Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

asavar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
savar
Cihazım
mi9 pro
Konular
0
Tamamdır hocam . Birde imeilerinizi sorgulama yapıp dönüş yapın.
yurt dişina cıkıyor arada kullanan telefon o yuzden kullanım suresı uzuyor daha hakkı var. cıhazın kendı i meil leri

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
yurt dişina cıkıyor arada kullanan telefon o yuzden kullanım suresı uzuyor daha hakkı var. cıhazın kendı i meil leri
Tmam hocam bootloader kilidi açık ise rom yüklemesi yapabilirsiniz. Sıkıntı yok. İsterseniz teamdan gözlem ve yardımcı olabilirim.

pyschoxx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
mi9t
Konular
0
herşey iyi güzelde ben mobil veriyi kullanamıyorum nasıl yapıcam bunu

TheWitcherLord

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Yaman
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Yardımcı olabilecek var mı acaba? Hiçbir şekilde telefonumu "unlock" layamıyorum. Gördüğüm tavsiyeler üzerine format attım şu an MIUI 11 yüklü halen bir değişiklik yoki mi clouda girdiğimde daha önce anında belirlenen lokasyonum bulunamıyor. Evet her türlü ayarım açık formatın ardından bir kaç kez "%99 can no get info" diyor şimdi "%50 couldnt verify" diyor daha önceki bir unlocker versiyonu ise zaten açılmış tekrar denemenize gerek yok diyor, dev opts da locked diyor tabii ki de.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Yardımcı olabilecek var mı acaba? Hiçbir şekilde telefonumu "unlock" layamıyorum. Gördüğüm tavsiyeler üzerine format attım şu an MIUI 11 yüklü halen bir değişiklik yoki mi clouda girdiğimde daha önce anında belirlenen lokasyonum bulunamıyor. Evet her türlü ayarım açık formatın ardından bir kaç kez "%99 can no get info" diyor şimdi "%50 couldnt verify" diyor daha önceki bir unlocker versiyonu ise zaten açılmış tekrar denemenize gerek yok diyor, dev opts da locked diyor tabii ki de.
Öncelikle farklı sürüm unlock aracı kullandıktan sonra eğer sorun devam ediyorsa aldığınız hataya ilişkin ekran görüntüsü ekler misiniz?

TheWitcherLord

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Yaman
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0

herdal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hüseyin
Cihazım
m9t
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

böyle bi hata alıyorum teli resetledim başka bi hesap ve sım ile denedim ama yine aynı hatayı aldım bilgisi olan varmı

TheWitcherLord

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Yaman
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0

böyle bi hata alıyorum teli resetledim başka bi hesap ve sım ile denedim ama yine aynı hatayı aldım bilgisi olan varmı
gördüğün üzere aynı sorundan muzdaripim kardeşim, birçok kişi AMD CPU kullandığı için olmuyor dedi, intel bir sistemde dene olur ben de denicem. admine mesaj attım sağolsun sallamıyor ne buradan ne özelden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Öncelikle farklı sürüm unlock aracı kullandıktan sonra eğer sorun devam ediyorsa aldığınız hataya ilişkin ekran görüntüsü ekler misiniz?

Abicim bir baksan artık kaç gün oldu aciliyeti var.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

gördüğün üzere aynı sorundan muzdaripim kardeşim, birçok kişi AMD CPU kullandığı için olmuyor dedi, intel bir sistemde dene olur ben de denicem. admine mesaj attım sağolsun sallamıyor ne buradan ne özelden.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Abicim bir baksan artık kaç gün oldu aciliyeti var.

Üst Alt