Haber Mi8 Volte ve Türktelekom Cihaz Tanıma İşlemi Sonunda Tanıdılar! 1 Eksikle :(

Türk Telekomla verdiğim bu savaşın sonunda acaba kaç kişini Mİ8 cihazı TT uygulaması tanıdı ?

• Kullanılan toplam oy
    46

tgy

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bulut
Cihazım
Redmi 5
Konular
46
Volte sadece 4g ile mi çalışıyor müşteri hizmetleri volte nin özelliği şu dedi çekmeyen yerlere daha iyi çekim sağlayıp sesi iyi aktarma filan dedi

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Volte sadece 4g ile mi çalışıyor müşteri hizmetleri volte nin özelliği şu dedi çekmeyen yerlere daha iyi çekim sağlayıp sesi iyi aktarma filan dedi
Evet sadece 4g ile çalışan bir protokol sesin daha kaliteli iletimini sağlıyor konuşma yapılan iki cihazda da aktif ise

Sentello4

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi mi8
Meslek
Üni. Ogrenci
Konular
0
Bende bugün vodafoneden Türk Telekoma geçtim fakat volte yok faturasızim volteyi kullanabilmek için faturalı mi olmak lazım illa bu ne saçma bursey

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Arkadaşlar 1 ay uğraşlarımın sonrasında (4 Gün oldu ) Türktelekom Mi8'i tanıttırmayı başardım :) Ceo 'ya kadar yazdığımda oldu tabi bütün bunların hepsi benim merak ettiğim birkaç şey var,
Öncelikle
1 - Daha önce TT kullanıp Mi8 'i gözükmeyen arkadaşlar artık gözüküyormu ? Yoksa kişisel bir düzeltmemi oldu?
2 - Resimde göreceğiniz üzere bizim cihazımız VOLTE desteksiz gözüküyor burada artık sorunun tamamen XiaoMi sorumluluğunda olduğunu düşünüyorum buna rağmen nasıl aktif edicez
Aktif edip deneyen gören değerli yorumlarını yazarsa sevinirim, Ben hala VOLTE kullanamıyorum.
Ufak bir not eklemek istedim, TT G.M müşteri temsilcisi cihazların 6 ayda bir datasının özelliklerinin vs güncellendiğini ve düzeltme olma ihtimalinin o güncellemede ortaya çıkacağını söyledi, Birdahaki görüşmemde bir tarih alabilirsem bunuda paylaşcağım .
Aynı mücadeleyi telefonum max 3 için veriyorum artık telefon üzerinden talep açmıyorlar istersen iphone 7 olarak tanıyalım diyip işin içinden çıkıyorlar oda geçiçi bir cözüm oluyor bir gün sonra tekrar başa dönüyorum üst yönetime nasıl ulaştınız paylaşırsanız sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Mi8

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Twitter'da Turktelekom Ceo su Paul Doany var ona ilet derim
Ama bize de aynı çözümü veriyorlar profil başka telefon genel manada anlaşması yok zaten Xiaomi in ondan olmuyor.bilgine
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı mücadeleyi telefonum max 3 için veriyorum artık telefon üzerinden talep açmıyorlar istersen iphone 7 olarak tanıyalım diyip işin içinden çıkıyorlar oda geçiçi bir cözüm oluyor bir gün sonra tekrar başa dönüyorum üst yönetime nasıl ulaştınız paylaşırsanız sevinirim

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Twitter'da Turktelekom Ceo su Paul Doany var ona ilet derim
Ama bize de aynı çözümü veriyorlar profil başka telefon genel manada anlaşması yok zaten Xiaomi in ondan olmuyor.bilgine
Yok artık bu çözümü kabul etmiyorum insanca görüşmeleri artık bitirdik kavga etmeden bitirmiyorum

Djmertb

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
A
Cihazım
A2 lite
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi A2 Lite 2 sadece 5555 e VOLTE yazdım yolladım türktelekom birde yukarıda arkadaşın verdiği şifreyi girdim HD diye bişi cıktı ekranda

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6

Mi A2 Lite 2 sadece 5555 e VOLTE yazdım yolladım türktelekom birde yukarıda arkadaşın verdiği şifreyi girdim HD diye bişi cıktı ekranda
HD çekim volte oluyor. Cihazınız volte de şuan

dnzmhr11

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Deniz
Cihazım
Pocophone f1
Konular
18
En azından 4.5g paketi alınabiliyor artık. Emeğine sağlık hocam
Nasıl tanıttınız pocophone kullanıcısıyız mağduruz bi yardım edin

İnan :) Telefonun her özelliğini kullanabilmek adına dibine kadar uğraşıyorum:) teşekkür ederim.

Rica ederim hocam :) Umarım iyi olmuştur, Merakım var bir anket ekleyeceğim kaç kişinin tanımlandı diye :)
Yardım edin pocophone kullanıcısıyız tanıtamıyoruz cihazı☹️

Üst Alt