekli abuk subuk problemleri var. Masaüstü gelmiyor geç geliyor halen. Bi aksilik olmazsa yarın satıyorum cihazımı.

Oyla:

edy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
xiaomi
Konular
4
Instagram uygulaması ile alakalı bir durum olduğunda dolayı,
Hikaye bölümüne yüklenen video ya da dosyaların çözünürlüklerinin 16:9 olması gerekiyor. Instagram tarafından desteklenen boyutlar bu şekilde olup farklı boyuttaki dosyalar hikaye bölümüne yüklendiğinde yukarıda belirtilen sorunlar ortaya çıkabiliyor, böyle bir sorun yaşamamanız için mutlaka resim ve videoları ya bu çözünürlükte çekmeniz ya da bu çözünürlüğe getirmeniz gerekiyor.
Hikaye bölümünün çözünürlüğünün en 1080px yüksekliği ise 1920px olması gerekiyor. Böylece hikayeye yüklenen paylaşımlar rahatlıkla görülecektir hem de kalşte sorunları olmayacaktır.
Videolarda da benzer bir durum geçerlidir ve bundan dolayı video çekerken boyutunu HD 16:9 (1280×720) olarak ayarlamanız gerekir . Böylece videolar da tam olarak ekrana sığacak ve düzeltme işlemine gerek kalmayacaktır.Kalite sorunu da olmayacaktır.

Mi Note 3 - Mi 8 Se - Redmi Note 7 ve Mi 9T Alayında aynı sorun vardı sabaha kadar bu ayarları yapsan da İnstagram ve Miui ortak olarak bir geliştirme veya çözüm üretmediği sürece bu çözülmeyecek.

• Çözünürlük Ayarları yaptım - Olumsuz.
  • İnstagram mod yükledim - Olumsuz.
  • İnstagram eski sürüm kullandım - olumsuz.
  • İnstagram geliştirici oldum - olumsuz.
  • Google Kamera kullandım - olumsuz.
  • Open Kamera kullandım - olumsuz.
Daha deneyeceğim ne kaldı biliyorum. Artık Miui ile İnstagramın oturup düzgün bir şekilde destek vermesi gerekiyor ki o zaman video durumu düzelsin.
Veya Çılgın bir yazılımcı bunun üzürime özel bir mod çıkartana kadar bekleyeceğiz.

Oyla:
Üst Alt