Rehber Mi9 Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

benozgurum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
Galaxy Mega
Konular
0
hay böyle işin saat süresine bakıyım dedim 386 saat verdi yapacagı işi ama ha
bence çok zorlama bende hesap değiştirip bir daha deneyeyim dedim 1344 ü 1440 saate çıkardı 386 devede kulak kalır valla...

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
saçmalık ya
bence çok zorlama bende hesap değiştirip bir daha deneyeyim dedim 1344 ü 1440 saate çıkardı 386 devede kulak kalır valla...
saçmalık xiaomi neden böyle birşey yaparki hangi telde böyle süre var töbe töbe

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Evet sürenin neden arttıgını malesef ögrendim oem kilidini kapatım yeniden acarsanız 1 hafta beklemeniz gerekiyormuş beklemeden yaptıgımız için bu süreyi veriyormuş

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
hocam bi saate bakayım dedim tekrar 586 saate çıkardı açmanın başka yolu yokmu veya telefoncuya götürsem direk acabilirmi 24 gün beklemek nedir ya

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
hocam bi saate bakayım dedim tekrar 586 saate çıkardı açmanın başka yolu yokmu veya telefoncuya götürsem direk acabilirmi 24 gün beklemek nedir ya
Her fırsatta yazıldığı üzere, süre verdikten sonra telefonda yaptığınız hiçbir ayarı ellemeden normal kullanmaya devam edip süre bitiminde fastboot moduna alarak Unlock uygulamasını tekrar çalıştırıp unlock yaparsanız cihazınız normal süresi içinde açılacaktır. Bunun dışında yapacak bir şey yoktur. Yapmamanız söylenen kilidi kapatır, hesabınızdan çıkış yapar, USB hata ayıklamayı kapatır v.b. şeyler yaparsanız süreniz yeniden yükselir.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Her fırsatta yazıldığı üzere, süre verdikten sonra telefonda yaptığınız hiçbir ayarı ellemeden normal kullanmaya devam edip süre bitiminde fastboot moduna alarak Unlock uygulamasını tekrar çalıştırıp unlock yaparsanız cihazınız normal süresi içinde açılacaktır. Bunun dışında yapacak bir şey yoktur. Yapmamanız söylenen kilidi kapatır, hesabınızdan çıkış yapar, USB hata ayıklamayı kapatır v.b. şeyler yaparsanız süreniz yeniden yükselir.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hiçbirşey yapmadım zaten süreye bakmak için unlock programına bastım 7 günden 24 saate çıkardı

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
hiçbirşey yapmadım zaten süreye bakmak için unlock programına bastım 7 günden 24 saate çıkardı
Bakmaniza gerek yok hocam. Süreç içerisinde telefonu normal olarak kullanın. Temizleyiciyi bile kullanmamanizi tavsiye ederim. Sd maid kullanın. Sistemi güncellemeyin.

skaratepe

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şahin
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
4
mi 9 lite cihazımın bl kilidini açmak istiyorum. geçen hafta pazartesi denediğimde 168 saat süre verdi. bir daha hiç bakmadan bekledim. bugün tekrar deneyebildim. bugünde 173 saat süre verdi. anlamadım nedendir. bilenler yardımcı olabilir mi?

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
mi 9 lite cihazımın bl kilidini açmak istiyorum. geçen hafta pazartesi denediğimde 168 saat süre verdi. bir daha hiç bakmadan bekledim. bugün tekrar deneyebildim. bugünde 173 saat süre verdi. anlamadım nedendir. bilenler yardımcı olabilir mi?
Güncelleme yaptınız mı hocam

Üst Alt